Vabr

Hodně se podobá Scooby-Doo Záhady s.r.o., ale rozdíl je v tom, že je zde o dost více vtipů, ale problémem je, že zde někdy tlačí až moc na pilu. Ve Scooby-Doo Záhady s.r.o. je vtipů méně, ale jsou skoro všechny povedené. Druhá polovina série moc vtipná není a český dabing se zhoršil. Konec série je super. Hlavní postavy jsou dobrý a neměly by vám v jakémkoliv ohledu vadit. Ale podle mě jsou horší než ve Scooby-Doo. Nejradši mám Mabel. Bez ní by to byla dost nuda. Monstra jsou originální a povedená. Děj se zde tolik nerozvede jako v druhé sérii, což mně ani nevadilo. Dávám horší 4 hvězdy kvůli druhé ne moc vtipné polovině série. VYHODNOCENÍ: VYSTŘEL HÁK ()

Oralfabet

Roztomilá a často až překvapivě vtipná záležitost. Z hlavních postav mě jen trochu štve Soos, prostě taková klasická stupidní postava, co většinou dostane ty nejlínější vtipy, jinak jsem si ale oblíbil celkem všechny. Místy na můj vkus trochu příliš dětinské, ale přece jen je to asi seriál primárně určený pro děti... Znělka je strašnej banger. 8/10 ()

• Wendy Dippera donutí k tomu, aby jí ukázal jeho mateřské znaménko ve tvaru Velkého vozu (v angličtině Big Dipper). Tím divákům objasní, jak Dipperova přezdívka vznikla. Český dabing tento fakt bohužel nijak nezdůrazní. (lil7minmin)
  • Děj toho dílu lehce připomíná film Jako vejce vejci (1996), kde se hlavní hrdina naklonoval, aby ve svém životě vše stíhal. (PetraRuze)