Biting Elbows: Bad Motherfucker

(hudobný videoklip)
  • Rusko Bad Motherfucker
Krátkometrážny / Hudobný / Akčný / Sci-Fi
Rusko, 2013, 5 min

Ruský mladík se probudí po nezdařilém odcizení teleportu. Když zastřelí i jeho pomocníka, nejde již jen o to získat teleport zpět, ale i pomstít se. (Michalek)

FanKalEl

Intenzívnych päť minút, vďaka ktorým režisér získal zelenú kartu k mega celovečeráku. Veru mal aj začo. Má to drive, má to nápad, je tu všetko. (100%) ()

bakeero

Rozhodně nejlepší akční kraťas, jakej jsem kdy viděl. Kam se hrabou povídky z Hire (reklamy na BMW). A dost možná taky jeden z nejlepších kraťasů vůbec. Nářez! ()

Likan7

Internetová legenda. Ani jsem nevěděl, že tohle je druhý díl a předchází k tomu ještě o poznání slabší úvod. Akční nářez, který potvrdil v Hardcore Henry, že first person je dobrý jen na krátkometrážní, nikoliv celovečerák. ()

ClapTrap

https://www.youtube.com/watch?v=Rgox84KE7iY Nehorázně cool akce z první osoby, všichni příznivci FPS (first person shooter), nebo-li prostě stříleček musejí naprosto chrochtat blahem, protož Ilja Najšuller to vystihl úplně geniálně. Ačkoliv se zdá akce hektická, což je, tak je krásně přehledná. Na ten rozpočet vynikající práce. V současné době si Ilja splnil sen a natočil celovečerák Hardcore Henry. Zde musím hodnotit 5*, protože jsem býval pařan FPS her a tohle mi je hrozně připomíná. Vynikající počin. A co se týká hudební vložky, tak "Bad Motherfucker" tu také sedí jak prdel na hrnec. ()

Esdälon

Kdyby nebylo toho epileptického střihu, tak přidám. A z POV bolej oči a hlava. Hudba je teda super jak svině,tempo zběsilé a několik momentů je nápaditejch a fakt bomba. ()

Fez

Pulp Fiction+ brutální množštví krve+ Biting Elbows + CCCP + kvantová fyzika= ááááájem d béééd madafakááá ()

Hrobař

Nemá chybu. V akčním náseru "na pár minut", kde vo co de pochopíte během zběsilý akce do který hraje peckovní muzika. Efekty co by mohl kde kdo závidět. First person tomu maximálně sluší, je to slušně prostříhaný ...jo ...a dýlka je tak akorát :-) Maximální spokojenost ()

FoxxX

Naprosto geniální nápad, jednoduchý ale zato kurevsky akční příběh, kvalitní herecké výkony i trikové scény, a především mistrovská práce se střihem! Doporučuju ke zhlédnutí nejen příznivcům akčních filmů a her! P.S.: Upřímně, když jsem na tohle video poprvé narazil na YouTube, ani mě nenapadlo že je to celé myšleno primárně jako hudební videoklip. A kdybych nejdřív někde slyšel ten song bez klipu, asi by mě vůbec nezaujal. Ovšem když ho mám spojený s tímhle klipem, tak se mi to najednou líbí. A na ten klip se dá koukat znova a znova :) ()

mad.dog

Nářez, jednoduše neskutečnej nářez, kterej se těch pět minut žene jak fretka na cracku a má to neskutečný grády. Milej Ilja natrh prdel všem rádoby akčním výplachům za mnohem víc peněz. Klobouk dolů, o Iljovi ještě v budoucnu uslyšíme. ()

Co chystá režisér Hardcore Henry?

Co chystá režisér Hardcore Henry?

03.09.2018

Režisér Ilja Najšuller, který si fanoušky poprvé získal drsným akčním klipem k písni Bad Motherfucker, rozhodně nepatří k tvůrcům, kteří by se rádi drželi zajetých postupů. Jeho filmový debut… (viac)