Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová (viac)

Recenzie používateľa radimhasalik k tomuto seriálu (3)

Spřízněni přímou volbou (2013) (S01E04)

Zajímavý pohled do zákulisí. Chybí mi ovšem nějaká hlubší myšlenka nebo sdělení. Mnohem více se mi líbil jejich předchozí dokument Český sen. Možná kdyby připravili kampaň na fiktivního prezidenta, byla by to zajímavější sonda do duše českého občana. ()

Dělníci bulváru (2014) (S02E01)

Zajímavá sonda do života a soukromí bulvárních novinářů. Oproti dokumentu Český sen je to slabší snímek. Nebylo v něm tolik překvapivých AHA momentů. Myslím si, že by bylo možné bulvár dokumentovat jinak, včetně ukázky důsledků (vzpomeňme si třeba na smrt lady Diany). ()

Obnažený národ (2014) (S02E05)

Tak nevím. Celkový dojem: nepotěší, neurazí. Není to typ dokumentu, který vás zvedne ze židle. Je to ale hezké nahlédnutí na to, jak nás vnímají Chorvati. ()