Smrtící sestup

(TV film)
  • USA Abominable Snowman (viac)

Na nadšence do zimních sportů čeká při záchranném výstupu na vzdálenou horu zlověstný predátor. (oficiálny text distribútora)

George Stobbart

Je to síce o trochu slabšie než minulotýždňová SyFy nádielka "Tasmanian Devils", ale v tomto prípade som mal zase pocit, že bolo lepšie zvládnuté CGI; príšera po väčšinu času nevyzerala zle a ani sa na obrazovke neobjavovala zbytočne často. Akurát úplne na koniec to zase prestrelili, no pokým sa budú tieto filmy natáčať s obmedzeným rozpočtom a behom dvoch týždňov, tak asi lepšie vyzerať nebudú. Ináč to však bolo fajn; skupinka si vyrazí do snehových hôr hľadať stratených známych, no nájdu naštvaného snežného mužíka, ktorý tu úraduje. Mňa to bavilo a už som celkom zvedavý na "Heebie Jeebies", ktorý SyFy vypustí o 2 týždne. ()

XTrader

S očekáváním toho nejhoršího filmového zážitku jsem s nadšením tento film stahoval a těšil se na hodinu a půl utrpení. A víte co? Ono to až tak hrozný nebylo. Modely vrtulníku a vybuchující model domu, efekty jako z roku 1980 a promítané scény za herci působí sice komicky, příběh je přímočarý a jasný, ale celkově takový průměr na odpočinkové sobotní odpoledne. V TOP200 jsou podle mne i o dost horší filmy jak tohle. ()

MickeyStuma

Nebyl by to zase až tak špatný film, nebýt značné scenáristické zkratkovitosti a na SyFy typicky špatných speciálních pixelových efektů. Námět je v podstatě plný výzev, ale když je autor scénáře naprosto bez nápadů a k tomu chudý televizní rozpočet, nelze očekávat nic světoborného. Děj je svými nesmyslnostmi matoucí a naprosto bez logiky. V podstatě se jedná o mix adrenalinového horského lyžování a hrozby jakési horské chlupaté potvory. Jediné co stojí za řeč jsou povedené scenérie hor, ale zrovna kvůli tomu se tento SyFy počin sledovat  nemusí. Zase tolik jich tu není. Zkrátka jako obvykle u SyFy tvorby sledovat tuto podivnost je naprostá ztráta času. ()

hladass

Já si nemohu pomoci, ale mně poslední dobou filmy od SyFy Channel tak strašné nepřijdou, jak by se mohlo zdát podle zdejších hodnocení... Ano, filmy jsou jasně dělané "na koleni" s naprosto mizerným rozpočtem, během několika hodiny a ne příliš dobrými herci, ale zase na druhou stranu kolikrát se úžasně bavím u nechtěně komicky přehrávajících herců a scén... A co si budeme nalhávat, oproti filmům společnosti Asylum, jsou ty od SyFy Channel opravdové skvosty, takže na jedno podívání za hnusně deštivého dopoledne, proč ne... ()

Rodriguez

Marně si lámu hlavu jak tento snímek vlastně ohodnotit? Jestli dle normální rozvahy čili odpad nebo vypnutím mozkových závitů a dát alespoň 15%? Vskutku těžká volba :-D A koukám, že je úplně jedno zda to natočí Asylum nebo Syfy :-D Kvalita snímku je totiž podobná! Ale musím říct, že jsem se pobavil... 15% ()

• Film byl natočen v bulharské Sofii a jejím okolí za 13 dní. (Johnny.ARN)
  • Ve scéně v chatě si Nina (Lauren O'Neil) dvakrát přehodí cop ze zad na rameno. (Johnny.ARN)