Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová (viac)

Recenzie používateľa kiddo k tomuto seriálu (2)

Obnažený národ (2014) (S02E05)

Coby trollování moc krotký a nešikovný a coby analýza to jaksi neexistuje. Člověk by si myslel, že rejpání do konzervativních, na halíř skoupých buranů a skautíkovsky nadšené zpívání té věčné odrhovačky o české přízemnosti nabere po tolikaleté zatuchlosti konečně novou podobu, ale holt typický tuzemský kreativec má rád to své jisté – hlavně ať je to rychle, je toho hromada a nejde to moc do hloubky. Podobně jako ten pupkatý paštikář v Chorvatsku. ()

Spolužáci (2017) (S05E03)

Tak jsem si uvědomila, že můj alkoholismus je vlastně podvědomou, zcela racionální reakcí na svět kolem mě. Všechno jedno, hlavně to svý prděníčko, na politice nesejde, s ničím nic nezmůžem, dyť jsme jen hodný ubližovaný lidičkové s velkým srdíčkem, i když pochodujem za Dělnickou stranu. Velký obdiv režisérovi za jeho schopnost s tímhle materiálem diskutovat, protože jinak je ten český sjezd směr totální prdel asi nezastavitelný. ()