Deset let po událostech z listopadu 1980 se případ znovuotevřel. Roland se s Waynem setkají s Danem O'Brienem (bratranec Lucy – matky pohřešovaných dětí). Ten má prý informace o Julii. Něco řekne, ale jen za 7 tisíc amerických dolarů. (Varan)

maoc

Předchozí díl dost rozčeřil vody a nabídl pár odpovědí nebo alespoň podnětů. Tento už vyloženě směřuje diváka k viníkovi i motivům. Není to brzy? Když bylo vše zastřené, bavilo mě o víc. Jasně, tak to detektivky mají, že odhalují pravdu nebo alespoň její část. Vlastně nevím, proč na ně koukám, když tajemství je o tolik více vzrušující než odhalení. A že to je celkem očekávané míření do vyšších kruhů, když nadřízení detektivů se celou dobu chovají jako na vodítku a případ řeší maximálně "politicky" - aby lidé dostali viníka. Popravdě mi případ zatím nepřijde tak osobní, aby se stal detektivu Westovi a hlavně Hayesovi trnem v patě na celý život. Takových museli řešit víc. Proč zrovna tento je tak výjimečný? Pokud na toto nedostanu v posledním dílu odpověď, tak beru třetí řadu jako zklamání. ()

Ironhead

Po 4 hodinách naprosté vaty se konečně děj hnul dopředu a začíná se i vyšetřovat... Třeba už jen tím, že si konečně někdo vzpomenul na díru ve zdi, o které čtyři díly předtím nepadlo ani slovo... ()

Deivy

Brutálik. Ten záver bol výborný. Musím uznať, že sa to rozbiehalo pomaly, ale o to viac nás teraz môžu tvorcovia pomlieť. Dúfam, že sa im to podarí a dúfam, že všetko do seba zapadne a nezostane kopec neobjasnených vecí. ()