Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová (viac)

Recenzie používateľa bizz_mjc k tomuto seriálu (3)

Dělníci bulváru (2014) (S02E01)

Myslím, že i bulvár se dá dělat, a dělá, i slušný. Tady máme zobrazenu jen jeho hyenistickou tvář. ()

Matrix AB (2015) (S03E02)

Zajímavý vhled do věcí, o kterých jsem neměl ani tucha. Částečně vypovídající o Babišově osobnosti a nějakém pozadí v rámci jeho podnikání a politikaření, nicméně nemožnost se přímo či průběžně konfrontovat se získaným materiálem, vnímám od Klusáka jako "podraz" a zaujatost, ať už je Babiš jakýkoli. ()

Český žurnál: Hranice práce (2017) (S05E04)

Zvláštně (ne zrovna funkčně) sestříhané, spousta zbytečných záběrů z osobního, rodinného života, kdy jsem nijak nepocítíl, jak tento "průzkum" do života její rodiny zasáhl. Spíš měla pozornost být zaměřena na konkrétní hrdiny či zevrubnější statistiku nebo srovnání. Ale jinak je výpověď Saši ve velmi osobní rovině pohledu 'obohacující' a 'přínosná'. ()