Keď sa oživené exponáty v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku začnú správať čudne, Larry, čerstvo povýšený riaditeľ nočnej prevádzky múzea, musí zistiť, čo sa stalo. Magická zlatá doska, vďaka ktorej exponáty každú noc ožívajú, začína pomaly korodovať a kúzlo sa pomaly ale neúprosne vytráca. Odpoveď na to, ako ho obnoviť, sa skrýva v Britskom múzeu v Londýne. Larry by pre záchranu svojej múzejnej rodiny urobil čokoľvek, a tak sa vydá spolu so svojím synom Nickom a všetkými živými exponátmi na cestu z New Yorku do Londýna, aby tu tajomstvo zlatej dosky rozlúštili. (TV JOJ)

MirINDay

Možná to bylo publikem.. ale ještě se mi nestalo, aby na filmu s podtitulem komedie, bylo v sále ticho. Dobře, pár vtipných scén tam bylo, ale na můj vkus to bylo strohé. Teď bude jen zábava sledovat, jestli to režisér Levy tímhle ukončil nebo se ještě pokusí oživit nadšení fanoušků z prvního dílu. ()

Zanys

Vystoupím trošku z řady se svým hodnocením. Bena Stillera mám hrozně rád, pro mě je něco jako pro Lancelota ve filmu :-) Film naplnil moje očekávání a určitě pobaví celou rodinu! ()

Ondra1811

Rozhodně lepší než dvojka. Příjemné, vtipné a trošku i dojemné rozloučení s celou sérií. Jen ten Hugh Jackman je tam zbytečnej. ()

CitySP

Tak třetí díl zkazil celou sérii Nocí v muzeu :/ alespon dle mě. Těšil jsem se na třetí díl a zklamal mě. Byl z těch tří asi nejchaotičtější a nejmín záživný. ()

randalll

Zdá se, že když se chce tak jde všechno. V tomto případě příběh za každou cenu. Scénář zmatený ve ktetém jsem se tak trochu ztrácel až ke konci filmu trochu nabíral tempo. Scéna kdy se pan Williams loučí se Stillerem mě ale docela dojala, protože to byla myslím poslední filmová role pana Williamse :-( Byl to Pan herec ... ()

majorzeman13

Dobrý,průměrný rodinný biják ! Za mne 50%,ale děti se budou určitě bavit více?????????.............Nic proti ničemu,ale další díly radši už né !!!!! Slabší tři hvězdy a to ještě tu třetí dávám za mrtvého Robina Williamse ! ()

BR23

celkom podarené a celkom obstojné zakončenie... obstojne vysvetlený pôvod dosky, návrat k starým korenom (Seísl-chlapec/dedo) a zopár (ale iba naozaj zopár) nových vtipov a nápadov- trebárs ten Escherův obraz- áno správne to boli tie krivé schody. Nebolo to super, mohli sa s tým vyhrať ešte o trocha viac ale inak fajn. A približne každé tri roky sa stretávajú a robia party hard, no fajn :D To s tým čo bude robiť jeho syn (výška vs, Ibiza) by si ale mohli odpustiť, nič sme sa nedozvedeli a ani to asi nikoho netrápilo, bolo to zrejme len na vyplnenie času. Neandrtálec Stiller a Volverin pobavili... :D ()

Kaidan

Pro uzavření série to není špatné, vtípky jsou celkem vydařené, a v půli filmu se to i celkem rozjede (po zábavní stránce ovšem). Hugh Jackman taky potěšil :) ()

horal3310

Na film jsem se těšil,jako vždy mě zklamal. Jednička byla fajn,dvojka ušla ale trojka,škoda mluvit. Nuda,nuda a zase nuda. Oživení Lancelota vypadalo na oživení celého filmu do tý doby než se mu roztekl čumák a vypadal jako blb. Očekávání nějaké akce se nekonečně táhlo,snad jen scéna když hoši hupli kamsi do kresleného prostoru trochu zaujala.Jako celek vyzněl film dost lacině,sice jsem zázrak nečekal ale tak slabý odvar zábavy taky ne. Jen doufám že nikoho nenapadne natočit čtyřku. ()

Gagin

Chtěl jsem dát původně 3*, ale vzhledem k tomu, že dokáží rozpohybovat téměř cokoliv 1* přidám. Ono to totiž nevypadá digitálně vůbec zle, kam se hrabou některé jiné filmy. Dalším pozitivem je Owen Wilson s jeho římským parťákem a pár dalších povedených vtípků. Příběhově ale slabé. ()

JerryPilsen

Povinné pokračování a snad zakončení trapné série,která měla skončit u nápadu.A tudíž u prvního dílu.Všechny postavy se jen nuceně proplácávájí a dělají blbosti,které se od nich očekávají. ()

ferda12

To je ale škoda. Myslel jsem si, že z toho filmu vytřískají něco víc, ale furt je to dobrý. „SIR LANCELOT, K TVÝM SLUŽBÁM. - THEODOR ROOSEVELT, PREZIDENT SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH. - NEMÁM PÁRU, CO TO ZNAMENÁ.” ()

Zrzavakocka

tak tento díl nedosahuje kvalit prvního filmu, ale jo docela jsem se u ně bavil a je to jeden z posledních filmu Robina Williamse tak aspoň k jeho památce !! ()

MIKETUK

Další pokračování, po celkem úspěšné 1 a slabší 2. Většinu postav známe , nový je trochu vyšinutý Lancelot, pobaví Hugh Jackman v muzikálu, lehce parodující Wolverina, skvělá hlídačka v Britském muzeu a asi poslední možnost rozloučit se s Robinem Williamsem(některá slova, jimiž se loučí jsou skoro jako opravdová). Jako by Benu Stillerovi trochu docházely nápady. Nicméně jako film pro rodinné odpoledne s dětmi koukatelné. 50% ()

Edwin44 odpad!

Jen opravdu velmi zřídka nedokoukám film ale tohle prostě nešlo. Za prvních 40 minut jsem se ani nepousmál natož zasmál. Bylo mi líto Robina Williamse že tohle byla jedna z posledních jeho rolí. Rebel Wilson jako obvykle otravná neskutečně. Vlastně nevim co vyzdvihnout na tom filmu. Ani efekty nic prostě ()

Nereida18

Opět mám další moudro: Pýcha předchází pád. Shawn Levy, syn štěstěny, kterému se podařilo z velkého trháku, udělat (sice menší), ale další trhák. Noc v muzeu 2 se mu opět povedla. Což o 3 se říct nedá. Kde začít? Originalita se sbalila a odjela na "dovču" a nechala to jen a pouze na vtipu. To opravdu nestačí a jde to na filmu poznat. Kdyby byl vtip perfektní možná, ale i ten se bohužel pomalu ztrácí. U 1 jsem se mnohokrát opravdu nahlas smála, u 2 se pár takových scén také našlo, ale u 3? Jestli 2x, tak je to ale obrovská hyperbola. Většinou to byly takové ty úsměvy. Originalita v tahu, vtip už si taky balí svých pár švestek .... logicky scénář nemůže být žádná sláva. S tím pak souvisí akorát herecké výkony. Normálně bych za příběh dala 1 hvězdičku, díky snaze těchto herců: Robin Williams, Rami Malek, Ben Kingsley a Steve Coogen - hodnocení zvyšuji na 2 hvězdičky. Příběh stojí, scény, které měly být vtipné jsou akorát trapné. Například láska hlídačky muzea a neandrtálce. Like really? Klišé!!! Všude samé klišé. A to příběh opravdu neudrží. Konec mě dostal do kolen úplně. Blbost! To scénarista asi napsal během 2 minut při polední pauze. (Stejný názor jsem měla i u konce 2) No shrnu to ... Dobrý ale doufám že 4 už nebude .... :-) ()

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (viac)