Aké to je vymeniť si život s niekým, kto má úplne iné názory a odlišný pohľad na svet? A aké to je musieť sa starať o cudziu rodinu? Zámena manželiek: USA prináša šokujúci stret nezlučiteľných svetov. Situácie, v ktorých nie je o rozbúrené city núdza, zároveň však prinášajú dôležité životné lekcie... Dve manželky z úplne rozdielnych domácností, s presne opačnými názormi, spoločenskými zvykmi a štýlom výchovy detí, si na dva týždne vymenia svoje životy. Nenechajte si ujsť americkú verziu obľúbenej reality šou Zámena manželiek. (TV Doma)

KarKulA

Po jednom díle, na který jsem širou náhodou narazila v televizi, a na který jsem zůstala zírat s otevřenou pusou, jsem se dostala do jakéhosi chorobného stavu, který má za následek skutečnost, že začínám tuto reality zcela bezostyšně a úchylně vyhledávat. Zkrátka to co je zde k vidění je opravdu možné jenom "in Amééééricááá." Čarodějka létající na astrální výlety na koštěti, domácí bohyně, fitnes magoři, vymytý infantilní model a jeho tupá manka, středověká rodinka, tunová mařka s manželem co "jedí zdravě", lovci medvědů - zkrátka různorodá škála naprosto šílených akterů nebere konců. Scénář obvyklý v české kotlince jak jedna blbka drhne druhé blbce špajzku tu opravdu nečekejte ....... prostě prdel ()

MiaMoonlight

Tak to já si teda stojím za tím, že česká výměna je lepší. Tady pozorujeme pořád ty samé případy. Lidi, kterým je vše ukradené, vs lidi, kteří cvičí své děti jako v cirkuse, aby byly úspěšné a oblíbené. Ze začátku dobré, ale po pár dílech se vám toho přejí. Dobré tak maximálně na zvednutí sebevědomí ve smyslu "nejsem až takovej bordelář" nebo "vlastně sme docela normální". ()

RomeroIsGod

Jednu hvězdu těm ubožákům dám. Za to, že se tomu dá smát od začátku do konce. Jinak je to banda americkejch píčusů, který nemaj páru o životě. 15% ()

fummyk

Dal jsem 2 hvězdy jak české verzi, tak i této, ale musím uznat, že ta naše je o něco horší než tato. Jsou to spíše takové komedie a člověk (nebo aspoň já) tyto pořady používají jako zasmání se po téžkém dni. Více zábavnější mi příjde právě Výměna z USA. Dávám tomu těch 40% - české Výměně 30%. ()

anitae

Zatím jsem měla možnost vidět dva díly - jeden byl neskutečně pitomý a v tom druhém se vyměnili úchylní náboženští fanatici-to jsem fakt nasmála ...ale nejvíc mi tom vadí jak blbě je to zahrané. ()

chrispe

Tomuto říkám masakr... přistihla jsem se, že na to koukám s otevřenou pusou a cítila, jak to ve mně vře! Tohle není pořad pro mě. Zvládám tak akorát představení rodin, ale na ten zbytek fakt nemám nervy. ()

Hexa

Některé díly bych povinně pouštěla na školách, aby si některé děti uvědomily, v jaké úžasné zemi to žijí a jací frajeři jsou jejich rodiče. Mnohdy jsem při sledování tohoto pořadu pocítila neutuchající touhu obejmout své rodiče a zulíbat je kvůli tomu, jak mě vychovávali. ()

Pria

Koukatelné, pokud se na to budete dívat jako na učebnici psychologie. Tolik různých extrémů jen tak někde totiž nenajdete. ()

Mr.nachos

Potvrzení toho, že když dva dělají totéž, není to totéž. Americká původní verze má něco do sebe. Když pominu to, že júesácká mentalita je kapánek mimo tu naší, tak to má celkem grády. V každém díle bych víceméně obě rodiny nakopala do zádele, páč tam není ani jedna, která by něčím nevybočovala. A vždy je to nějaká chuťovka. Ale to je dobře. Nechci koukat na českou slátaninu z paneláku, kde se pomalu stydím za to, že jsem stejné národnosti. Není to rozhodně žádná pecka, kterou si nesmí nikdo nechat ujít, protože by se vůbec nic nestalo, ale za prvé je pro mě zajímavé sledovat jak žijí rodiny jinde a dokonce mě i baví sledovat co některý vypatlaný hlavy dokážou vymyslet za názory a ještě to předvádět před celým světem, přičemž mám po každém díle pěkně povolený svalstvo na krku, od toho šroubování hlavy ze strany na stranu. ()

ESNYR

Oproti ČESKÉ verzi, je tohle realita které jsem ochoten věřit. Dementnost tady těch vypatlanců, je podle mého opravdu nehraná. Servat se v přímém přenosu při konfrontaci obou rodin v České verzi není reálné. U nás to docela hlídají, ale v téhle USA verzi jsem byl svědkem toho, jak po sobě vystartovaly takovým způsobem že ve špitálu nakonec zkončily jak obě rodiny, tak i polovina štábu a 1 policajt. Celkem síla :) ()

Nerdvana

Tohle byl jednoznačně psychický otřes. Pokud jsou tohle americké rodiny, pak se mi chce zvracet. Jistěže je to šílená sociální šou plná kontrastů, jen mě naprosto děsí ta absence jakékoliv sebereflexe. ()

fininka

Nedá se s čechama srovnávat, obě americké rodiny jsou vždy totálně extrémní hovada. Líbí se mi, jak na konci skoro vždy dojde ke změnám a rodiny si často uvědomí, co zanedbávají, zvolní v extrémech a trochu se aspoň srovnají... ()