Dievčenská tanečná skupina slávi pod vedením slávneho manažéra a choreografa Evansa úspechy po celom svete. Ustrážiť toľko krásnych dievčat je nadľudský výkon, pre neho je to však existenčná nutnosť. Muži, to znamená manželstvo a deti, pre dievčatá koniec kariéry a pre neho hľadanie novej tanečnice a narušenie disciplíny v súbore... (STV)

manonfire

Filmu se nedá upřít svébytný styl ani neotřelé spojení Funese a tance. Z hlediska vtipu ale patří mezi ty průměrné z rejstříku tohoto komika. Výjimkou je však skvělá "plačící" scéna s miminky v bubnech. 60% ()

herr_carter

"Filipe, Fiipe..!" Hodně příjemný klasicky-ulítlý Funesův film, který navíc skvěle doplňuje dámský ansámbl tanečnic.............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Jiří K.

Výborná hudební komedie částečně sklouzávající do žánru muzikálu. DeFunés pěkně divoce gestikuluje a artikuluje jako vždy, ale nikdo zde ještě nevyzdvihl ozvlášť geniální dabing Filipovského a pěkné baby tanečnice. ()

Han22

Po dlouhé době jsem viděl nějaký film z Funesem a to jen proto že na youtube byl vedle videoklipu Tata Bojs odkaz na tento film a tak jsem neodolal. Z dnešního pohledu se film opravdu pomalu rozjíždí, muzikálová čísla jsou o ničem a představa despoty hlídajícího celý taneční sbor je směšná. Jenže i tak je to kouzelný, stačí když Funes vysvětluje nenapodobitelným způsobem co je chůva nebo vykládá pohádku a válím se smíchy. A zápletka s miminy je docela fajn, takže pro mě sice slabší, ale 4* ()

KmK

Funes je opět přísný a božský dabing Františka Filipovského ještě umocňuje komediální zážitek. Několik vážně povedených fórků (srážka s autobusem, píseň "Rád jsis hrál na la lá la la" ...), přesto už jsem asi z "fuňasovek" vyrostl jako kdysi z lega... ()

Paity

Crazy taneční komedie s Lousiem de Funesem v hlavní roli asi nepřekvapí tím, že není tak vtipná, jak bychom si asi všichni představovali. Nesutálé pobíhání hlavní postavy v legínách není ani zábavné, ale smutné. Tohle rozhodně není můj šálek franouzckého komediálního čaje. ()

Xavi6

Výborně provedený nápad! Taneční muzikál v čele s Funésem byl opravdu brilantní tah. To kouzlo jeho neustálého rozzuření my nedá někdy vůbec spát, prostě jen se dívat, jak hraje a kochat se, toď někdy vše. ()

cityman

Skvělý Louis De Funes jako roztomilý despota Evans chránící si svůj "harém" tanečnic před okolním světem, potažmo před muži za každou cenu. Skvělá hudba i písně, nápaditá choreografie a kostými. Klasika mezi francouskými komediemi! ()

bohemia_regent

Film se promítal v českých a slovenských kinech pod oficiálním distribučním názvem Piti piti pa. V titulcích filmu uvedeno: koprodukce Francie / Itálie. ()

RomanHyde

Za odvahu dávám tři hvězdy, jinač bych dal dvě. Příliš slaboučký děj a jako hudební film (možná muzikál) taky . . Je to něco mezi, co až příliš stojí na Funesovi a občasných povedených vtípcích. Ano krásná děvča v dresech, taneční kreace.. to vše hraje pro snímek, ovšem je zcela nevyvážený, díky většímu počtu hluchých míst a menší frekvenci humoru ztrácí divákovu pozornost, tedy hlavně mou :) ()

BreHas26

Nejsrandovnější scény asi byly když de Funès přiděloval jídlo tanečnicím podle váhy a jak jim pak povídal pohádku "O vlkovi a kůzlátku". ()