Iveta

(relácia)
všetky plagáty

Reality show ze života zpěvačky Ivety Bartošové, která plánuje svůj velký návrat do vyprodané Lucerny. Jediná skutečná sonda do duše hvězdy českého showbyznysu. (oficiálny text distribútora)

Ceberus odpad!

Ne, řekněte někdo, že to není pravda, že ten pořad ve skutečnosti neexistuje a měl jsem jenom nějaké halucinace. :-| Poté, co mi skončil díl oblíbeného seriálu na jiném televizním kanále, před vypnutím televize ze zájmu přepínám, co je jinde. A co nevidím na Pětce - reality šou o Ivetě Bartošové! Jelikož mám český mail, jednoduše nemohu na netu přehlédnout titulky bulvárních článků, naštěstí mě však nikdo nenutí je číst. Přesto se však kolem Bartošové točí taková kvanta článků, že i jejich titulky mě začínají iritovat, nemusím vůbec ty výblitky číst. A oni s ní nedají pokoj ani v televizi a zkříží to s reality show. Tak jsem si říkal, že vydržím alespoň pět až deset minut, abych to mohl férově ohodnotit. Zpětně si sice říkám, jestli mi to stálo za to, ale alespoň mám čistší svědomí a mám představu, jak budou nejspíš vypadat i ostatní díly. ()

andaa odpad!

OMG! Taková hovadina, neskutečná blbost, aneb jak se pobavit na účet jedné zapadlé popové hvězdičky minulch desetiletí.Je to skvěl dokument o lidské zoufalosti, aneb jak si vydělat nějaké to mega.péči maskérů fitness poradců,stylistů a učitelů zpěvu za to, že ze sebe veřejně a dobrovolně bude dělat stejného debila, jakého z ní doposud dělaly bulváry zadarmo. Pro zvýšení sebevědomí i naprostých trosek je tohle geniální, protože je vidět čistou ubohost v přímém přenosu. A to, jak je v některých chvílích ze studia řádně nametená, není schopna odpovídat na banální otázky je mazec... O to horší je, že tu Lucernu fakt vyprodala během pár hodin a lidi ji stále podporují, proboha, proč??? ()

waits odpad!

Nezajímavá, přihlouplá a psychicky labilní pseudocelebrita čeké pidikotliny je partou kolem ní, včetně štábu obskurní TV Pětka a jiných jejích vypečených kamarádů, postrkávána k jamémusi comebackovému koncertu. Hroší kůže všech zúčastněných živících se na viditelně psychicky labilní zpěvačce, navíc prosté jak čerpadlo, je neuvěřitelná, trapnost některých okamžiků je neskutečná. Hrůzostrašný zážitek jsem si chtěl po skončení prohloubit dočtením našláplé, trochu horroré detektivky Jo Nosbeho Sněhulák. Mrazivé, ale proti téhle šmíře to byla slabota. ()

klapqua odpad!

Nikdy som nebola Ivetina obdivovateľka, jej hudba je pre mňa pojem neznámy, ale ako sa nejaká televízia dokázala priživovať na tragédií jej pádu na dno, to je ozaj silná káva. Myslela som, že po všetkých tých Farmách, Paradisoch, Vyvolených a pod. mi už žlčov nič nepohne, ale tomuto programu sa to podarilo... Tá žena patrí pod psychiatrický dozor a nie do TV! Ani sa nečudujem že Pětka dopadla ako dopadla... ()

karinakari

V Americe má svou vlastní reality show každý, tak bylo jen otázkou času, než nějaká televize nabídne něco podobného Ivetě. Jelikož je Iveta v ČR pojem, nad kterým se celá země baví, byla jsem natěšená. Hlavně na to, co z ní zase bude padat za bludy. Bohužel, žádný extrémní trapas se neodehrál. Snad kromě údajného zpěvu na živo. Tady naprosto chápu, proč ho tvůrci nahradily playbackem, ač to k reality show fakt nepatří. Chtěli nás ušetřit otřesného zážitku (Ivetka by určitě oponovala tím, že lidi stáli a skandovali ve stoje, až tak byla výborná). TV Pětce se ještě před 2 týdny každý smál, protože o tolikrát zmiňovaném koncertu v Lucerně nebylo na programu Lucerny ani vidu ani slechu. Ale předvánoční koncert opravdu proběhne. Taktéž Iveta se dala sakra do kupy – vypadá skvěle a její zpěv už vydrží i všechna zrcadla v místnosti (což je u zpěvačky fakt úspěch). Jsme svědky vánočního zázraku? Zde se nabízí otázka, zda jde o skutečný a poslední comeback. Kvůli Ivetě doufám, že ano, kvůli nám a bulváru doufám, že ne. Od té doby, co je Iveta relativně v pohodě, mě show nudí. Štáb se k Ivetě chová jako k malému dítěti (Ano, Ivetko ta buchta je vynikající, neboj, vypadáš skvěle a hlavně se teď nezapomeň napapat). O dobré televizní práci se tu hovořit nedá, pořad visí jen na samotné princezně, ale to v rámci sledovanosti a oblíbenosti stačí. ()

• V páté epizodě pořadu má Iveta Bartošová v Ružomberoku koncert naživo na halfplayback. Tvůrci však později přiznali, že v televisním vysílání se k záběrům z koncertu přidala hudba se zpěvem z CD. (JoranProvenzano)