Päťčlenný gang ukradne viac ako sto miliónov dolárov z kasína Luxor v Las Vegas. Štyroch z piatich členov gangu zadržia a uväznia. O desať rokov neskôr sa im podarí utiecť z väzenia s maximálnym dozorom. Piaty člen sa zatiaľ stal šerifom v malom mestečku v Kalifornii a za svojou minulosťou sa ani neobzrel. Čaká ho však nepríjemná konfrontácia s členmi bývalej zločineckej skupiny, ktorí si prišli pre svoj podiel. (TV JOJ)

Lefty86

60%. Taková moderní westernovka. Teoreticky to mohli udělat jako klasickej western a mohlo to dopadnout ještě líp kdo ví?? V jednu chvíli se snad na metru čtverečním rozjede asi 5 příběhovejch linek a tak nějak se to rozhází, ale zase není nuda. Napadlo mě že JCVD mohl hrát tu hlavní roli Bishopa. Když už je napsanej jako první, ale to je jen můj názor, já jsem jak se říká skalní fanda. Van Damme je tu prostě jeden z party, hraje slušně, dá se říct že se ani "nepopere" . A *SPOILER* zemře tu!!! *KONEC SPOILERU* Ale není to špatný film, má to zajímavej průběh až na tu zmatenou 15 minutovku. Je tu Van Damme, musel jsem to vidět!! Jinak bych si toho filmu ani nevšiml. ()

Lyžař

Kdyz jsem videl v hercich V. Damma, tesil jsem se na zavzpominani na mladi. Bohuzel to se nedelo. Dokonce film je tak divne tvorenej, ze styl natoceni, dialogy, sceny a vlastne temer vsechno, jsou jakoby z jine filmarske skoly nez je ta, ktera se uci poslednich 50 let. Vubec nechapu, proc nekdo takovyhle paskvil stvoril. Jedna hvezda snad jen za tu mladou holku, ktera se vzpira..a za tvar VanDamma, ikdyz ten si to vlastne nezaslouzi... ()

Likan7 odpad!

Po deseti minutách mě to absolutně přestalo zajímat. Bez úniku je téměř amatérský, nudný, šíleně tmavý film s Van Dammem ve vedlejší roli, který se sem tam projde před kamerou. Jinak je to šílenost, která i když je dlouhá 90 minut, je šíleně dlouhá. Začínám se proklínat, že jsem se rozhodl nakoukat celou JCVD filmografii. ()

Acrobat odpad!

No Parmer vela od Corbucciho ci Leoneho nevidel, alebo mozno aj, ale domrvil pribeh, ktory svojou obsiahlostou by postacil na serialnu epizodu Odpadlika. Zasadit westernove prvky do modernej doby sa tomuto dielu nepodarilo a i ked to ma par dobrych zaberov na chlapa sediaceho na skalach, celkovo je vyznenie osudu, trpkosti, prestelky, hrania a rezie nudne az zbytocne. Parmerov sebaklam v neeterickych kulisach. ( videne 9.11.2019, Filmplus) ()

john.h

Šel jsem do sledování s tím, že se u toho odreaguju a budu se snažit pobavit. Snažil jsem se sebevíc, ale nešlo to. Prvních 10 minut během jakého flashbacku jsem si myslel, že je poškozený záznam videa, ale nebyl, měla to být asi jakože nějaká režijní umělecká vychytávka. Pak jsem se těšil, že uvídím Van Damma zase v jiné než akční poloze, což se tentokrát nevyvedlo (i když Van Damme rozhodně nebyl slabým článkem, ale spíš světlým momentem filmu). No prostě bída a zbytečná ztráta času. Nejvíc iritující je asi herectví kněze, jehož teatrální hereckej projev neměl daleko do žblunknutí hovna do záchodový mísy. ()

masekjc

Ač má film relativně dobrou myšlenku je nudnej a hrozně namachrovanej. JCVD je zde v hodně nevýrazné vedlejší roli a mám pocit, že se zde mihnul jen proto aby tohle neskončilo někde založený v archivu. ()

64B odpad!

Zbytečnost. Pokud si chcete ubrat hodinu a půl života, tak do toho. Nejhorší na tomhle filmu je snad ten brekot herců na to pitomý horko. Je to jak kdyby si stěžovali rejžovi, kterýmu se to líbilo, tak to nevystřihl a nechal to ve filmu. Příběh je nuda, nic se neděje, zpomalovačky trapný, Van Damme trapnej, navíc když ho bodnou do jedný strany boku a když leží tak se drží a má krev na druhý straně. Břečka. ()

Guran odpad!

Zápory - zmatená kamera při akčních scénách, herci včetně JCVD, dialogy, režie, sénář, vlastně celý filmový štáb, hudba, efekty, atmosféra. Klady - žádné. Film je hovadina. ()

Fajt odpad!

Co je to za filmy s těmito náměty. Kam se poděla normální témata, lidská a bez násilí ?????????????????????? ()

j@hn odpad!

Hustokrutopřísný negr proti hustokrutopřísným týpkům ve filmu, kde je hustokrutopřísné úplně všechno, kromě Van Damma. Na takovéhle sračky máš Žánklóde ještě pár let čas :-D ()

Saxos

Hrozná tuctovka. Tisíckát opakovaná zápletka béčkových filmů. Nestojí ani za pokus vidět kvůli tomu co je za dveřma. Snad ten vtip každej zná. :D Jedna hvězda za americkej buranov, kde by se hezky fotilo. ()

Heywood odpad!

Ani skvělý Alfred Molina mě nezastavil dát tomuhle filmu značku odpad. Dělat z Lennieho Jamese cosi jako Bourneho kříženého s pistolníkem divokého západu byl nápad veskrze idiotský. A ty přiblblé postavy jedna vedle druhé...ani JCVD neměl šanci tenhle propadák zachránit a to se asi fakt snažil.... hlavně ve 42 stupních vedra mít ten správný lesklý nažehlený oblek... ()

david141474

JCVD v další prachbídný slátanině, která filmografii vůbec nic nenabídne, ale já jsem se na to koukl s otevřenou hlavou a s nijakým očekáváním a povedlo se. Film je slabý a já se snažím vždy u těchto prachbídných filmů najít něco, co by tomu trochu pomohlo nebo se snažím si to nějakým svým způsobem užít a podle toho hodnotím. Děj je o ničem, to mě bylo jasný už když jsem to zapínal. Jedna partička ukradne pár desítek milionů z casina a o deset let později uprchnou z vězení a jdou za svým starým známým, který ale dostal kulku do hlavy, díky které si nemůže na nic vzpomenout. A pak se to zase řeší dál a dál až JCVD zabije vlastního bratra. Postavy jsou nudný a nezajímavý. Herci jsou tam jenom tak navíc. Soundtrack ušel. Akce byla taky o ničem. A to je tak vše, co bych k tomu řekl. Jako dalo se to, nebudu kecat, ale ten film je sám o sobě dosti slabej. 7/10 JCVD v další přitroublý slátanině! ()