Erwinův hrdinský nájezd získává Levimu čas zaútočit na Zvířecího titána ze zálohy. Mezitím Arminův tým úspěšně zadrží Obrněného titána a porazí Bertholdtova Kolosálního titána. (mikki089)

sans.sourire

Naprosto dokonalá a troufám si říct, že nejlepší epizoda. Ale tolik mě psychicky zničila, že si musím hradit další svůj pohřeb kvůli anime. Díl obsahoval neskutečně moc vydařené akce, ale též silné pocity a stavy jako beznaděj, smutek, japonská povaha ve válka, které přenesl na diváky. Tedy aspoň na mě. A velmi velmi silně. Musel jsem si dát čas, abych se vzpamatoval. Shingeki no Kyojin není tedy jen o krvi, ukázalo, že svůj cíl splnil - přenést pocity a beznaděj na sledující. K tomu příběh se každým dílem rozvíjí a začíná být zajímavější a zajímavější. Stále nejsem zcela vzpamatovaný. Co to sakra udělali mě nejoblíbenější postavě... Dokonalé, ale tak děsivé a znepokojující, přesně jak by to mělo být. ()

Melios

[SPOILERY] Najlepší diel Attack On Titan ,ktorý kedy vznikol. Táto epizóda presne vystihuje dôvod ,prečo som začal pozerať tento seriál. Len AoT dokáže tak skvelo hodiť diváka do depky a úplnej beznádeji ,kde sa každú chvíľu niečo deje a bojíte sa o hlavné postavy (a dosť z nich aj časom umrie - aj tí ktorých nečakáte). Vždy keď si pozriem AoT tak si poviem ,že už ma nič neprekvapí ,no na moje počudovanie sa tu vždy stane nejaký zvrat ,ktorý nikto absolútne nečaká a mňa okamžite hodí do stavu melanchólie a čakám ,čo ten zvrat spôsobí - niekedy to pôsosbí až ako zhluk nešťastných príčin. Tento diel predviedol úplne všetko ,čo mohol - cez boje ,brutalitu ,Leviho akrobatické pohyby vo vzduchu ,titánov ,Erena ,titánov a ešte viac titánov. Najviac ma ,ale prekvapilo... [OBROVSKÝ SPOILER!]... ... Že Armir sa obetoval kvôli Erenovi a na následky mnohočetných popálenín pradepodobne neprežil 😢. 100% - Toto je pre teba Armir 👊 ()

Flopik

Má zmysel tu niečo písať? Jedna z najviac orgazmických častí aké som kedy videl. Od perfektného začiatku kde Levi bojuje sám proti hromade titánov a najväčšiemu bossovi, po strhujúce boje v meste proti obrnenému a kolosálnemu titánovi až po emočnú bombu na konci, kde to bez obetovania nečakanej postavy nešlo vyhrať. Žasnem. ()