Dvadsaťročná Samantha žije spoločne so svojou panovačnou matkou, no nevychádza s ňou práve najlepšie. Ich vzťah je komplikovaný kvôli problémovému dospievaniu Samanthy, ktorá všetky ťažkosti rieši alkoholickými večierkami a neviazaným sexom. Avšak po jednej noci s neznámym cudzincom v aute sa všetko zmení. Zo začiatku je presvedčená že dostala pohlavnú chorobu, no časom zisťuje, že je to niečo oveľa horšie a nebezpečnejšie; niečo, čo radikálne zmení celý jej život. (kubqo)

MaxForValue

Contracted mohol byť geniálnou psychologickou sondou do života ženy, ktorej život sa rozpadá doslovne i obrazne. Úmerne s tým, ako hrdinka vplyvom choroby zvnútra hnije, rozkladá sa aj jej život, vzťahy s matkou, priateľkou, kamarátmi. Nebyť zbytočne vulgárnych posledných azda desiatich minút a nebyť miestami prílišnej obrazovej konzervatívnosti, dám plných päť hviezd. ()

Honzulik

Contracted - tak u tohoto filmu režiséra a scénaristy v jedné osobě Erica Englanda jsem nějak celou dobu čekal co se vlastně stane a co mne překvapí. Bohužel nedočkal jsem se ničeho mimořádného. Všechno bylo tak nějak dopředu jasné, dějivě nedotažené, přitom pro gradující fantazii tady určitě prostor byl. Taky jsem se nedočkal proklamovaného, děsivého a překvapivého závěru. Takže nakonec z toho byla jedna veliká a nezáživná nuda. Teda alespoň z mého pohledu. Přitom herecké výkony nebyly vůbec špatné, ale jak jsem již psal chyběla nápaditost a spád. Proto uděluji pouze 2*. ()

muti

kubqov obsah k tomuto filmu je sice scestny, ale vzdy lepsie ako keby bol zly samotny film. pocas neho som mal taky neprijemny pocit, ktory mi ostal aj po titulkach. cize - skvely horor :)je tam par nezrovnalosti, ale tie sa daju takemuto filmu odpustit. film je navyse podla mna dost podhodnoteny, urcite odporucam si pozriet ()

Mates97 odpad!

chtěla jsem dát jednu hvězdičku, ale pak si řikám "co, vždyť, tam nebylo nic za co bych mohla dát jednu hvězdičku" nevim, nebylo tam vysvětlený jak to chytla nebo prostě co to vůbec bylo a jak to ten chlap mohl přenášet nebo jestli to bylo v tom pití, proč toho chlapa hledali. no prostě děs běs! Řikám si, kouknu na horor, ale tohle ani nebyl horor, spíš jen nechutný a ani to. Hrůza. ()

wowylgu313

Po přečtení recenze jsem se i těšil. Bohužel jsem čekal něco trochu jiného a přišlo zklamání. Nevím jak to celé nějak pobrat. V závěru jsem prostě viděl normální zombie film a jedním zombikem. Nechutný to občas i bylo ale spíš takový o ničem. Chování slečny když se měnila kord pak v závěru připomínalo chování zombíků z filmu Podivní. Za snahu vytvořit něco jiného/nechutného za práci maskérů, jinak nuda. 40% ()

MrFarmer

Docela otravnej film. Nesympatická čubka se nechá zbouchnout na párty a pak se během tří dnů začne nechutně rozkládat, což vyeliminuje jedinej pozitivní prvek filmu a to, že je to vcelku kus. Závěr filmu a celkový rozuzlení naprosto nulový a film vyšumí do prázdna. Jedna hvězda za parádní masky. ()

Fos4ity

Malé skromné hororové drama u kterého oceníte herecké výkony ,speciální efekty hlavně make up a vcelku dobrou režií ale zanevřete nad méně uvěřitelné chovaní ale ja sem si na to u horroru zvyk a jedno velke plus za to že vidím film na toto téma poprvé takže nemůžu srovnávat s Thanatomorphose ()

FOndra

Původně jsem chtěl dát 3 ale nejde to. Konec filmu je naprosto předvídatelný a jasný od začátku. Divím se, že někomu přijde ten konec jako zvrat :D :D :D Navíc finální scéna působí hodně levně a je to nejslabší moment celého filmu. Snímek rozhodně stojí za shlédnutí, jen je škoda, že tu hrůzostrašnou proměnu hlavní hrdinky nedotáhli do konce. Když vzpomeneme třeba kultovní Mouchu. To byl závěr, který měl uplně jiné grády ! ()

ButchCB

Dal jsem 3* i když velice kolísavé 3*, ve filmu jsou některé věci do sebe dobře zapadající, i vypadající a pak to zazdí totální naivní scény. Slečna zřejmě neměla kvalitní pojištění, protože jinak v jejím stavu by jí už dávno poslali do nemocnice, ale to jsou právě ty naivní zazdívací ... Suma sumárum, vydržel jsem až do konce a tak dávám tedy ty 3* ()

Karin00

Další z filmů o nákaze, což samozřejmě ihned upoutalo mou pozornost. A nelituji toho. Příběh se mi líbil, zpracování dokonalé, krásný pohled na proměňující se hlavní hrdinku z hezké dívky na fascinující bytost. Každý záběr na její měnící se tělo byl úžasný zážitek. Pro fanoušky tohoto žánru doporučuji. ()

Jenn

(Opět) nechápu hodnocení, tenhle film mě bavil od začátku do konce, sympatická hlavní hrdinka, co zdrogovaná šuká v autě s nekrofilem se mění v rozkošnou zombie, který vypadávaj chomáče vlasů a do salátu přidává svý nehty. Škoda toho konce, pevně věřim, že to dobře dopadlo. ()

Maraboy

Docela zdařile/nezdařilej nechutnej snímek o lezbě co jeden večer pustila nakaženýho kohouta do kurníku,příběh sám o sobě špatnej není ,jako spíš divné chování některejch postav : doktor,matka,kamarádka,chvílema mě přišlo jako by nikdo z nich neviděl tak radikální proměnu téhle zomboidní lesby. ()

Saxos

Kdyby se Samantha držela své kočičky a nespustila se na večírku, nemusela se nám za tři dny rozpadnout na pěknýho zombíka. Krásnej přístup lékaře. Prostě počkáme, ona se nám nemoc nějak více projeví a pak třeba začneme léčit. Žádný spěch. ()

Easykill

Tak tohle by mělo jako varování před nechráněným prcem dokonale postačit. Jinak teda nic závratného, žádnej extra humáč se nekoná. Škoda, mohlo to bejt výživnější. ()