„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiálny text distribútora)

trewille

Odpadom by som to nenazval, myslím, že scenár nie je až tak hrozný, teda nie na odpad, ale to spracovanie, sorry, ale toto ne. V celom tvz. seriály sa objavujú maximálne dvaja dobrý herci, zvyšok sú len,.... Jediné čo sa mi na seriály páči a je to pozerateľné, sú nádherné prestrihy medzi scénami, ktoré akoby ani nepatrili do toho seriálu. Veru, zábery Bratislavy sa im podarili, ale to je asi tak všetko. ()

rbaum odpad!

Pri prepínaní programov som nechtiac narazil na tento "skvost". V tom momente mi zastal rozum a už som len v nemom úžase sledoval tú sračku. Do teraz som si myslel, že hlbšie než všetky tie smotánky, paneláky a podobné výgrcy sa klesnúť nedá. Mýlil som sa, deň a noc to prekonáva s obrovským náskokom. ()

Moredogs

Same Somariny a ešte raz somariny su v tomto ubohom seriale aspon herecke vykony su niekedy v pohodea nepači sa mi že zatajuju identitu hercov a že ukazuju v iba zberbu z Bratislavy fakt ubohe. ()

Mernque odpad!

Toto beriem ako začiatok úpadku televízie. Naozaj sa začínam báť, že postupom času už v tej TV neuvidím nič suverejne. V živote som nevidela nič horšie. Najsmradlavejší odpad aký sa dá dať! ()

Etrox49 odpad!

Seriálový septik TV JOJ naplno roztvoril svoju tlamu a výsledkom je zrejme najväčšia tuzemská zhovadilosť v dejinách! Tucet zbytočných, mentálne poznačených mimozemšťanov pred 30-tkou (podaktorí aj dávno po), miesiaci sa na hromade v nevkusnom doupěti, vedľa ktorého sú top chlievy na Horskom parku decentné apartmániky. Deň čo noc sú aktéri v produktívnom veku nemilosrdne konfrontovaní so životnými otázkami ala kde sa sundať do nemoty, koho razantne vyklátiť, komu poriadne uvaliť alebo len koho proste poslať do p*če. Fotra? Domáceho? Bývalku? Paleta je široká. V čom je tento „scripted reality“ počin naozaj verný je fakt, že každý jeden bezvýznamný paznecht, či už maká ako poskok v dielni, pingel alebo trebárs aj na skládke, tu má ego veľkosti paneláku. Bavilo ma, prečítať si charakteristiky hlavných postáv a ich životné motivácie: „zabávať sa...vyhýbať sa stereotypu...spievať po baroch...presadiť sa v tetovacom biznise...mať úspech u žien...“. Naopak nemá význam pátrať tu po idiotoch, ktorí by povedzme chceli vyštudovať, založiť si rodinu alebo robiť niekde v kancli. Nie v tomto byte! Tu podobným uncool nemoderným trotlom pšenica nepokvitne! Odkiaľ však berie osadenstvo prostriedky na každodenné mulatságy, značkové handry a donášky pizze, to už tvorivá dielňa ľudovej, televíznej zábavy Alberta Vlka veľmi nešpecifikuje. Mimochodom, celý zážitok zo sledovania privádza na hranicu únosnosti všadeprítomný, superdebilný, bratislavský dialekt, z ktorého si najprv usierala celá krajina a dnes je z neho norma. Po troch neúspešných pokusoch o zhliadnutie jedinej, ucelenej časti tohto koncentrovaného kreténizmu sa dokážem len pýtať: čo robí RVR?! ()

newSami odpad!

Ukážkový príklad toho, ako hlboko už klesli slovenské televízie. Paškvil, ktorý sa snaží tváriť coolovo, natáčaný ako reality šou? GRC, oproti ktorému je Farma pohladenie pre dušu a Panelák oscarové veľdielo! ()

Anfag odpad!

Tohle je opravdu strašidelný.. Takhle nepříjemný pocit hrůzy a děsu jsem neměl ani při sledování Kubrickova The Shining.. Pane Vlku, to jako fakt? Vážně?? Ne, opravdu??? ()

Bassko odpad!

Neviem či si to vezmete k srdcu pretože som odsúdil seriál, alebo čo to vlastne je po zhliadnutí ukážky na ďalší diel, ale aj 30 sekúnd otrasnej kamery a tupého výkonu herco... vlastne ani neviem čo sú pretože tomu i tak nerozumiem..... Dvoma slovami absolútna píííí*ovina s prepáčením..... a ešte jedna vec ktorá mi nedá, neverím že taký tupý seriál s netalentovanými hercami by pustili do TV ( teda dúfam, že sa až tak neznížili) a ako reality show to nemá sebe-menší zmysel tak keď náhodou niekto príde na to aký to je žáner a o čo tam vlastne ide tam by sa mohol podeliť s týmito skúsenosťami... ()

andaAanda

dívala jsem se na to dvacet minut jako zjara, ve výsledku ale myslím, že to není peklo, jen další logický krok. inscenovaná reality show. nevím, jakou má pořad sledovat, já bych ho ovšem nepouštěla od osmi, ale nad ránem, hlavně o víkendu, v alkoholovým opojení to musí být podobně psycho jako kdysi teletubbies :) ()

Hofo22 odpad!

Totálna sprostosť!!! Jediné čo stojí za zhliadnutie je predstavitelka Saši ale ani to ma neprinúti dať tomu čo i len jednu hviezdu. Odpad!!! ()