Škoda lásky - Série 1 (2013) (séria)

Dobrodružství (S01E15)

(epizóda)

Dobrodružný výlet s rodinkou do bývalého vojenského prostoru od základu změní život spořádanému úředníkovi. Beznadějným blouděním lesem končí Pavlova snaha o rodinnou výpravu. Aby před synem a nevrlou manželkou zachránil zbytky autority, vydává se sám hledat cestu. Narazí na záhadnou dívku ve společnosti dvou mužů. Za krajních okolností dívka Pavla svede. Pavel se vrací k rodině už jako jiný člověk. (Česká televize)

Šimpy

Sakra, začínalo to tak dobře. tatík, který si plní sen zažít trochu dobrodružství, les, návštěva bývalého vojenského prostoru. Super. I vtipný to bylo. pak přišla sexuální scéna a zabila celou atmosféru a pointu příběhu... ()

rakovnik

Opravdu nevím, co tímto chtěli autoři říci. S realitou nemá tento příběh nic společného, postavy se chovají nevysvětlitelně podivně. Nevím, kde se v obsahu od ČT vzalo, že se Pavel vrátil jako jiný člověk, nám byl tato změna useknutým koncem utajena. ()

ostravak30

Celá povídka je od začátku zvláštní. Otec sice vymyslí výlet, ale moc si ho dopředu nepřipraví, takže zajedou někam, aniž by pořádně věděli kam, kde nechají auto a jdou pěšky, aby se vzápětí totálně ztratili. A protože nestačí ztracená trojice, musí se ještě ztratit otec. Vůbec jsem nepochopil kam šel a proč od rodiny odcházel tak daleko, že pak nenašel cestu zpět. Ještě méně, proč se zdržoval u podivné trojice, když od počátku bylo jasné, že ho ignorují. Byl přece ztracen, jak tedy mohl vědět, kam ho mají mladí lidé odvézt? Ti zase nevěděli odkud přišel. Celé to nedávalo smysl. Tím spíše, že to, že se na sebe dvojice vrhne viselo nějakou dobu ve vzduchu. I když je s podivem, že ačkoli byla dívčina docela podivná existence, klidně si to rozdala se zpoceným čtyřicátníkem nebo padesátníkem v autě za jízdy. A nakonec bych se pana Jiráského zeptal, jak měl divák přijít na to, že se Pavel vrací k rodině jako jiný člověk? Sotva se vrátil, po výčitkách ženy, která by nejspíš na místě seděla do půlnoci, byl konec. ()

otík

Od začátku švihlý příběh o muži, který si vyrazil s rodinou na výlet, ale tak nějak zabloudil. Když narazí na zhulenou partu a poprosí je, aby mu pomohli najít cestu zpět k rodině, dostane se do spáru sexu chtivé dívky. A protože je to chlap, tak podlehle. Co ale pak, až se vrátí zpět k rodině? ()

Autogram

Aký toto malo zmysel? Dobrodružstvo netreba zažívať s vlastnou rodinou ale s niekým náhodným, napríklad pri blúdení v lese? Séria Škoda lásky má prudko zostupnú tendenciu, obávam sa, čo bude ďalej. ()