Šest ambiciózních studentů forenzních věd je na vzdáleném ostrově postaveno proti sobě, aby na této expedici mohli ukázat, kdo z nich má nejlepší předpoklady pro práci u FBI. Kapitán Veneziano a profesor Tomkins sem umístili mrtvoly, na kterých si účastníci této mise mají vyzkoušet to, co se ve školách naučili. Z mrtvol na ostrově se ovšem postupem času stávají zombie, a to co začalo jako boj o kariéru u FBI, se mění v boj o holý život. (cardinals)

drankeryth

Slusny zombie hororik, ktory ma dobre pobavil a je to konecne nieco lepsie, co som v poslednej dobe videl na tuto temu. Ani gore akcicky nechybali, co ma velmi rado potesilo. Najlepsia scena bola podla mna v tej polorozpadnutej budove, kde si to jedno dievca rovno rozdalo s dvoma kolegami, ale uz bohuzial v mrtvom stave. Tak dobre vymyslene zneskodnenie novopecenych zombikov bola radost pozerat. Na obrazovke sa furt nieco dialo a tak z filmu som nemal pocit, ze by ma to nejako nudilo, co je pre film velke plus. ()

Rathalos

Dalsi zombie horor,ktorych je uz ako maku,ale nie kazdy za nieco stoji,no a tento film mi padol ako uliaty,stale bola nejaka akcia,masky a gore bolo super,takze mi to pri telke zbehlo ako voda a Katharine Isabelle mi neskutocne sedi v hororovom zanre a je aj sexica...:-) ()

helraiser

Tak tohle se mi opravdu líbilo, nečekal jsem nic a dostal opravdu slušnej zombii horůrek, kterej rozhodně potěší každého fandu chodících mrtvol. Zombíci vypadaj opravdu parádně, na nich si dali opravdu záležet, slušné gore, minimum hluchých míst, slušně to šlape, no prostě o zábavu je postaráno. Já osobně jsem se opravdu bavil a můžu rozhodně doporučit. ()

Miagy

Typický americký filmový horor, s ľahko predvídateľným dejom, klasiká vyvražďovačka v lesnom prostredí. PLUS: atmosféra lesa, slušní zombíci, celkom zaujímavý nápad (forenzná skúška). MINUS: klišé, americké hlúpe dialógy, predvídateľnosť deju, na maskách zombiekoch však bolo vidno, že ide o obleky ( mali príliš tučné ruky nohy :) ). Celkový dojem z filmu je priemrný. Ide presne o druh filmu ktorý neprekvapí, ale ak máte radi horory o zobiekoch tak celkom slušne poteší. Netreba rozmýšlať. ()

GameboyNES

Taková laciná zombárna. Sice jsem doufal že Izabelkovic  Kačena předvede nějaký domácí zvířátka. Mno nic. Maska hlavního zombáka jakoby utekla z Tromavillu. Fakt nekecám, celej Toxickej Mstitel :) Ale gorečko docela ušlo, to zase jó :) ()

petrik11

Slabota, masky sťaby plynové masky bez filtra, exteriéry mal lepšie aj major Zeman. Filmu však nemožno uprieť dynamiku a logičnosť. Aj postavy boli v rámci normálu. Dalo sa to skuknúť. ()

Fantaghiro

Tento film je urážkou mojej inteligencie :) .Preto som na to vydržala pozerať 30 minút,do chvíle,kým tá zombie žena nezačala obkusovať prstíčky forenznej asisistentke v momente,keď som si pochutnávala na Lázeňských trojhráncích. ()

Pitryx

No já tedy zombiárny nemusím, ale zde hluboká poklona, hlavně tedy maskérům, ti se opravdu vyřádili. Též efekty byly na dobré úrovni. Jeden z mála nízkorozpočtových snímků, který hodnotím tak vysoko. Opět se tu moc nekecá, nerozebírá se tu, kdo se jako dítě do kolika počůrával, jako v mnoha jiných filmech, prostě se jde tvrdě na věc a je to. Zábava na sobotní večer jako stvořená. 201412278814/8633///*** a půl/7 ()

XXXXXXXX

Znovu zombácky horor, jako už tomu bylo mnohokrát. Z bláta jej vytahuje pouze přítomnost Daniela Jakcsona, který si odskočil z hvězdné brány a Katharine Isabelle, které je teda kus. ()

Mamlas

Je to poloamatérský flák, na druhou stranu to bylo takové příjemně naturální a civilní a i se snažili s maskama. Konec však zcela posrali. To tam ještě mohli dotočit ty 2 minuty, když už tam byli... (28%) ()

ShortyIC

Poznáte ten pocit keď sa pri filme nudíte tak, že sa vkuse prevracáte na stoličke/posteli z jednej strany na druhú,obhrýzate si nechty... proste keď sa nudite? Presne takýto pocit som zažíval pri tomto filme. Nulové napätie, nulový príbeh, hudba pri "hustých -_-" scénach, tiež oničom... Strašne jednoduchý a veľmi ľahko predvídateľný horor.. Celkom v pohode sa mi zdalo aspoň to prostredie a celkom príjemné výkony hercov.. Určite to nepatrí k tým hororom, ktoré si po rokoch radi kuknite, proste rázová záležitosť... Očakával som viac... ()

elanista1

13 Eerie je len priemerny hixplotation, v ktorom je skupinka mladych, nadejnych vysetrovatelov nahanana a terorizovana blizsie nespecifikovatelnymi, nie velmi hrozostrasnymi kreaturami ktore sa rychlo mnozia. Namet uz snad nemohol byt viac otrepanejsi, videli sme to uz 1500krat predtym, aj so vsetkym co k tomu patri teda s predvidatelnostou a vsemoznym klise. Potesil ma najma otvorenejsi koniec. Do par dni mi to vsak vyfuci z hlavy a nebudem si vediet spomenut skoro na ziadnu scenu, ale na chvilkove pohladenie hororuchtivej duse to nie je najhorsie. ()

djbarrel

Podezřele dobré, no fakt ! Moc jsem si od toho nesliboval, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Postavy pozbyly rozumu jen na začátku, ale po pár desítkách minut si nakonec všichni vzpomněli, že jsou chytří a začali se tak chovat. Zombie byli celkem solidní co se masek týče, taktéž byli podezřele dobří sprinteři, ale to asi dnes jinak nejde. Příjemná zombie oddychovka, která má překvapivě i atmosféru. 63 % ()

CrazymanM

Tak tohle nebylo zase tak špatné,ale nic převratného či originálního tu taky nehledejte.Zombie byli takoví zvláštní,řekl bych něco mezi zombie,upíry a vlkodlaky,ale trošku toho napětí a krve tam bylo,takže to úplně nezatracuji. ()

wick odpad!

Jeden z nejhorších horrorů posledních let (zejména masky byly výsměch) a to je při "uměleckých dílech", které se točí už co říct. ()