Profesor francouzské literatury Dodo se nachází v hluboké depresi, neboť jej opustila jeho žena Silvia. Dodo se stává pasivním pozorovatelem dění okolo a je zničen opovržením, které k němu cítí jeho bývalá žena. Přesto se objevují ženy, krásné a svůdné, které dráždí jeho mysl. Dodo však není schopen jednat, takže se zdá, že všichni kolem něj žijí mnohem naplněnějším životem. Dokud si pomalu neuvědomí, kdo je vlastně jeho protivníkem... (oficiálny text distribútora)

RomanHyde

Těžko hodnotit.. Pokud budu hodnotit tento film jako drama (viz. popiska) , tak propadá, ale pokud ho budu hodnotit jako erotickou oddychovku, tak je nadprůměrný, vzpomeneme-li různé Emanuely apod. Tinto umí točit, což dokázal Caligulou, používá zajímavou kameru, pohledy, zrcadla a tady interiéry. Na Voyeura musíte mít náladu a možná být i trošku vláční.. pak hezky dokreslí atmosféru, pokud tedy vedle sebe máte drahou polovičku... :) ()

ALF1

Jeden z prvních Tintových filmů,které jsem shlédl v kině.Byl jsem tenkrát naprosto vyřízený.Skvěle natočené a hlavní představitelka je opět nádherná kočka,což bývá od pana režísera osvěčeným artiklem.Skvělá odpočínková záležitost ,u které se nemusí přemýšlet a pořádně nabudí... ()

Vikinec

Pokud někdo hledá hranici mezi pornem a erotikou, měl by se podívat na Voyeura Tinto Brasse. Na filmu je vidět, že režiséra erotika zajímá :-) a dělá vše proto, aby své pocity přenesl na plátno. A to bez přehnaného studu. Sex je zde rafinovanější než v pornu, avšak ani solidní příběh nikoho nenechá na pochybách, že zde jde o jediné. Film má duši opepřenou dobrou jazzovou hudbu a proto dávám 4 hvězdy této špičce žánru. ()

lehkoživka

Příběh? To je silné slovo... spíš lehký upgrade nosiče pizzy a Helmuta-opraváře komínů, takové celé ploché (až na ty kozy), místy dost nudné, nedotažené. Hérečky byly pěkné, to nemohu říct. U otce mě dostala ta jeho umělá pleš a prapodivná imitace obřího ptáka - tohle měl být vtip, nebo má maskér šedý zákal? ()

Adams

Perverzní, komické dílo plné záběrů brdelek, prs a penisů. Sex na různá témata a různých příležitostech. Eroklasika. Film jsem viděl poprvé v 15, když byl novinkou a dodnes si na něj pamatuji, jako na první erotický film mého života. ()

Irma

Ani kvalitní film, ani kvalitní erotika. Špatný film, špatné porno. Jen záblesky obojího a výsledný efekt - zklamání. ()

tata22

Nemyslím, že by to bylo až tak špatné jak níže uvedeno, mi se zdá, že se to naopak povedlo, jako erotický film velmi zajímavé a vzrušující, kamera i nápady fajn, zápletka mi taky přišla poměrně zajímavá. A holky to byly nádherný. Nic víc jsem od toho nečekal a byl spíš mile překvapen. Ukažte mi jiný erotický film, který by byl tak dobrý, je jich opravdu jen pár. ()

PeterLBerger odpad!

Ani se nechce věřit, že to opravdu točil Tinto Brass. Místo jeho obvyklé elegance jen vulgární předvádění pohlavních orgánů. Škoda materiálu. ()

Marrakech86

Tak trochu zbytečný film, který toho moc nedal. Nepochopil jsem hlavní myšlenku o čem to teda vlastně je? Otec se synem se přetahuje o tom, kdo ho má většího? :)) ()