Kámoši až na dno lahve

• USA Drinking Buddies (viac)

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

eagles22

Možná až moc velká oddychovka, která mě jako milovníka piva zaujala hlavně prostředím, ve kterém se velká část filmu odehrávala a taky jsem u toho dostal pořádnou žízeň. Moc záběrů, kde chybí pivo, v tom filmu není. :) 70% ()

miki68cz

Já mam tyhle filmy o prdu děsně rád, milý lidi, dobrá muzika, pohodová atmoška. Doporučuju všem, usmějte se, užijte si to, fanděte jim ()

Kreins

Hm... trosku vláčne tempo na začiatku, ale vyborny film o vztahoch medzi partnermi, priatelmi, chlastajucimi priatelmi :). Kazdy pozna tieto situacie a netvarte sa ze nie :) a koniec ma neprekvapil - normalna vec. po precitani zaujimavosti, klobuk dole, preto sa mi zdali obcas dialogy tazkopadne - uz chapem. opat sa mi dostavil podobny pocit ako v "ztratené v preklade" ()

gicous

Měli jsme čtyři, pět kusů, poseděli jsme s kámoši, přijemně si popovidáli. Nebylo to nic extra, jen jsme probrali nějaké bezvýznamné věci v našich životech, zasmáli jsme se a o půl noci jsme to rozpustili. Prostě jeden ničim zvláštní den, kterých je plno, ale které mám vlastně rád - žádné velké problémy, které by mi narušovaly můj zaběhnutý stereotyp. A málem bych zapomněl, u stolu s náma poseděly dvě fajn holky, docela obyčejné, ale moc přijemné. Všechny ty naše řeči o všem možném byly tak přirozené a lehce plynoucí. Opravdu jsem měl dobrý pocit, když jsme se všichni rozešli domů. 6/10 ()

Samarol

Melodrama až do morku kosti. Olivia se předvedla ve velmi dobrém světle. A velice kladně taky hodnotím výkon hlavní mužské postavy. Ale tenhle typ filmu prostě není můj šálek čaje. Dlouhé dialogy, někdy pouze hodně říkající pohledy. Hold není každý den posvícení. ()

Mamlas odpad!

Vydržel jsem to jen asi 20 minut. Je to tak na úrovni Hospody z produkce TV Nova. Možná ještě horší, jen tlachání o ničem, otřesné. ()

Luciee113

Chtěla jsem dát jen tři, ale pak jsem usoudila, že ten film je vlastně opravdu o životě a že se to někdy opravdu sere. Vzvlášť vztah mezi nej kámošama. Pět si to zaslouží, páč si ten film na nic nehraje!!! ()

Kanalizato

Oddechovka, ktera neurazi. Mozna by to mohlo byt o dost lepsi kdyby si alespon jedna z hlavnich postav sla vice za svym, ale to uz by byl jiny pribeh. ()

64B

Příjemná americká komedie, na který se mi obzvlášť líbilo to "americké kamarádství", které by se u nás v Česku dalo říct vztah. Usínat, objímat, pořád se osahávat s kamarádem / kamarádkou (samo že kluk s holkou a opačně) mi připadalo milý, ale v našich českých končinách raději nezkoušet. Škoda jenom, že Ron dostal tak malou roli a myslel sem, že právě on by třeba mohl mít za úkol, aby se hrající páry prohodily (na což jsem teda celou dobu čekal!). Prostředí pivovaru považuji za příjemné obohacení. ()

mArtinko5MB

Príjemné pozeranie hlavne pre Oliviu, ktorá žiari. Čakal som ešte trošku viac, ale z tejto dejovej línie sa fakt viac nedá. Ku koncu sa udržiava nedočkavý pocit "No kedy ju už pobozká", "Kedy sa zlomí". Celkom som sa do filmu vžil, nebolo to majstrovské dielo, film je v konečnom dôsledku jednoduchý a zaoberá sa problémami, ktoré riešilo už veľa ľudí. 70% ()

elanista1

Uz v desiatej minute som si zelal aby bol koniec, niektore filmy sa ani nedaju dopozerat...Nic sa tu nedeje /slovo "nic" tu treba vykladat v uzsom vyzname, lebo ono sa tam fakt NIC nedeje/, to je ako keby som ja zobral kameru a dohodol sa s nejakym parom ze ich budem zopar dni natacat a vzniklo by nieco podobne. Kazdy jeden film z tych 328 203 co su v tejto databaze je záživnejší ako tento. ()

erapo

Naozaj neviem kde začať. Genialita kastingu, že vybral práve týchto hercov, ktorí dokážu neuveriteľne zahrať obyčajných ľudí bez pretvárok, s celkom obyčajnými problémami. Tomu dopomáha aj fakt, že film nemal prakticky scenár a išlo o improvizáciu samotných hercov. Vďaka tomu, aj dejová línia na úrovni podpriemerného Béčkového filmu je úplne v pozadí. Občasné nudné chviľky sú jediným mínusom tohto filmu. ()

dudo24

Ďalší do kategórie “feel good” filmov. Sympatickí herci. Obyčajné postavy stojace pred bežnými situáciami sociálneho života. Pokojné. Príjemné. Našiel som si tam svoje. ()

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)