Kámoši až na dno lahve

• USA Drinking Buddies (viac)

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

Lucky_fool

V podstatě hezký film dokazující, že přátelství mezi mužem a ženou opravdu může existovat, i když má svá značná úskalí :-). Olivia Wilde ve své roli mi přišla trochu nesympatická, ale to nevadilo. Celkem pěknej soundtrack. ()

nana071

Kto nemal osobu opačného pohlavia za najlepšieho kamaráta možno aj uverí tomu , že to môže takto dokonalo fungovať. Ostatným je jasné, že vždy je niekto , kto ťahá za kratší koniec , pretože už prekročil medze kamarátstva. Celý film sa v podstate nič nedeje, je to taký opis stereotypu v pivovare. Čakala som, že to bude mať aspoň nejaký zvrat a že hlavní protagonisti skončia v posteli , ale zrejme sa nám tvorcovia filmu snažili nasadiť ružové okuliare. ()

Vasyl

Tenhle film jsem si doma sušil asi tak rok. Na to potřebuju náladu jinak bych to hodil do jednoho nudnýho pytle k Babovřeskám a Magnuskům. Protože jinak takový kusy, kde se nic neděje a jenom kecá, rád nemám. Prostě si jen sednout a sledovat Olinku jak srká (doslova, fuj) pivo a baví se s nějakým fousatým sympaťákem. Alles. ()

lobo87

Od tohto obsadenia som čakal viac. Napríklad, že sa aspoň raz zasmejem :-( Keď si však odmyslím moje komediálne očakávania, bola to príjemná vzťahovka so sympatickým obsadením a primeranou stopážou. Bonusom samozrejme Olivia Wilde... 55% ()

oSiSko

V kľude 70 %, film zaujme, ukazuje ako chlap miluje svoju partnerku a vie presne prečo a takisto aj presne prečo vie, že tá druhá je iba kamarátka a navždy aj ostane, chvíľkami síce chce niečo viac, ale nakoniec zistí prečo je s tou s ktorou je a nie s tou druhou. Jake Johnson hrá veľmi podobného človeka ako v NEW GIRL a svedčí mu to. ()

tomco3131

Naozaj príjemný film. veľmi dobre a príjemne sa mi naň pozeralo. Hlavná štvorka veľmi príjemne vybraná, Annu Kendrick mám proste rád a dobre sa naňu pozerá. Film určite prekvapý /aspoň teda mňa dosť prekvapil/ vývojom a hlavne svojím koncom. Pre mňa veľmi silné 3 hviezdičky. ()

mandella

Jednu hvězdu dávám snad jen za to, že je to krátké. Ale i při filmu, který má 95 minut, jsme se s chlapem dívali třikrát na hodinky! Blábolivé dialogy, nevěrohodné postavy, celkem utrpení sledovat...Nebýt tam Olivia Wilde, která je koukatelná pro obě pohlaví, asi bychom film vypnuli předčasně. Ale představit si, že dám za tohle kilo v kině, to bych psala Universalu hooodně na**aný dopis! ()

Flamik

Ten název mě nadchnul. Viděl sem příběh sebe a kámošů. Bohužel, možná bohudík mezi mou realitou a filmem je jediný pojítko - pivásko. Takže nakonec příběh o muži a ženě, kteří spolu pracují a kamarádí, který nepřináší nic nového. ()

johnnie78

Tři čtvrtě filmu se pije a kecá o ničem. Z těch příšernejch, rádoby filozofickejch dialogů jsem párkrát chtěl zastřelit monitor. SPOILER neskončí to tak, jak by se od začátku předpokládalo, že to skončí. Vlastně to žádnej konec nemá, a to je na tom to "nezávislý". ()

Paserak

Není to blbý teenagerovský příběh, ale příběh vcelku racionálně myslících dospěláků. Každý kdo má za sebou jeden alespoň vztah s dobrým a jeden se špatným koncem se do osudů hrdinů snadno vcítí. Navíc si užijete příjemné neafektované projevy herců a hlavně hereček. Fajn film. ()

Jason13

Krásná Olivia Wilde v roli bordelářky s nekončící kocovinou je sexy a v pohodě koukatelná. Bohužel celý film pro mě tak pohodově koukatelný nebyl.. Ani zbytek obsazení mi nebyl nepříjemný, ale pomalé tempo a dlouhé nikam nevedoucí a nevtipné dialogy udrželi mojí pozornost jen stěží. Celé to "korunoval" bezpointový konec.. ()

Pe!eter

Tenhle film musí potěšit každého fanouška Olivie Wilde, která tu působí přirozeně a moc dobře se na ní dívá. Kromě lehké romantické zápletky se tu prakticky nic moc neděje. Film, tak může někoho začít nudit. To ale nebyl můj případ. Já jsem si tuhle improvizující partičku z pivovaru užil až do dna. ()

santosz

This is not another stupid movie about love, no alespoň ne úplně. Odvěká otázka zda může existovat přátelství mezi mužem a ženou. Film 3,5, Olivia Wilde ***** ()

punco

Príjemná vzťahová jednohubka s neuspokojivým záverom, ale po ktorej budete mať chuť skočiť s partiou na pár pív. Olivia Wilde je tu rozkošná. ()

Radek273

Zajímavá kombinace sympatických herců a improvizovaných dialogů. Nutno říct, že je potřeba si zvyknout na zvláštnost rozhovorů a taky dabingu. Když je ale po všem, musíte ocenit tu opravdovost a věrohodnost. Ano, rozhovory jsou často o ničem, ale jsou hodně podobné těm v běžném životě. A o to asi šlo především. Zároveň nutno ocenit rozuzlení příběhu, které bylo celkem překvapivé a přesto moc pěkné. Inu, originalita na prvním místě. Jo a Luke (Jake Johnson) je velkej frajer, bez debat nejlepší a nejsympatičtější postava. ()

TOPmoovie

fakt blbost. musis mat velku naladu na film o vztahoch, kde sa vsetci tvaria ako prirodzene hraju, prazdne dialogy, nezazivne. vhodne skor do divadla --- a stacia tri rekvizity. ()

Zizou_

Ten film byl úplně o ničem, ale bylo to takové přirozené (ještě aby ne, když se víceméně jedná o improvizaci) a nenudil jsem se u toho. Kvůli Olivii Wilde to stálo za to. Poslední scéna byla vtipná. ()

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)