Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (viac)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenzie používateľa Cesty timem k tomuto seriálu (5)

Hvězdička (2013) (S01E04)

Popravdě nevím, proč jsem tomu dal poprvé za 4*. Možná proto, že 47 letý (Suchánek) sbalil do postele takovou pěknou slečnu. No jednou (dnes podruhé) mi to stačilo a snižuji na 3*.... U té nástěnky byl větou ...hele to je jako ve filmu o tom matematikovi, co mu hráblo... odkaz na film Čistá duše o J.F.Nashovi. ()

Čistá práce (2013) (S01E07)

Jedna hvězda navíc za Pavlu Beretovou. Já ji prostě miluju. Doplněno 10042022. Když jsem podruhé shlédnul všechny díly, tak mi tento přijde jasně nejlepší (nemyslím samozřejmě teď díky Pavle :-) ()

Byl lásky čas (2013) (S01E08)

Iva Janžurová nikdy nezklame. Jednu hvězdu za ní a i za další dvě dámy. ()

Zrádce (2014) (S02E01)

Já jako antifotbalista, antihokejista a vůbec antisportista jsem to dokoukal jen díky Hádkovi a Pleslovi, které mám rád a kvůli tomu, že na tom bylo po celou dobu vidět, jaká je to kolem těchto sportů od A do Z, od fanoušků přes hráče, sráče a jejich řev a zaslepenost, po příšerný a zbytečný prachy atd., naprostá úchylárna a zbytečnost... Proto vše to nějak nemohu ani nechci hodnotit. Ale Hádek s Pleslem jako obyčejně dobří. ()

Hra (2014) (S02E05)

Když jsem viděl Hru poprvé, říkal jsem si, že až Denisa Biskupová vyroste, mohla by z ní být krásná žena typově dle mého a ono opravdu - krásná a přirozená zrzka :-) ()