Pekelná jazda 3

• Česko Jízda do pekel 3 (viac)

Rusty Nail (Ken Kirzinger), pomstychtivý vodič kamióna so záľubou v cudzom nešťastí a utrpení, znova rozbieha svoje zvrátené chúťky na najvyššiu rýchlosť. Keď sa niekoľko mladých amatérskych jazdcov rozhodne skrátiť si cestu na automobilové preteky Road Rally 1000, nevedomky rozpútajú desivú nočnú moru. Náhodné stretnutie s Rustym pre nich znamená smrteľné nebezpečenstvo, pretože psychopat každú svoju ďalšiu obeť prenasleduje, ponižuje a mučí s nekontrolovateľným potešením. (TV JOJ)

musolini

Na film jsem se těšil,ale bylo to spíš zklamání.Nebylo to špatně natočený,krvavé scény byly super,ale tím to skončilo.Chybělo tomu to hlavní a to napětí.Vůbec,jakoby se ten film neblížil ke konci a nikde nebylo to stupňování,kdy je člověk napnutej,jak to dopadne.Prostě tak na 2 hvězdy... ()

montel

Rusty Nail (Ken Kirzinger) je řidič kamiónu, se kterým si není radno zahrávat. O to se pokusí skupina mladých přátel, kteří si krátí cestu do Kanady skrz neznámou silnici, na které narazí na Rustyho a jeho kamión. Nevinná hra ale brzy končí vážnou nehodou a mládež se rázem ocitá ve smrtelném nebezpečí, protože této silnici vládne Rusty a jeho vražedné hry...Tohle se nepovedlo hned z několika důvodů. Přiblblí herci, nestravitelný záporák, kreténský děj alá 80.léta a hrozitánský konec. Na druhou stranu mě překvapili krvavé scény, které jsou dobře natočeny a ztvárněné velmi originálně. Takže jednou se na to kouknout dá, v rámci žánru ale třetí Jízda do pekel dost zaostává. 45% ()

pepca72

Za sebe dávám 4 *, neboť Declan O'Brienovy řezničiny, které v tomto snímku nabraly nový dech, mají své kouzlo. Byť je scéna brutální, je podána s jistou dávkou černého humoru, zejména velkou nadsázkou a hláškami samotného Rustyho. Tohle asi není pro každého, ale já se bavil. Takhle nějak, to může točit každý rok, sem tam odskočit k Wrong Turn, a já budu spokojený. A vím, že nebudu sám, vy úchylové. ()

Mark1983

No ...Tak abych pravdu řekl,některé scémy jsou působivé,to ano,avšak musím konstatovat,že i když jsem film dokoukal, dva předešlé díly jsou lepší,jelikož trojku kazí určité scény jako varující štamgast v motorestu a ještě třeba úchylný začátek,kde se kochaj větou: Mrdej mě! Jinak děj kolem kamionisty zabijáka jde. ()

CheeseFigure

Asi sa mi dvojka páčila viac. Vraždy mi v nej prišli lepšie, tu sme sa dokonca dočkali dvakrát tej istej (rozmliaždenie hlavy). Čo je plusom sú hlavné postavy. Sú síce obyčajné, ale nebola tam ani jedna, ktorá by mi liezla na nervy a pri ktorej by som sa vyložene tešil, že ju Rusty dostal. A to je dobré. Ďalšie plusko za to, že konečne vidíme Rustyho v celej jeho kráse (čo sa asi moc nehodí, keďže ide o umasteného kamionistu). Samozrejme ide o horor, takže sme sa nevyhli nezmyselnému konaniu postáv (vystúpenie uprostred ničoho a zháňanie pomoci) a SPOILER: Rusty Nail, ako správy záporák hororvej snímky, prežije aj to, čo by podľa slov policajta, nikto neprežil. Čo je škoda, predsa len ide o obyčajného psychopatického kamionistu a nie nejakého nadčloveka, ako v prípade istého hokejistu od Kryštálového jazera. ()

draxxi

Nenadchne ani neurazi. Svižně to utika a i vrazdy pobavi... Hlavni hrdinove zadni sympataci, takze neni komu fandit... 15/10/2019 60% ()

Viler

takže tu máme ponaučení, nikdy nezdrhejte v závodním subaru či teréňáku kamionovému tahači s návěsem, nemá to cenu, je prostě rychlejší, aneb další film kde nedržíte palce otravným hlavním hrdinům ale spíše hlavnímu záporákovi. Jedna hvězda , druhá za slušné gore scény. ()

Little_Sawy

Masakrovanie teenegerov opět zaujalo, a hlavně nepřemožitelněj, zatracenej parchant Rusty Neil. Bavili mě tady vraždy které byli vskutku labůžné takže jsem o gore nemĕla noudzi. Dějově to je to stejný, dálnice, parta lidí který jedou postupně všichni k jatkám, nasratej kamionista Rusty. Plus to má u mě v tom, že vraždy byli opět zajímavé a Rusty pořád Houdini. ()

Tomrou

Celkem slušný oddechový thriller se spoustou krve a podprůměrnými hereckými výkony. Prostě klasika, která na 90min. pobaví, ale nenadchne. Průměr [60%] ()

andy60

Předchozí dva díly jsem zatím neviděl, ale zřejmě to budu muset napravit. Trojka totiž vůbec nebyla špatná. Když se vypne mozek a člověk se soustředí čistě na akci, je na co se dívat. Žádný zdlouhavý úvod, hned se jde na věc brutální scénou s dvouma feťákama, jedním tirákem a k tomu několik řetězů, kterými jsou připoutáni ke kapotě. Tempo si to drží až do konce, takže na nudu nebyl čas. Žádné veledílo, ale na pobavení dobrý. ()

evelouch

Podprůměrný slasher, ze silničního prostřední s vraždami ála saw a uječenými herci- čekala jsem víc. Trochu zklamání. Nebylo to nejhorší, ale na pár místech byla nuda téměř hmatatelná. ()

kazatelSVK

Tri hviezdy dávam za gore scény ktoré sú naozaj dobre natočené,inak film nič moc.Príde mi to rovnaké ako pri posledných častiach Wrong Turn série,kde to tiež stojí už len na gore scénach ktoré vždy potešia ()

Connccorde odpad!

Že toto môže natočiť svojprávný dospelý človek tak , doživotne by mal zákaz povedať len svoj názor ... Hentak by nerozmýšlali mentálne retardovaný ludia , táto trojdielna séria to je zločin béčkových VHS odpadov aké som kedy v delíriu ani nevidel ..... TOTALNY ODPAD, NELOGICKE ZMYŠLANIA .... JEDEN TOP HNOJ ()