Oralfabet

Roztomilá a často až překvapivě vtipná záležitost. Z hlavních postav mě jen trochu štve Soos, prostě taková klasická stupidní postava, co většinou dostane ty nejlínější vtipy, jinak jsem si ale oblíbil celkem všechny. Místy na můj vkus trochu příliš dětinské, ale přece jen je to asi seriál primárně určený pro děti... Znělka je strašnej banger. 8/10 ()

Vabr

Hodně se podobá Scooby-Doo Záhady s.r.o., ale rozdíl je v tom, že je zde o dost více vtipů, ale problémem je, že zde někdy tlačí až moc na pilu. Ve Scooby-Doo Záhady s.r.o. je vtipů méně, ale jsou skoro všechny povedené. Druhá polovina série moc vtipná není a český dabing se zhoršil. Konec série je super. Hlavní postavy jsou dobrý a neměly by vám v jakémkoliv ohledu vadit. Ale podle mě jsou horší než ve Scooby-Doo. Nejradši mám Mabel. Bez ní by to byla dost nuda. Monstra jsou originální a povedená. Děj se zde tolik nerozvede jako v druhé sérii, což mně ani nevadilo. Dávám horší 4 hvězdy kvůli druhé ne moc vtipné polovině série. VYHODNOCENÍ: VYSTŘEL HÁK ()

Tarlom

Ze začátku trochu rozpačité, ale jako celek dost fajn. Místy jsem měl trochu problém s humorem (hlavně když se na scéně objevili policisté proti kterým jsou ti ze Simpsonových ještě docela schopní a inteligentní). Jinak to ale vlastně funguje dobře, pobaví a hlavní postavy jsou sympatické. ()