Keď sa oživené exponáty v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku začnú správať čudne, Larry, čerstvo povýšený riaditeľ nočnej prevádzky múzea, musí zistiť, čo sa stalo. Magická zlatá doska, vďaka ktorej exponáty každú noc ožívajú, začína pomaly korodovať a kúzlo sa pomaly ale neúprosne vytráca. Odpoveď na to, ako ho obnoviť, sa skrýva v Britskom múzeu v Londýne. Larry by pre záchranu svojej múzejnej rodiny urobil čokoľvek, a tak sa vydá spolu so svojím synom Nickom a všetkými živými exponátmi na cestu z New Yorku do Londýna, aby tu tajomstvo zlatej dosky rozlúštili. (TV JOJ)

Neemfa

Již třetí pokračování známého nočního hlídače v New Yorském muzeu. Po druhém díle jsem nebyl příliš nadšen, že jsme zvolili tento, ale jiná představení byla bohužel plná. K mému překvapení však film opravdu bavil, hlavně tedy Larryho dvojník neandrtálec. Jako oddychovka je film idéální. Viděl v kině 11.01.2015 70%. ()

endymion

Pár (slovy dva) dobrých vtípků a tuna nudné nastavované kaše, bez špetky příběhu. Tahle trilogie měla potenciál rozhodně na víc. Škoda, že došla sotva na půl cesty. ()

Allein4

Třetí díl nenabídl nic nového, nic extra...a ani nějak zvlášť nezapomenutelnou zábavu. Přesto však to na vtipné momenty nebylo skoupé, ale - jak jsem již napsal výše - nic extra. Volně přeloženo je to další Stellerova oddechovka, která jen těží z jeho jména. Nic víc, nic míň. Nejlepší moment celého filmu je Hughovo Wolverinovské cameo. 50 % ()

bergeron

Niekedy nechápem komentáre kde je zahlásená iná skutočnosť než je realita. Predsa ak má niekto rád konkrétneho herca, tak zvedavosť a fanúšikostvo nás bere až ku koncu filmu. Ben Stiller to krásne utiahol, mohlo to byť kratšie, ale stálo to za to. Dokonca tam bolo mnoho vtipných situácií, poprípade narážok. Na Owena som už naučený, že nemusí povedať ani nič vtipné, ale povie to takým spôsobom, že ono to vtipné je..a TOTO je herectvo a charizma, ktorá tu zohravala u niektorých postáv vtip a šmrnc vid Atila, Neandrtálec, Texasan, a hlavne video jak sa zabávajú na číčach a svetle :D Nečakal som veľa, takže ma výkon aj prevedenie prekvapili.. A vy hateri by ste mali vkládať trošku viac svetla k svojim obľúbeným hercom, lebo ptm padá aj iskra filmu..a nie len tohto ale hocijakého...Na hercov by ste sa mali tešiť, a nečakať veľa..+ british location má bodík..kedže milujem akcenty UK tak Lancelot bol top..ale ako skafrať mu nos pred deťmi bolo trošku nechutné aj na mňa. ()

teseth

Na efekty asi nejlepší leč na příběh nejslabší z celé trilogie. Doufám, že to už nikam dál pokračovat nebude, protože to by byl prudký pád do bahna. Snad se tvůrci nechytnou toho, že celou ságu přemístí do Londýnského muzea a Rebel bude pokračovat jako hlavní hrdinka. Dávám tomu dvě hvězdy a to jednu za Jackmana (i když toho wolverina si mohli odpustit) a pak za Lancelota, který se povedl. Zbytek nudná šeď. ()

zekon

Takové násilné pokračování jak bývá zvykem. Dobrá 1, slaší 2 a propad 3. Pár frků, jinak vůbec nic nového a spíš to celé vyzní tak nějak trapně. Na to, že je to asi poslední film Robina Williamsa je to škoda. ()

Margeline

Celkom príjemná jazda, povedala by som, že lepšia ako dvojka. Pár scén ma priam dojalo, trošku oprané boli scény, kde sa až trápne dlho bazírovalo na jednom vtipe. Ale v celku je film zábavný. "Fat Amy" Wilsonová je pochúťka a spomedzi milých postavičiek nostalgicky poteší aj Robin Williams. V podstate sa vám bude páčiť, ak ste si užili dvoch predchodcov. ()

zeromen

Málo kdy se stane že pokračování je stejně dobré jak předchozí díl, (mám na mysli první díl). Rosomák mě pobavil.:-))) ()

Colomba666

I přes 2 hvězdy je to stále koukatelné, třeba teď si to zrovna pouštím. Rozmýšlela jsem mezi 2 a 3, ale na 3 by museli přijít s něčím novým, bohužel se nestalo, ale to nevadí, nejvíc z toho vytěžily už zřejmě první dva díly, takže žádná tragedie. ()

Zackk

opravdu jednoduchý film bez zápletky bez ducha a bez napětí, komplet umělé stejně jako ty voskové figuríny co ožívají. nejde deska, jdem se zeptat proč nejde: dejte desku na měsíční svit. lancelote dej jí na měsíční svit. ok dám ji na měsíční svit. konec filmu. nemastné neslané, jedna hvězda za rádoby kvalitní provedení kompletního shitu. nechápu jak k tomu donutili Bena Kingsleyho a Hugh Jackmana :D ()

Pythonator

Trochu slabší bráška předchozích filmů, ale i tak si to stále drží jakési kouzlo příjemné rodinné fantasy. Celkově v podstatě nuda, ale fóry s pračlověkem Stillerem, malpou a anglickou vyžranou vrátnou nemají chybu. Taktéž Lancelot byl zábavný. ()

danatr

Překvapivě slušné pokračování, nic světoborného, ale všichni v kině se slušně bavili, hlavně děti. 70% přesně odpovídá, jen ty řeči o rodinných hodnotách by si mohli odpustit, ale co dělat, Američani si na to potrpí ()

desa

ja se tak nejak netesil, vyrazili jsme s celou rodinou, 11 lidi na silvestra a stravili jsme bajecne odpoledne. bavil jsem se dobre cely film. tohle je jedna z mala trilogii, kdy si netroufam hodnotit zda byl lepsi prvni druhy nebo treti dil. dle meho nazoru vyborna rodinna podivana a klidne bych sel znovu. nemam zadne vyhrady. ()

jirina55

Co dodat... První díl série měl své kouzlo, které se postupně vytrácí a u tohoto filmu je cítit snaha autora o udržení pozornosti diváka, ale je to skoro nemožné. Proto se zde nabaluje a domýšlí za pochodu, což působí hodně amatérsky. Celek však působí docela celistvě a dobře. Jako jednoduchý film na jeden z večerů je to dobrý... Jinak skutečně dojemný je fakt, že je to poslední film velkého Robina Williamse, což mi vehnalo slzu do oka. ()

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (viac)