Superpolicajti z Miami

• Československo Superpolicajti z Miami (viac)

V roku 1978 došlo v detroitskej banke k veľkej lúpeži. Zlodeji ukradli dvadsať miliónov dolárov. Jedného z nich chytili, druhého čoskoro našli mŕtveho, ale tretí bez stopy zmizol. Peniaze sa nikdy nenašli, O sedem rokov neskôr chyteného zločinca prepustili z väzenia. Okamžite sa vybral do Miami, ale na druhý deň ho našli zavraždeného. Agenti FBI Doug Bennet (Terrence Hill) a Steve Forest (Bud Spencer) sa ujmú vyšetrovania spolu s policajtmi z Miami. Správne tušia, že niekde tu musel ukryť tretí lupič ukradnutých dvadsať miliónov. Ale kde? A kto je tým tajomným tretím zlodejom? (TV JOJ)

Paity

Ano, souhlas, natočili už lepší věci a Jestli se rozlobíme, budeme zlí se asi nic nevyrovná, přesto jde o filmeček, který potěší a když nemáte zrovna super náladu, tak vám ji zaručeně zvedne. Řekl bych, že se jedná o takovou standardní kvalitu těhle bijců. ()

DocBrown

Technicky hrozné, zvedání polystyrenové činky, plesnutí sekundu po úderu, běžící Bud jak když se rozjíždí lokomitiva ... Tenhle film je průser a už nebyla příležitost to napravit. Ale v roce 85 mě jejich první film teprve čekal. ()

POciSEM

Akcnejsi nez vetsina filmu od Spencera a Hilla ale bitky se omezili na 3 facky a 2 pesti a to je vse pratele. Je videt ze hlavni duo uz ma trochu problemy s artrozou a tak uz se nedockame genialne zkoordinovanych rvacek na ktery sme byli zvykli ale spousty strileni. Jinak je to v pohode filmecek a prijemne to zabavi ()

Wishkah

I když už je tahle dvojka unavená a viditelně není už ve správné formě, nemůžu dát míň než čtyři hvězdičky, protože je to děsná prča ()

Untentrauer

Ač to nerad píšu, tak by se měli držet tý svý klasiky. Tohle je velmi špatný a nepovedený pokus o regulérní akční krimi film. Bohužel jejich herecké výkony jsou opravdu špatné a scénář je naprosto příšerný. Aspoň, že tam zakomponovali pro ně typické rvačky a jejich škádlení. Film si objektivně zaslouží 2*, ale proto, že je mám rád, tak to nemůžu dát! Nejde to! Je to tedy jen pro fanoušky, jinak pryč od toho. ()

arcticsky

Tradični 40% standard těchto dvou šašků....Někdy více, někdy méně zábavné scény jsou prokládány i některými trapnými - jako vždy. ()

parabellum

Mám velice rád filmy kde hraje duo T. Hill a B. Spencer ale Superpolicajti z Miami knim nezařadím. Postrádám zde perfektní rvačky a ještě víc jejich skvělý humor který se tu úplně vypaříl. ()

mi-ib

Na první pohled je to krávovinka, ale mě tyhle filmy vždycky připomenou ty, u kterých jsem vyrůstal. Řekl bych, že tohle je trochu netypický snímek pro Hilla se Spencerem. Je mnohem méně komedií, ale za to mnohem více krimi. Naštěstí se ta vážnost nepřehání. ()

AxelWers

Ľahká kriminálka s náznakom komédie. Filmy so Spencerom a Hillom sú takmer stále o tom istom, čo nie je problém. Tento film je však skôr len takým odvarom ich lepších filmov. Na film nepozerať s vedomím, že ide o komédiu, ako komédia je to dosť slabé. ()

dalziel

Veľmi nenáročná filmová produkcia z polovice osemdesiatych rokov.Je rok 2019 a mne ostáva miestami rozum stáť nad tým čo som pred 34 rokmi považoval za vrchol kinematografie.Nuž nie je všetko zlato čo sa bliští.Tieto takzvané srdcovky by mal človek nechať ležať tak ako sú natom jedinom správnom mieste niekde v super spomienkach aby nestratili glanc a piedestal a neskončili ako bezcenné filmy minulosti. ()

boni

Přeci jen už malinko slabší než předešlé filmy, ale pořád to má svý kouzlo. Stále se tu hodně ohání pěstma a člověk se od srdce zasměje. Drtivá většina lépe hodnocených komedií může jen tiše závidět. ()

Ceberus

Stejně jako spousta zdejších komentátorů i já na Hillovi a Spencerovi vyrůstal, takže jsem očekával zábavnou komedii. Ale bohužel to nebylo ono. Zápletka tuctová, postavy dvojrozměrné nebo úplně zbytečné, mlátičky neoriginální... prostě to najednou nebylo ono. Nejdřív jsem si myslel, že to je možná jen tím, že už nejsem ve věku, kdy jsem ty dva viděl poprvé, ale den na to jsem viděl Dva výtečníky, kterým jsem musel dát plných pět hvězd, takže mým věkem to nebude. :-) ()