Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia zo starej školy, ktorí polovicu života strávili zdokonaľovaním svojich predavačských fígľov. Svoju prácu povýšili na umeleckú disciplínu, ale aj tak skončili na dlažbe. Obidvaja sú produktom svojej generácie, ktorá verila v americký sen - kto tvrdo pracuje a dodržuje pravidlá, toho úspech neminie. Realita je ale úplne odlišná. Ich kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné a získajú stáž v prestížnej  firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tam nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je kopa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov, ktorí sú o polovicu mladší a minimálne dvakrát tak šikovní a bystrí. Súboj o niekoľko voľných pozícií nebude jednoduchý. Billyho a Nicka čaká neľútostný súboj s elitou národa, v ktorom musia porušiť všetky pravidlá, aby na konci šialenej cesty za získaním práce snov dosiahli to, po čom celý čas túžili. Aby získali povýšenie z Noodlerov na Googlerov, teda zo stážistov na zamestnancov, Billy a Nick musia prekonať generačnú bariéru a všetkým predviesť ich skvelú zásobu nacvičených predajných trikov. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. (TV JOJ)

jozindodulik

Neřekl bych, že je to vyloženě komedie..utopistický film, ve kterém se i zamyslíte nad touto dobou, několikrát se s chutí zasmějete, ale netřeba čekat nějakou pecku. Zajímalo by mě, jak tento film hodnotí lidé starší řekněme 40-50 let. Příjemné pokoukání. 50% ()

magic0

Nemám rád komedie, protože jsou často hlučné. Ale tohle je přesně vystihující jak to v těchto společnostech funguje. Když se odprostíme od toho, že to je reklama tak na druhé straně to je přesný život. Krásný pohled na fungování IT společnosti.#22.11.2013 ()

Deleah

Další průměrná komedie, i když asi tak do první poloviny mi přišla mnohem lepší. Víc mě bavilo, jak ti dva odepsaní prodejci vůbec nezapadají mezi ty šprty a genie z Harvardu, nechytají se při seminářích a teambuildingových akcích a už vůbec nic netuší o současné popkultuře. Pak se to právě asi v polovině zlomí a všichni v sobě najdou googlerství či jak to bylo a úměrně s narůstajícími pozitivními vztahy roste trapnost, která vrcholí při závěrečném vyhlašování výsledků. Je jasné, že to Google sponzoroval a dali si proto záležet, aby to vypadalo jako pracoviště roku a shazovat jejich drblé metody náboru zaměstnanců tudíž nemohli pořád. Naopak ve vhodnou chvíli museli otočit a udělat z toho náborové video, které přesvědčí ještě víc mladých a talentovaných, aby se upsalo Googlu. No kdo by tam nechtěl pracovat? Asi já. ()

naytsirk

Je jasný, že ti, co nemají rádi google a vše s ním spojeno, tak si budou trhat vlasy. Když ale přijmete to, že se jedná o jednu dlouho reklamu na tenhle gigant, celkem vám to uteče… ()

montel

Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) jsou ukecaní prodejci hodinek, kteří ovšem dostanou padáka, protože šéf firmu ruší. Oba se tedy rozhodnou pro zásadní životní změnu. Přihlásí se na univerzitu, protože je to podmínka, jak získat stáž v prestižní firmě Google. Najednou začínají soupeřit s téměř geniálními dětmi o práci snů, kterou ovšem získá pouze ta nejlepší skupina. Je jasné, že k zastaralým čtyřicátníkům se nikdo nehrne a tak získá Billy a Nick do týmu samé odpadlíky. Nyní je pouze na nich jak se s touto situací vypořádají...Průměrná komedie s dnes již klasickou dvojicí Wilson-Vaughn. Tentokrát soupeří s tlupou géniů o práci snů, což by se mohlo jevit jako super zábava, po většinu filmu ale bohužel není. 50% ()

kokesh

Proboha, co to mělo být? Google má u mě spoustu minus bodů. Takováhle sr***a by se neztratila ani na Netflix v sekci Family movies. A to je žumpa největší. ()

schindler

Když jsem o filmu poprvé uslyšel věřil jsem v jasný úspěch. Duo Vaughn, Wilson jse mi líbilo už v Nesvatbových a nápad vyslat je do Googlu jako počítačové dinosaury je prostě a jednoduše skvělý . Což o to úvod ještě ujde, ale jakmile dojde na pařbu v klubu a následné poučování o životě pomocí těch nejstupidnějších rad, humor náhle končí a ani dál se nepokouší někajej vytvářet. Film má skoro 2 hoďky takže nuda, utrpení, nuda. ()

ap.mat odpad!

WTF...!!? Pokud je Vam vic nez 18 no mozna vic nez 16 let, tak si po tomhle filmu pujdete pro antidepresiva, protoze si budete pripadat stary, nepotrebny a z jiny planety. Ne ne ne pockat ono je to mozna jinak, mozna nejste nahovno, mozna je ten film nahovno!!! S cistym svedomim si troufam rict, ze vetsi hovadinu jsem nikdy nevidela!!! ()

2sistem

Čekal jsem stupidně klišovitou komedii, která se bude příliš snažit aby se líbila. V příběhu jsem se až tak nemílil, ale přijemně mě překvapily vtipné scény a hlášky. Mě se to líbilo. ()

zero_zelo

když pominu tu pěknou reklamu na kůlovinu gůglu, tak to byla vlastně milá jednoduchá "komedie" o to, jak to všechno vždycky dobře dopadne... a jestli nezemřeli, tak tam programují dodnes ()

camomilla

Ploche, nudne, unyle, predvidatelne, mdle...zkratka presne takove, jako jsem doufala ze to nebude. Skoda ze se z nametu nevytriskalo vic, tajne jsem se tesila na britkou komedii s ironickymi hlaskami Googlu sam na sebe. ()

maxmajky

Hlavní nevýhoda tohoto snímku je jeho délka, určitě by to šlo zkrátit. Téma filmu bylo celkem zajímavé, ale diváky, kterým jsou počítače cizí asi moc neosloví. ()

Rychleji

První část filmu, kde jsou hlavní protagonisté za totální trubky, je až přehnaně trapná a neposkytuje žádnou zábavu. Druhá je už sice dobrá, ale zase všichni tuší co přesně se bude dít... ()

Tomik9

Reklama na google. Lehce předvídatelný děj, vedlejší postavy mi přijdou trošku z jiného světa. Jen velmi zřídka jsem se zasmál, nejvtipnější mi přišla jak na párty Nick je na záchodě s tím Vietnamcem. Průměr až podprůměr rozhodoval jsem se mezi dvěma a třemi hvězdičkami. Dávám tři, protože Owena a Vince mám rád a i když zrovna neměli nějaké extra postavy tak zahráli svůj standart. ()

Epco

Kde sú tie časy kedy bola prítomnosť aspoň jedného z ústrednej dvojíce zárukou aspoň priemernej zábavy. Odpoveď je jednoduchá, nenávratne preč. Nudné, trapné a ak tam niekde v kope hlušiny aj je iskrička niečoho zaujímavého tak je spoňahlivo zavalená sračkoidným výplachom konštantne plynúcim z úst VV, ktorý si dokonca rolu písal sám pre seba. Jeden z filmov bez ktorých by bolo určite lepšie. ()

zeromen

Jedna z nejlepších komediích Owena Wilsona, a jedna z nej. vůbec. Dobrá reklama pro Google. Nejde přece vždy o věk, jde o zkušenosti, a když nejsou zkušenosti tak zaškolíme, žádná věda to není tak proč to tak nefunguje i v normálním světě? Takovou prácičku by bral asi každý:-) ()

Oggi89

Typická americká komédia plná žvastov a boja dobra proti zla, spojená s celovečernou reklamou na Google služby a produkty. Ako to končí je jasné. Prínosom pre mňa sú Google priestory, striptérky hore bez a dôraz na medziľudské vzťahy, ktoré sa pri počítačovej generácii strácajú ("vygoogli si to") ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)