Na obrazovky Prima family s jarem přichází i zbrusu nová zábavně-publicistická talk show Polívka na víně. A kdo jiný by mohl pořad s takovým názvem moderovat než oblíbený herec, mim a komik s osobitým humorem Bolek Polívka! Každý díl je věnovaný jednomu tématu, které Bolek se svými hosty u sklenky dobrého vína řádně probere. Společně se budou snažit dobrat se něčeho "dobrého ve špatném" - témata nebudou vždy prvoplánově veselá, ale oni se nám budou snažit dokázat, že prakticky na všem zlém se dá najít něco dobrého či alespoň humorného. Hosté jsou vždy vybráni tak, aby k danému tématu měli co říct - vždy půjde o tři VIP osobnosti plus odborníka/ky či někoho, kdo má k tématu co říct. Kromě Bolka a jeho diskutérů bude na place přítomna ještě další osoba - jakýsi majordomus, který má za úkol nejen rozlévat víno, ale také se bude do rozhovorů aktivně zapojovat, třeba i oponovat nebo klást nečekané otázky. V této roli se budou střídat Arnošt Goldflam a Lukáš Pavlásek. A po sklence vína dostanou i přítomní diváci, kteří se také budou moci do diskuse aktivně zapojit. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Pravda pravdoucí je ta, že tento pořad opravdu moc kvality nepobral. Bolek Polívka má své nejlepší období už dávno za sebou, jeho vtipům se dnes už málokdo zasměje a to je vážně škoda. Kdysi byl KING, dnes už dostává prostor jen v podobných sračkách. Ale tak hlavně že si pokecal, zachlastali u toho – snad se u toho i sami aktéři pobavili – diváci už bohužel moc ne. ()

kubilov

Bolka mám strašně moc rád, ale fakt nevím, kdo ho donutil soupeřit s Krausem (TOP kvalita), Šípem (slabší kvalita) a dalšími českými talk-show, přestože mu muselo bejt jasný, že Bolek není žádnej chytrolín s vytříbenou mluvou, ale prostě jen valašskej král. Není to taková tragédie, občas se zasměju, tak přeci jen za tři. ()

MM_Ramone

"Polívka na víne" je nepožívateľný blivajz. Humus. Ani trocha mi to nechutí. Veru nie. Ale ako vidím, nie som sám. Tento krát Bolek Polívka navaril poriadnu sračku. Valašský kráľ riadne zavalašil. Nedá sa na to pozerať. Preč je jeho výrečnosť a pohotový humor, ktorý doteraz predvádzal vo viacerých svojich projektoch. Toto čo som videl na obrazovkách televízie Prima je nudné, nezáživné drísnanie starého, unaveného opilca. Pán Polívka má u mňa stále veľký rešpekt ako výborný herec, ale za túto značne nepodarenú talk show mu dám iba jednu hviezdičku. * ()

zdeci

Dej notorika až dva do pořadu s chlastem a? Tohle vážně ne! Omylem jsem pustil a stačilo, never more! PS: Mi připomnělo, jak jsme s panem docentem, vysloužilým to alkoholikem, chodili se ožírat na zkoušky do Útěchova a taky to nikoho nezajímalo, dokud někdo nepoblil vrata; no a pak už vůbec ne. A tohle je némlich to samý! Jinak si myslím, že mu krachla ta farma, né? Takže ožírat se jako zamlada, navíc značně poznamenán tímto odvěkým koníčkem umělců, před televizní kamerou a ještě za to dostávat gáži, no tak to je hokna snů, to se musí nechat. ()

RadushM odpad!

Doba, kdy talk-show a podobné výstřednosti měli úspěch, jsou dávno pryč. Ano, po revoluci byl pracující lid dělnického původu hladový po historkách z podsvětí. Pokud se člověku během prvních porevolučních let nepovedlo nastřádat-nakrást tolik, aby si mohl dovolit sám exotickou dovolenou, rád si poslechl vyprávění Amfóry, kde a s kým si zahráli a jaký to bylo v NDR. Ve chvíli, kdy jsme ale jednu a tu samou historku začali slýchat od více pseudoherců, začalo to býti nějaké podezřelé... Tento poslední záchvat Bolkovýho pokusu o záchranu sama sebe hodnotím jako velmi nezdařilou tryznu na pohřbu jeho samého... ()