From Darkness

Krátkometrážny / Poetický / Fantasy
Írsko, 2002, 9 min

Réžia:

Nora Twomey

Rybáře může čekat na moři mnohé překvapení, jen zřídka však v podobě úlovku ženské kostry. Snaha zbavit se nečekané souputnice je marná a muž v sobě objeví soucit vůči té, která kdysi utonula. (Jezinka.Jezinka)

Carol Pifková

Neviem, prečo ale tá kostra ma nadchla najviac... ako krásne to bolo hej... a aj hudba bola pekná... ale tá polorozložená kostra bola proste mega taká tajomná a úžasne nakreslená. ()

Phobia

Velmi povedená nekrofilní bajka s jednoduchou animací, atmosférickou hudbou a hororově-romantickou zápletkou. Konečně jsem pochopila, proč chodí chlapi na ryby... Já myslela, že chtějí mít od ženských pokoj, ale mohlo by to být i naopak! 80% ()

Tom_Lachtan

Příjemná, lehce stravitelná jednohubka s krásnou animací a nevtíravou hudbou, kterážto má příjemnou, takřka romantickou atmosféru. Nevím jak zdá se ostatní, ale já bych se zdržel slov o nekrofilii, neb za prvé je to blbost, za druhé když už, tak nekromancie ((o=´ a za třetí, je to o úctě ku smrti a ku životu, nikoli o laciné romantice, která hory přenáší ()

darkrobyk

Rybář místo ryby vyloví kostru ženy. Vyděsí se, prchá domů, ale kostra je mu nablízku. Příjemně tajemné, s kostrou v patách strašidelné. Ale když jsem čekal, co bude dál, přišel konec. Poněkud nedotažené, škoda... ()