Nejúžasnější hotely světa

• Francúzsko Hotels
Francúzsko, 2007, 70x52 min

Pohodlně se posaďte a z klidu domova si prohlédněte ty nejlepší, nejhezčí, nejzajímavější či nejdražší hotely na celém světě... (oficiálny text distribútora)

ES13

Miluju se na tohle dívat. Je to tak uvolňující vidět tu nádheru, ten luxus a přepych. Sem ráda, že si ho i naše rodina může dovolit, ale ikdyby nemohla budu mít tenhle dokument ráda. Ukazuje to nejen krásný prostředí, ale i nejšikovnější personály na Světě, nejluxusnější vybavení a taky v něm najdete i úžasné tipy na zlepšení vašeho domova nebo životního stylu! Fakt super dokument. ()

rpt

Zajímavý dokument, který představuje luxusní hotely. Podrobně popsané záznamy, které jistě každý ocení. Být milionář, určitě si vyberu. Pro volnou chvíli super. ()

JARDAHONDA

Svět hotelového luxusu a přepychu, který je divákovi naservírovaný do sebemenšího detailu. Příjemné zasnění, skvělé antidepresivum :) 85 % PS : Bohatě by stačila 30 minutová stopáž ()

Caszidy

Velice příjemný "cestovatelský" cyklus provázející po opravdu kouzelných místech, kde se můžete ubytovat, když se vydáte poznávat krásy zahraničních destinací. Tedy pokud jste ovšem majiteli opravdu tučného konta. ()