Pond Life

Pond Life je krátkym prequelom k siedmej sérii seriálu Doctor Who (od r. 2005). V piatich častiach s rozsahom päť minút každá sledujeme "obyčajný" život Doktorových spoločníkov Amy Pondovej a Roryho Williamsa. (The M)

kareen

Skvělej kraťas, vždycky jsem chtěla vědět, co dělají Amy s Rorym v mezičase, když zrovna nenásledují Doctora po všech galaktických čertech. Ach jo, ti dva mi tak chybí... ()

kinej

Zajímavá blbůstka pouze pro fandy geniálního seriálu Doctor Who. I oni ale klidně mohou vynechat. Jedná o něco jako teaser na 7. sérii, který ale obsahuje pouze původní scény, a je s podivem jak výpravná a tedy asi nákladná záležitůstka to je. Upřímě vlatně nechápu smysl, ale na druhou stranu potěší, navnadí a pobaví. ()

boshke

Pět mikroepizodek, čtyři z toho super vtipné, poslední už tolik ne, naznačující rozkol mezi Amy a Rorym na začátku sedmé série... 100% ()

togaf

Pondovi jsou skvělá dvojka, ale bez Doktora je jejich život nudný. No, vlastně není nudný jen normální. Ale kdo stojí o normalitu, když je tu Doktor? ()

Pajky3

K Pond Life jsem se dostal náhodou a až po konci sedmé série, takže pro mě nemohla plnit funkci k nalákání na tuto sérii. Nicméně i tak jsem si tuhle krátkou upoutávku užil. Bylo totiž fajn vidět Doctora, Amy a Roryro ještě jednou pohromadě. ()

filmmovier

Nádhernej krátkej poklad, který v tak krátké době pobaví víc, než jakýkoliv novodobý sitcom. Pondovi a Doctor opět spolu, dynamický pilot k sedmé řadě a Ood na hajzlíku... Nadherný minispeciál k Doctorovi, je vidět, že makaj i na tomhle. Já jsem se u toho opravdu bavil královsky, parádička. 100%. ()

ramnogh

Vtipný prequal k 7 sérii, vidím v minisodách budoucnost a rozhodně stojí za zhlédnutí, jelikož se v nich vyskytují spoustu scén, které poté obohatí prožitek z dílů. ()

Ajka13

No, upřímně jsem čekala víc, hlavně kvůli všem těm upoutávkám, co na to byly. Určité části byly boží, některé mě trošku zklamaly. ()