Na núdzové číslo 911, americkú verziu našej 112, za rok príde okolo 188 miliónov hovorov. Tentoraz je to ale osobné. Jordan Turnerová  (Halle Berry) je skúsená operátorka. Jedného dňa však následkom zlého úsudku skončí telefonát katastrofou. Jordan je otrasená a nevie, či vôbec ešte môže pokračovať vo svojej práci. Potom ale šialenec unesie v kufri svojho auta tínedžerku Casey Welsenovú. Keď Jordan príjme hovor uneseného dievčaťa, jej život sa razom zmení. Uvedomí si, že únos má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila. Jordan sa rozhodne na vlastnú päsť pomôcť dievčaťu a postaviť sa tvárou tvár vrahovi. (TV Markíza)

george82

Za mě to bylo až moc okaté. Sice to mělo spád a diváka to udržovalo v napětí, ale snadnost, jak vše hlavnímu podezřelému procházelo, tupost okolních lidí, kteří měli podezření...no comment. Vše vyvrcholilo pátráním Berryové na vlastní pěst, aniž by cokoliv řekla svým kolegům. :-/ ()

64B

Pěkné, pěkné. Berry dostala dobrou roli, kde vidíme, jak moc je velký psychický nátlak a nároky na člověka, který vykonává práci operátora na 911. Co vše musí vydržet a co vše musí dodržovat, v čem nesmí pochybit. ()

Lucius55

Jistěže tento film nelze srovnávat s filmy jako Sedm, ty jsou o několik úrovní výše. Ale ve svém žánru, tj. solidní béčko, se rozhodně neztratí. Potěšila přítomnost Hale Berry, která ještě nepatří do starého železa. K závěru bych také mohl mít své výhrady, ale vzhledem k žánru jen podotknu: "proč ne?!" ()

PATWIST

Napínavo spracovaný pohľad na operátorku tiesňovej linky a jej prípad a jej promptné vynaliezavé rady a otázky dávané dievčaťu, ktoré bolo unesené a je v kufri idúceho vozidla (je ten kufor starý? nevidíš zadné svetlá? pretože u starších autách sa k svetlám dá dostať) ale inač nič čo by stálo za pozrenie znovu. Zaujal ma koniec, ktorý som nevidel ani nepamätám v inom filme, taký neobvyklý koniec pre negatívnu postavu. ()

vitac.

Nejhorší jsou amatérští kadeřníci, já to říkám pořád a pro úplnou jistotu si od nůžek držím pořádnej odstup:) Váhám mezi třema a čtyřma hvězdičkama, je to tak na půl. Na jednu stranu má The Call svižné tempo, je napínavý, hlavní záporňák je kvalitní kutil a klasik:), na stranu druhou film vlastně nenabízí nic "navíc"... Ale co už, v tomhle případě mi to tak nějak nevadí, čtyři! P.S. Já si pořád říkal, kde jsem tu Abigail Breslin už viděl hrát. A ono to bylo v Signs - pravda, byla tehdá trošku mladší...:) ()

tajda52

Parádní film s velmi napínavým a emotivním dějem. Člověk ani nevnímá okolí a jen se soustředí na film, protože se nedá předvídat, co bude dál. Spoiler alert! Jediné, co se mi na filmu nelíbilo, byl "výjezd" operátorky Jordan do terénu na konci filmu a začla případ řešit sama. Naopak rady operátorky pro Casey mi přišli velmi nápadité a skvělé. Celkově se mi film líbil a proto mu uděluji plný počet hvězdiček. ()

Daryl.Dixon

Chvílemi jsem nevěděl, kdo je v tomto filmu vlastně vrah a tento pocit zůstal i na konci. Operátorka poradí budoucí oběti, ať je potichu a hned na to vytočí její číslo pro případ, že by si jí vrahoun pod postelí nevšiml. V jiném případě zase řekne únosci a vrahovi, že ví kdo je a co udělal a ať nechá oběť jít - tím mu v podstatě řekla, že ho čeká křeslo a nemá tak už co ztratit. S takovouhle vyhlídkou bych o pomoc raději zavolal do mekáče než na linku 911. Jelikož se u tohohle filmu střídaly klady a zápory, tak zůstanu u 60%, kdy bodu k dobru dostal úplný závěr. ()

Wowo

Prvni 2/3 fakt super.. hlavne napeti diky nekoncicimu hovoru obeti s operatorkou, ovsem ke konci uz na muj vkus nuda a ten konec? Ha ha ha... Tu nudu ke konci bych mozna i unes, nebejt toho hloupyho konce.. ()

inmax

chytré, (asi) realistické, napínavé. dal bych možná plný počet, kdybych to vypnul 20 minut před koncem. Pak už je to klasicky debilní typu “jde po mě vrah? praštím ho jen jednou (i když kolem je nějaká dílna s tísíci způsoby, jak ho zneškodnit úplně nebo spoutat) pak ho nechám ležet, otočím se k němu zády a někoho zachraňuju dokud se ten vrah nevzpamatuje". ()

Guran

Od začátku napínavá, akční podívaná, která vás nenechá se nadechnout, ovšem jen do doby, co snímek bude trpět logickými chybami a hrozným koncem. Vypadalo to na plný počet hvězd, ale pak se začli dít věci. Ale Halle Berry je prostě výborná herečka. SPOILERY! Prvním nesmyslem je, že ten chlap, když unesl tu holku a zavřel ji do kufru, tak ji nesebral mobil, ale nechal ji ho krásně v kapse. Tím pádem mohla vytočit policii a zábava mohla začít. Pak ten muž, jak upozornil našeho padoucha, že mu z kufru teče bílá barva a pak se rozhodl vytočit policii. Proč tím autem ten muž neujel a teprve pak vytočil policii? Proč tam zůstal stát, když vidí podezření na únos? Kliše jako, že únosce je ten samý vrah jako na začátku filmu si tvůrci mohli odpustit. Pak ten konec, kdy samotná Halle Berry přijde na únosce a nechaj ho uvnitř své skrýše shnít a pak byl konec. Čekal bych ho nějak zaujatější a ne jako v SAWu zavřít dveře, klapka a titulky. ()

XXXXXXXX

Takový retro pohled zpátky do dob, kdy se ještě točily poctivé thrillery. Finální zpacifikování záporňáka potěšilo. To víte holky jsou Kozorožkyně, a ty se jen tak s něčím neserou... ()

lusa

Som tak trochu klasutrofobik, takže asi by som sa viac bála pobytu v kufri ako Eklundovich chlípnych plánov. Harry by mohla zmeniť účes, či to má byť nejaká forma afroamerického manifestu? Nenudilo, ale na druhý deň som zabudla, že som to pozerala. Na jeden krát stráviteľné. 3* ()

subic

Halle Berry jako operátorka tísňové linky 911, kam volá kde kdo s kde čím, takže i dívka, ke které se zrovna někdo vloupal a taky dívka, kterou zrovna někdo unesl a hodil ji do kufru auta. A operátorka jako jediná ví, kde ji má hledat? Konec ve stylu oko za oko mě celkem překvapil. ()

mrclTV

Také profesionálnejšie (či dospelejšie) Cellular a aj o niečo lepšie. No stále to nie je tak napínavé ako by mohlo byť. Hlavne, keď to v závere zbehne z nastoleného smeru a stane sa z toho thriller - one man show hľadanie odpovedí. čo mi nebolo po vôli. Z "telefonických filmov", ktoré som mal možnosť vidieť, je stále Telefónna búdka najlepším kúskom. ()

Petule3

Až na pár absurdních situací (například ubiti lopatou na parkovišti u dálnice za bílého dne bez jediného svědka) je to svižný napínavý a drsný příběh se dvěma hvězdama v hlavní roli. Jakooo prožívala jsem to trochu víc, než bych měla no. Fuj, ble...uz nikdy nejdu do OC sama, radši. Abych náhodou nějakýmu uchylakovi nepřipomínala nějaký osobní trauma. Zaslouženě 4 hvězdy. ()