Zatčený bankéř Navrátil chce před svým přiznáním vidět Marii, to se ale nelíbí Jaroslavovi. Irena se bojí Hanse i poté, co od něj odešla zpět do vily. Vladimír se s Magdalenou snaží získat co nejvíce informací o zbraních mezi německými sportovci. Najdou u nich klíč k vyřešení všech problémů? (Česká televize)

otík

Zase takový průměrný díl, kdy se nic extra neděje, ale přeci jen je vyprávění jakž takž zajímavé. Rozkřiklo se, že Jaroslav bude mít svatbu, jenže on chodí namručený a evidentně se mu do ní moc nechce, i když k Marii se chová hezky. Vladimír opět nulový vliv na děj. Více se dozvíme o Vojtovi s Eliškou, která úspěšně složila doktorské zkoušky a je z ní vážená doktorka. Irena s von Lippim zase nic, tento vztah se jen víc a víc rozpadá. Opět díl, který moc nenadchne, ale zas úplně nezklame. Už byly horší díly. ()

elizabeth_ba

Už úvodním slovem rekapitulujicím, co se stalo v minulém díle, mohou ti, co jej neviděli, být uvedeni v omyl. A tak je to třeba uvést na pravou míru, ne Irena Hansovi pořád nedala a asi měla štěstí, že se o podobnou scénu nepokusila ještě v přítomnosti Wilhelma, nemusel by ji totiž zachránit ani Hans (už s Goldou měl plno práce) i když si jej Irenka zcela omotala kolem prstu. Zbytek nuda, nuda, šeď, osudy postav, které mě úplně nezajímají. Snad jen Magdaléna s Vladimírem rozčeřili stojaté vody seriálu svými dotazy směřujícími na architekta a trenéra Kouckého. No a v příštím díle se to snad zase konečně trochu rozhýbe, tady bylo zajímavé a smutné zároveň snad jen sledovat Hanse, jak se dívá na Irenu při její řeči na tanečcích a jeho následný hovor s Anderlem. Dlouho se mi jako pár Hans a Irena moc líbili, ovšem už si druhý díl myslím, že si Irena jeho lásku nezaslouží. Bez ohledu na to, co scénář vymyslí za rozuzlení. ()