Mestečko záhad

• Česko Městečko Záhad (viac)
Animovaný / Komédia / Rodinný / Horor
USA, (2012–2015), 15 h 18 min (Minutáž: 21–29 min)

Tvorcovia:

Alex Hirsch

Hudba:

Brad Breeck

Jason Ritter, Alex Hirsch, Kristen Schaal, Linda Cardellini, Kevin Michael Richardson, Keith Ferguson, John DiMaggio, Will Forte, Grey Griffin, Tara Strong (viac)

Rodiče pošlou dvojčata Dippera a Mabel na léto k prastrýčkovi Stanovi do Gravity Falls, kde děti zjistí, že se ve městě děje něco velice zvláštního. (Disney Channel)

Recenzie používateľa Vabr k tomuto seriálu (3)

Mestečko záhad (2012)

1. série - hrozný 4 hvězdy 2. série - horších 5 hvězd Srovnal bych to se Scooby-Doo Záhady s.r.o. Je to horší v rozvoji postav, ale záporáci (nemyslím skutečný lidi) jsou zde o dost lepší. Je to stejné v tom, že v první sérii se toho moc neděje a v té druhé se to o dost víc rozjede a má to velké finále. Jsou tu horší postavy než tam a podle mě, kdyby tu nebyla Mabel, tak by to byla dost nuda. Líbí se mi prostředí a průběh dílů. Je to i zábavné, ale když díl zábavný není, tak mě to docela naštve, protože je pak docela dost o ničem. Nejlepší postavy jsou Mabel a potom Wendy. Líbí se mi, že zde použijí i věc, která se objevila někdy v minulosti série (vystřelhák, záporáci…). Animace se mi líbí. VYHODNOCENÍ: DOKONCE I GORE SE V DĚTSKÉM POŘADĚ OBJEVÍ ()

Season 1 (2012) (S01)

Hodně se podobá Scooby-Doo Záhady s.r.o., ale rozdíl je v tom, že je zde o dost více vtipů, ale problémem je, že zde někdy tlačí až moc na pilu. Ve Scooby-Doo Záhady s.r.o. je vtipů méně, ale jsou skoro všechny povedené. Druhá polovina série moc vtipná není a český dabing se zhoršil. Konec série je super. Hlavní postavy jsou dobrý a neměly by vám v jakémkoliv ohledu vadit. Ale podle mě jsou horší než ve Scooby-Doo. Nejradši mám Mabel. Bez ní by to byla dost nuda. Monstra jsou originální a povedená. Děj se zde tolik nerozvede jako v druhé sérii, což mně ani nevadilo. Dávám horší 4 hvězdy kvůli druhé ne moc vtipné polovině série. VYHODNOCENÍ: VYSTŘEL HÁK ()

Season 2 (2014) (S02)

Mnohem zábavnější (druhá polovina první série byla nevtipná), napínavější a příběhem se posouvá extrémně dál. Moc se mi líbila a konec je skvělý. Líbí se mi, že na to, že je to dětský seriál, tak je to dost drsný. Díly mají mnohem lepší nápady. Bohužel poslední díl, tak jeho konec je trochu natáhlej a to se mi moc nelíbilo. A k tomu to byl až moc happyending. Tvaroměnič byl nejděsivější z těchto dílů. Připomněl mi Věc a byl docela nechutnej. Záporáci jsou mnohem originálnější a jsou na jiným levelu. VYHODNOCENÍ: △ ()