Šingeki no kjodžin

• Japonsko 進撃の巨人 (viac)
Japonsko, (2013–2023), 36 h 45 min (Minutáž: 23–85 min)

Predloha:

Hadžime Isajama (komiks)

Romi Paku, Akeno Watanabe, Susumu Čiba, Unšó Išizuka, Hiroši Kamija, Júki Kadži, Juiči Karasuma, Tomokazu Sugita, Kódži Jusa, Minami Takajama, Hideaki Tezuka (viac)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (94)

Season 3 (2018) (S03)

Kvalitně více méně stejné jako předešlé řady. Pár nových postav ale zásadní odhalení co se světa týče. ()

Noroši (2018) (S03E01)

částečný odklon od problematiky titánů k problematice politické, kde dochází na střet mezi skupinou kolem Erena a lidmi, kteří chtějí získat jeho tajemství pro sebe. ()

Itami (2018) (S03E02)

Začátek nabitý rychlou akcí. Poté odhalování politického pozadí. ()

Mukašibanaši (2018) (S03E03)

Méně akční díl, ale intriky uvnitř království sílí a hrdinové jsou v háji. ()

Šinrai (2018) (S03E04)

Napínavý průběh, kdy se kolem průzkumné legie stahuje smyčka a přesto si část veřejnosti přidali na svou stranu. ()

Kaitó (2018) (S03E05)

Převrat se povedl a začíná závod s časem. Tajemství královské rodiny ještě není odhaleno. ()

Cumi (2018) (S03E06)

Přípravy na masakr. Známe Erenovu minulost. ()

Negai (2018) (S03E07)

Co ti jejich bohové asi tak musí vědět, když chovat lidi v ohradě je ta lepší varianta? ()

Orvud-ku gaiheki (2018) (S03E08)

Děj stále graduje. Něco mě ale stále uniká. Proč to ten Reiss udělal? ()

Kabe no ó (2018) (S03E09)

Likvidace přerostlé potvory. ()

Júdžin (2018) (S03E10)

Kenyho a Leviho minulost. Nakonec korunovace. ()

Bókanša (2018) (S03E11)

Něco o Erenově otci matce. ()

Dakkan sakusen no joru (2018) (S03E12)

Popíjení, klábosení. Snad nějaká akce začne příště. ()

Hadžimari no mači (2019) (S03E13)

Začátek finální bitvy? Všichni věděli, že je to past a stejně se nechali chytit. ()

Raisó (2019) (S03E14)

První boje o město se vedou s obrněným titánem. Nové zbraně. ()

Kórin (2019) (S03E15)

Marcova smrt a útok kolosálního titána. ()

Pāfekuto Gēmu (2019) (S03E16)

Tak a naše hrdinská parta je totálně v háji bez jediné naděje na záchranu. Cokoli do teď udělali, nemělo žádný význam. ()

Júša (2019) (S03E17)

Smutné. Několik hlavních postav pryč. Zoufalý boj proti silnějšímu nepříteli, kterého mohli porazit pouze obětováním vlastních životů. ()

Bjakuja (2019) (S03E18)

Promrhaná šance na vítězství a těžká lidská kozhodnutí. ()

Čikašicu (2019) (S03E19)

Povídání si a objev sklepa. ()