Sunlight Jr.

• Veľká Británia Trapped

Melissa pracuje jako prodavačka v samoobsluze a žije se svým ochrnutým přítelem Richiem v místním motelu. Nadšený pár se dozví, že čekají dítě, avšak vše se zkomplikuje v okamžiku, kdy Melissa přijde o práci a oba jsou následně vyhozeni z motelu. (Larrysbride)

Hartigan

Proč má většina těch lepších hereček ve zvyku se svlékat do naha pouze v nízkorozpočtových filmech? Naomi Watts se taky nezachovala jinak a před nastávající padesátkou nám znovu odprezentovala svoje cecíky se zadečkem. Za dva týdny si ale na nic jinýho nevzpomenu. Jako drama Sunlight Jr. prostě nezafungovalo. Upocených 50% za již zmíněnou nahotu a Dillona. ()

Wann

Tento film jsem chtěl vidět hlavně kvuli mé oblíbené Naomi a taky kvuli Normanu Reedusovi. Byl jsem lehce zklamán že "Daryl" tu moc často nevystupoval ale za to Naomi byla božská ( jako vždy ). Hodně depresivní atmosféra malého městečka se mi dost líbila, tak to mam rád. Jinak solidní drama s realistickým příběhem prostých lidí... ()

castor

Že to tomu Lievu Schreiberovi nevadí, kolik už se na jeho partnerce „vystřídalo“ chlapů. Teď se položila do postavy prodavačky v samoobsluze, která přežívá se svým ochrnutým přítelem. A divák jen celou dobu vyčkává, co krutého bude tahle dvojice muset okusit. Režisérka a scenáristka Laurie Collyer debutovala dramatem Sherrybaby, snímkem, který zvítězil na karlovarském festivalu v roce 2006 hlavně díky přesvědčivé Maggii Gyllenhaal v hlavní roli. Hrdinku v těžké životní situaci si Collyer vybírá i podruhé. A znovu nabízí dílo navenek nenápadné a realizačně skromné, po vypravěčské stránce však slušně uvěřitelné. Vyhýbá se doslovnosti, herce nechává rozehrát emocionálně vypjaté situace, diváka drží v pohotovosti i přes monotónní tempo. Zachycuje proces každodenní rutiny páru outsiderů, jejich intimní momenty, hádky, prostě civilně odpozorované situace, které na plátně vyznívají velmi čistě. Jen prostě nepřeskočí do nějakých výjimečnějších vod. A to je s ohledem na herecké kumštýře Naomi Watts a Matta Dillona sakra škoda. ()

ecceHOMMO

Dráma o tom ako dokáže byť život s*urvene blbý. Herecké obsadenie aj ich výkony sú viac než solídne a dej, ktorý zväčša prešľapuje na mieste a raz za čas spraví dáky ten krôčik dopredu, vlastne vystihuje realitu života v ktorom sa musia potácať ľudia, ktorí majú ledva čo do úst, ale nevzdávajúc kráčajú, (alebo sa aspoň snažia) naprieč prekážkam, v ústrety svojmu osudu.Film ako taký ma síce neoslovil, avšak dokázal plnohodnotne zobraziť osud skúšaných ľudí na mizine ( na jej pokraji) a to dokážem oceniť. ()

Mishqo

Strašlivá nuda. Film, v ktorom sa prakticky nič nedeje. Respektíve deje, ale mne to prišlo ako keby sme sa vrámci filmu nikam neposúvali. A postavy, napriek tomu, že život ľahký nemajú, sympatické vôbec nie sú. Filmy o white trash sú pre mňa ťažko stráviteľné, no byť to kvalitné tak to určite ocením. ()

• Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo vo floridskom meste Clearwater. (Real Tom Hardy)
  • Film si svou světovou premiéru odbyl 20. dubna 2013 na Tribeca Film Festivalu v New Yorku. (Larrysbride)