Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

awerto

Super. Neznasam westernovky, ale toto sa mi fakt pacilo. No a co, ze je to trapne... Ono to tak ma byt... :) Diky za zaujimavy pocin. A btw, nema to na 5 hviezdicie, ale muesel som dat, lebo vsetci sa opicia s 2 hviezdickami. :-) Tak nech to kus vyrovnam. Skvela oddychovka... nic ine od toho necakajte. Nakonci si poviete, chujovina, ale pobavila... :) Ale ak sa vam nepacil Movie 43, tak hoci je toto slaby odvar, tak zase len budete pohorseni... ()

zrzanka

Jednodušší komedie. Vtipů je spousta, ale slabších, herci výborní, ale mají moc málo prostoru, zápletka tuctová. I přesto je to ale film, který může pobavit, pokud od něj nečekáte nic extra.. ()

Kejo

Originální westernovská komedie vás přesvědčí o tom, že bychom všichni měli chodit rovnou v rakvích Také už jste si několikrát říkali - co ještě mohou filmaři vymyslet za originální námět? Vždyť už skoro všechno bylo natočeno! Pak se ale objeví nový trailer na další film a vy si říkáte: "No jo, to tu vlastně ještě nebylo!" Přesně to jsem si říkal, když jsem viděl poprvé trailer na film "Všechny cesty vedou do hrobu", ve kterém hrají známé hvězdy jako Amanda Seyfried, Patrick Neil Harris, Liam Neeson a Charlize Theron. V té hlavní roli se představil Seth MacFarlane, kterého jsme zřejmě do dneška pořádně neznali, ale díky téhle roli na něj určitě jen tam nezapomeneme. A co se vlastně v této westernovce děje? Louise (Amanda Seyfried) se rozejde se svým dlouholetým přítelem Albertem (Seth MacFarlane) a vymění ho za majitele obchodu, kde se vám starají o váš pěstěný knír (Patrick Neil Harris). Do toho přijede krásná Anna (Charlize Theron), která je manželkou nejobávanějšího pistolníka divokého západu (Liam Neeson). Vše se samozřejmě dostatečně zamotá tak, že z toho vznikne nejedna přestřelka. Možná se bojíte toho, že bude film příliš sprostý. Přece jenom je od tvůrců "Teddyho", který je vtipy, které si neberou servítky trochu proslulý… No, jemný humor zde nečekejte. Ale na druhou stranu, si dovolím tvrdit, že vás nic z toho přímo neurazí. ()

Lyshitski

Spoilery. Předtím než zase půjdete na Matějskou nezapomeňte na to, že " I na pouti se umírá". A pokud neumřete, tak se můžete zranit. V tom případě by jste pak měli vyhledat lékaře, který vám na vaše bebí přiloží sojku. Pokud by ani to nepomohlo, zkuste hromadné sjetí s indiány a při tom nakopat velkého černého kondora do koulí. Až budete vyléčení, jděte místo na pouť hezky domů a nechte si narůst knír, aby z vás byli pořádní chlapi. Navíc vám ho potom můžou vaše partnerky pěkně přeblafnout. Protože přeblafnutý knír, to je k posrání. Po dlouhé době opět jedna komedie, u které jsem se skutečně zasmál. Perfektní vytříbený humor od začátku až do konce, spousta odkazů, které byly do filmu vtipně zakomponovány jako např. Barneyho/Foyvo "challenge accepted", profesor E. Brown a jeho Deloréjn a jako třešnička na dortu Django, který si jde vystřelit na negry. Jediné, co bych filmu vytknul je, že je v něm na můj vkus až moc ovcí. Oukéj, to byl jen džouk. Za mně pobavených 81%. ()

Martii

Tak koukatelný to bylo do doby indiánů. Pak se z toho stala utahaná nudle, která tomu strašně ubrala. Takže ještě, že jsem na to nešel do kina. ()

radok82

Pecka ! Po zhliadnutí toľko ospevovaného Médi,som šiel do toho s obavami. Ale na rozdiel od "Médi" som sa smial od začiatku až do konca. ()

Jindra_S

Místy vtipné, nicméně zabíjí to vtipy z prdění, průjmu, močení a ukazování penisů. Chvilkama to hraničí s úchylkou - například když Neila Patricka Harrise chytne průjem při duelu, tak vezme něčí klobouk a před celou ulicí, kdy se na něj všichn idívají, se do něj vyprázdní a pak pro jistotu ještě jednou. A kamera samozřejmě ukáže, co z něj vyšlo. Popřípadě když se hrdina schová mezi ovce, jedna ho musí pomočit. Tyhle scény bohužel přehlušují skutečné vtipné scény (např. s odkazem na Back o future) nebo s přiložením sojky. Třeba jednou bude nerežíserská verze, kde fekální humor zmenší o 80 procent, pak by to byla o supeň lepší komedie. ()

hujerita

Čakal som horšie podľa recenzíí a lepšie podľa traileru. škoda že nebolo viac tých skvelých níhodných smrtí . Seth MacFarlane mi tam vôbec nesedel. Sexy Charlize a výborný Liam. Normálne tie tri scénky od veci boli super, na nich som sa zabavil asi najviac. Škoda premárneného potenciálu celého filmu. ()

maestrum

Nejslabší herec byl scénárista a režisér. Kdy jindy tohle můžu napsat ? Hvězdami našlápnutý film, byť některé měly životnost 1 vteřinu, viď Bene. Příjemné narážky na jiné filmy typu Back to the Future či Himym osvěžily jinak podprůměrný film. ()

lineker

Skoro až estrádní komedie, která je lehce šmrnknutá Žhavými výstřely a lehce Nespoutaným Djangem. Ale ten kdo má rád místy až pubertálně fekální humor, anatomické popisy ženského přirození, plus mnoho dalších chmatavých povrchních vtípků či připitomnělých dialogů si přijde určitě na své. Ne každý den, ale jednou za čas, když je správná nálada...proč ne. ()

CharlieSC

Já jsem se výborně bavil. Jedna šílenost za druhou. Každý dopředu ví, jak to dopadne, ale to mně osobně vůbec nijak nevadí a nepřekáží mi to v zábavě. Super 10/10 ()

Final

Komedie, která si vážně zvládne udělat prdel i z Návratu do budoucnosti :) Ale spíše se jedná o průměrnou parodii. Pár nechutných vtipů, pár zbytečných vtipů a to vše vyplňuje pár skvělých vtipů. Moc podobnosti s legendárním Méďou ve filmu není, takže reklama "Od tvůrců Méďa", bych nebral zase tak vážně. Celkem solidní herecké obsazení. Dabing mohl být teda mnohem lepší, ale poslouchat se to dalo. Jednorázovka, ke které se asi nebudete často vracet, ale potěší a rozesměje. ()

Bednobuch

Překvapivé dobrá komedie-parodie. Několikrát jsem se tak rozesmál, že jsem musel film zastavit. Spousta parodie a nebýt těch několika krvavých scén, tak je to moc dobrá parodie. Musím si to co nejrychleji pustit znovu, abych nasál vtipy. Vřele doporučuji. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)