Nechutne bohatý riaditeľ broadwayského divadla Arnold Albertson (Owen Wilson) obľubuje eskortné služby, hoci je ženatý s broadwayskou hviezdou Deltou Simmonsovou (Kathryn Hahnová). Keď svojim luxusným spoločníčkam daruje tridsaťtisíc dolárov, aby začali nový život, jedna z nich, Isabella Pattersonová (Imogen Pootsová) si splní svoj sen, stane sa herečkou a vďaka svojmu talentu dobyje Broadway. Pri skúškach novej divadelnej hry sa do Isabelly zamiluje dramatik Joshua Fleet (Will Forte), ktorý je ženatý so zatrpknutou a prchkou terapeutkou Jane Claremontovou (Jennifer Anistonová). Herec Seth Gilbert (Rhys Ifans) dôverne pozná nerestnú minulosť Isabelly, ktorá sa stala jeho novou kolegyňou na divadelnej scéne. Aj on totiž využíva eskortné služby a snaží sa vyrovnať so svojou prudko rastúcou popularitou. Láska a šoubiznis sú nevyspytateľné, živelné a bláznivé. A tak nečudo, že pri skúškach novej divadelnej hry vznikne ľúbostný trojuholník medzi manželkou riaditeľa, jej bývalým milencom a novou herečkou, ktorá je bývalou prostitútkou. (TV JOJ)

Figu

Tady se nám Peter Bogdanovich snažil až moc čarovat a proplétat děje, že se krapítek přepočítal. Hrůza hrůzoucí!!! S komedií toho nemá moc společného. Je škoda nevyužitého hereckého potenciálu, které pod svá křídla celý štáb dostal. Po dlouhé době mě velice zklamala Aniston, které fandím. Všechno špatně! 30% ()

Martin741

Reziser Peter Bogdanovich konci hodne biedne, jak tak pozeram. Jeho film Papirovy Mesic z roku 1973 bol super, vtiahlo ma to hned, no ale tu zas vladne traged Owen Wilson, a zacinam ho z duse neznasat. Herec je to casto az pod/prieemrny, a vidim ho castejsie nez chcem. Dialogy su len vatovo plane plky, dokonca ani Jennifer Aniston to nemala sancu zachranit. 30 % ()

Streeper

Tohle byla jedna velká dlouhá nuda. Film mi vůbec neutíkal, neuvěřitelně pomalu se to táhlo a i když tam hraje pár dobrých komediálních herců, tak i oni neměli tak charakterní role, aby mě nějakým způsobem zaujali. ()

eaten

Oddychovy film, kde sa vzdy stane presne to co "nechcete" aby sa stalo, a navyse na styl Woodyho Allena - a to ja naozaj mozem :) ()

Wormboy

Prakticky od prvych sekund je zrejme, kde Bogdanovich cerpal inspiraciu. Vek a skusenosti mu sice nechybaju, avsak na to, aby sa co i len priblizil k Woodymu Allenovi, mu chyba jedna zasadna vec, ano, talent. She's Funny That Way je napriek tomu v podstate velmi prijemnym filmom, ktory miestami naozaj dobre pobavi...Nic nezabudnutelne vsak neponuka. ()

pakobylka

Je osobitá, sebevědomá, svobodomyslná, nezávislá ... a snad i trochu lehkovážná - brilantní konverzační hříčka, která si dokáže poradit doslova v každé situaci ... a ještě se přitom dobře pobaví. Nechce na vás za každou cenu udělat dojem - je spokojená sama se sebou a minulost, přítomnost i budoucnost vidí v růžových barvách. Vypráví o jedné přičinlivé dívce, která věřila na zázraky ... a taky o krmení veverek. ()

dr.fish

Tohle se nedalo dokoukat. Film by nebyl tak hrozný, kdyby z těch lidí nepadaly takové hory nesmyslů. Některé scénáře jsou prostě založené na tom, že lidi neustále mluví a mluví a mluví. V případě, že to postrádá hlavu a patu, divák začne nudou, pak klimbá a nakonec se naštve a končí. To jsem přesně udělal. Chytrou konverzačku zbožňuju, ale tohle byla nefalšovaná hloupost. 20% ()

Mirokukii

Fanky bláznivá romanťárna mísící hotelové prostředí s divadelním. Zběsilá vztahová konverzačka, jenž nesundá nohu z plynu, které nechybí nadhled (jest pouze chybou divákovou, že sám jej postrádá). Mezírky ve scénáři jsou, i tak je to ale skvěle upleteno, obsazeno a zahráno, plus s perfektní tečkou na závěr jako bonbónkem. Imogen je po celou dobu úchvatná a spolu s Holly a Vivian představuje další báječnou prostitutku, přičemž lepší citát asi zvolit nemohla. "Věřím v růžovou. Věřím, že smích je nejlepší spalovač kalorií. Věřím v líbání, v hodně líbání. Věřím, že je možné zůstat silnou, i když se vše ostatní kazí. Věřím, že šťastné dívky, jsou ty nejkrásnjší dívky. Věřím, že zítřek je novým začátkem a věřím v zázraky." ()

Johnny.ARN

Uletené, zmätené ale skvelo zahraté. Spočiatku som dúfal, že scéna na večeri bude viac vtipnejšia ale to skutočné finále prišlo až v divadle. 3 z 5 ()

Pavlínka9

Ten film má pro mě ohromnou výhodu - odehrává se v prostředí divadla či prostě "natáčecího" prostředí a to samo o sobě má pro mě obrovské kouzlo :) Forma vyprávění, kdy holčina sedí a redaktorce či kdo to byl, vypráví svůj životní příběh - to se mi moc líbilo - bylo to takové oživení :) Celý ten film je takové oživení :) Skvěle obsazené, výborně zahrané, plné překvapení a zvratů :) Přecpané zajímavostmi a touhou si splnit sny a jít si za tím :) Bylo to vtipné, urážející, plné nevěry a touhy, ale zároveň se ty postavy projevovaly tak, jak se skutečně chtěly projevit :) Je tam plno vtipných momentů a neurotická postava "zaskakující" psycholožky v podobě Jennifer Aniston - to byla bomba, kterou jsem si pak pustila po skončení filmu ještě jednou :) ()

elanius

(125/2015) / Hrozne podcenený film (56%?) s úžasnou Imogen Poots. Nebojím sa povedať, že film je takmer allenovkou. Trošku s menšími ambíciami samozrejme. (7/10) ()

mickyreed

Celkově je potřeba to brát s velkou rezervou ... jedná se o film z divadelního prostředí, kterej sám působí jako divadelní hra ... proto je tam plno vyhrocených scén, nerealistických náhod a přehrávání ... nicméně já se hodně pobavil :) ()

venison

Tak tahle komedie lehce zavání Woody Allenem.. Podobní herci v lehce bizardní komedii, která je spíš směšná než k pobavení.. Jenže Woddy má ve svých příbězích jiskru, která z jeho děl dělá klasiku.. Tady je jen pusto prázdno.. Naprosto zbytečný filmový počin.. ()

Ellimere

Opravdu není báječná. Možná někde v alternativním vesmíru, kde je Rhys Ifans tak sexy, že sbalí každou, na kterou se podívá. Kde není Jennifer Aniston naprosto na zabití a kde nejsou všechny postavy špatně obsazené. Někde není divné, že Owen Wilson potká deset prostitutek, kterým "zachránil život" a že vztahový propletenec může fungovat v tak úzké skupině ve velkém městě. Až příliš okatá pocta starým filmům a groteskám, která se zkrátka nevyvedla. Už samotná postava Imogen Poots je zvláštní - erudovaná callgirl, která je z normální rodiny, ale přesto dělá to, co dělá, i když by rozhodně měla na víc. Nudné a nevtipné. A romantické ani trochu. ()

V.Silver

Tleskám! Tleskám, protože na takovéto milé komedie člověk často nenarazí. Vynikající příběh a styl vyprávění, zábavná zápletka a opravdu skvěle obsazené postavy. A všechny ty odkazy na staré kasovní trháky... byla to taková nečekaná oslava konfabulace a umění vyprávět. Musím ale taky ocenit, že to nesklouzlo snad ani jednou do nevkusu a dnes tolik oblíbeného fekálního humoru. S naprostým klidem dávám 80 %. ()

m.a.t.o.

„Takže ste boli... šľapka?!" – „Och nie, bola som niečo ako... ich múza." Ten scenár zrejme na papieri vyzeral o dosť lepšie, než to, čo sa Bogdanovichovi nakoniec podarilo pretaviť do výslednej podoby. Je to dosť škoda, pretože človek musí byť fakt "umelec", aby premrhal taký potenciál s tak výborne vybratou hereckou zostavou. 60 % ()

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich

06.01.2022

V prvních dnech nového roku přichází smutná zpráva pro celý svět filmu. Ve věku 82 let zemřel americký režisér, scenárista, herec, producent, filmový kritik, historik a v prvé řadě cinefil, Peter… (viac)