Deva s Gordonem Carrie zavrhli, takže si musí hledat nové bydlení. Alex, jehož vůdčí schopnosti zpochybňuje jeho soupeř George Hunter i kmenová rada, soustředí veškeré úsilí na získání peněz kasina, které byly ukradeny během loupežného přepadení. Siobhan opětovně prožívá noční můru, když se objeví její bývalý manžel Breece Connors a pokouší se obnovit jejich vztah. Lucas je požádán, aby Proctorovi oplatil laskavost. (HBO Europe)

Arkanoid

Dynamická kamera kvalitne zaznamenáva 3 bitky s ochrankou kasína, ktoré pripomínajú prekonávanie levelov v hre, čo je pre akčný žáner potechou pre oko. Našťastie sa nezabudlo ani na osudný krok rovnakou topánkou pri prekročení múrov (oplotenej brány) väznice. Neskôr sa dočkáme aj kvalitných bitiek žien, ktoré sú spolu prestrihané. Banshee nesklamalo a ponúklo epizódu bez chýb. Epizóda ponúka aj najlepšie využitie biblie, aké je len možné. ()

johnsnow

Napätie medzi indiánmi a proctorom kulminuje a verím, že drsná kucapaca na sebe nenechá čakať. inak scéna s kravorovkou parádna.  Prekvapí, že tento diel doručí až tri bitky a hoci tá prvá v kasíne je oveľa lepšia ako dve záverečné tak u všetkých spokojnosť. A náš drahý Hood má zrejme ďalšiu kundičku na prefiknutie. ()

Necrotongue

Děj je stále víc k smíchu, smutné na tom je, že to tvůrci myslí vážně. Asi na to nemám ten správný věk, ve třinácti bych si tu masturbační scénu určitě užil naplno:-) Pokud jsem vše pochopil správně, tak byla chudák Rebecca unesena jen proto, aby měl šerif pro to své probíjení se ostrahou kasina nějaký důvod. Mimochodem, to, jak si Nola pohazovala se třemi mariňáky, bylo jako od Marvelu. ()