Pěst Ježíšova

(festivalový názov)
  • Španielsko Fist of Jesus

Ježíš je vždy připraven podat pomocnou ruku těm, kdo ji potřebují, existují však i jiní. Ti, kteří zakusí jeho pěst. (Festival krátkých filmů Praha)

Autogram

Trošku iná verzia oživenia Lazara, masakrovanie zombíkov nevšednou zbraňou. Na odreagovanie nielen od práce, ale aj od akejkoľvek rozumnej činnosti je to vhodné, ale ťažko v tom hľadať hlbší zmysel. Avizovaná celovečerná verzia snáď nebude. ()

Kali4

Ježíš má tisíc tváří a toto je jedna z mnoha. Jsem veliký fanoušek Ježíše, především toho jistého pana Ježíše, který utekl z kříže za ženskou a živností. Páč je těžké kráčet ve stopách toho velkého Pana Ježíše, jak jistý chlápek pocítil na vlastní kůži. Tenhle pan Ježíš se naopak nebojí vzít pořádně za práci a dokazuje, že to umí nejen se dřevem, ale i s rybou, a to na sto způsobů. Zároveň coby šikovný pracant a všeuměl názorně prezentuje, že nejsme prach, ale maso, krev a podkožní tuk. Zkrátka co člověk, to unikát, a co unikát, to laskomina. ()

giovanni3

Je to Splatter jak se patří, ale za těch 15 minut zde nelze hledat pořádně děj a ani zde ve finále není tolik vychytaných zabití. Každopádně nádech z Braindead zde je, ale jeho kvalit tento film nedosahuje. Každopádně dobrá oddechovka a na 3z5 to je. ()

KoRner

Bezúčelná brutalita ma proste neohromí. Keby bol hrdina niekto iný než Chesus, tak pochybujem, že by sa udržal v červených číslach. ()

DavidS.

Pánové trpí asi nějakou fixací na ryby, protože je to stejná vyhřezlá zhovadilost jako Brutal Relax, kterou oživuje jen hadovka Jidáše a jedna jediná Ježíšova hláška - "Farizejští zombies"... ()

Mathew55

Good guy Jesus a cowboy zombies. "Only have a fish as a weapon?" "Not a fish. It's two". Měl bych se nad sebou zamyslet. Taková blbost a já u toho umírám smíchy. ()

ZdenoLo

Takýto Ježíš sa mi rozhodne páči viac než ten vymyslený čo by len víno slopal a z dreva blbosti stružlíkal. Jedine Ježíš ktorý rybou kosťou odreže kovbojovi hlavu je náš spasiteľ ! O tomto mala byť Biblia, a nie o tých sračkách ktorými kŕmia dôchodcov v kostole aby pustili nejaký ten groš do miešku. Staré dobré efekty nahradili počítačovú animáciu a litre kečupu posunuli toto majstrovské dielo vysoko do neba. ()

Sayko

Co jsem to viděl? Tak to je tedy vskutku těžce popisovatelné.. Něco to do sebe má, ale na celovečerák to teda není. Až budu mít někdy chuť na gore, tak se kouknu znovu na tohle.. ()

J*A*M*A*L

Těch 15 minut se tomu obětovat bez problému dá. Po třetí minutě mi bylo jasné, že se jedná brutal video od stejných tvůrců, jako video Brutal Relax, se ty bitky, které tam jsou hlavní mi prostě ani u jednoho nesedly tak dobře, abych tomu dal pět hvězdiček s tím, že to bude fungovat na stopro. Jinak jsem se však pobavil. Pro mě lepší, než Brutal Relax a hlavně díky hlavní postavě :). ()

TERRORDROME

Všetci vieme že Ješiš oživil chudáka mŕtveho Lazara, ale čo už nevieme je že sa chudák Lazar zmenil na regulérneho zombíka čo žerie ľudí. Ježiš teda musí rozmnožiť ryby a s pomocou kamaráta Judáša rozsekať zombícke hordy na kóšer hromadu mletého mäsa. Pri sledovaní mi bolo jasné že je to práca tých istých ľudí čo natočili Brutal Relax a nemýlil som sa. Vidieť Ježiša Krista ako v záplave krvi, rýb, rozpoltených tiel a šibeničného humoru máruje zástupy nemŕtvych tými najabsurdnejšími spôsobmi stojí za všetky drobné. Maximálne hovadne zábavný splatter kraťas tak ako to mám rád. Ježiš nebol nikdy predtým tak cooooooool!!! ()

mosnak odpad!

... jako vážně? 74%? Tentokrát bez komentáře! Co taky čekat od režiséra,který má za sebou "veledílo" Brutal relax! ()

thunnus

Nepopírám, že to je originální a má to v sobě jistou (zvrácenou) zábavnost, ale je to ptákovina až na ntou. Autor zjevně chtěl pobouřit co nejvíce lidí a vyprovokovat druhou skupinu, aby mu přispěla na celovečerní film (a aby se stal bohatším). Nenudí to, ale zas tak to nebaví a nepochopitelné krávoviny (př. kovbojové) se jen kupí. Přemýšlím, jak daleko asi zajdou nejrůznější "nezávislí umělci". Počítám, že brzy uvidíme film Ježíš, Jidáš, Máří Magdalena a učedníci o(b)jíždí Jeruzalém. Jen nechci vidět, co tam bude dělat Lazar a už vůbec ne, jak bude vypadat neposkvrněné početí... ()

Luk Skywalker

Vzhledem k délce a k podařeným dialogům dávám 4 hvězdy, ale celovečerák musí být i o něčem jiném než masakru zombíků, takových filmů už je dost ovšem bez Ježíše. ()