Série zasazená do časového období mezi událostmi prvního Tronu a jeho pokračování Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se postupně stává vůdcem revolty ve vnitřním počítačovém světě Grid proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům. Beck, původně naprogramovaný jako mechanik, se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy Grid poznal. Tron tak Becka trénuje nejen v boji a umění závodů na světelných motocyklech, aby se mohl postavit brutální vojenské okupaci města Argon, ale zároveň ho vede a učí jak být správným lídrem a jak ovládat svou bouřlivou povahu. Beck postupně přejímá Tronovy schopnosti a znalosti a stává se nepřítelem číslo jedna pro Generála Teslera a jeho okupační vojska, sloužící samotnému Clu. (Caszidy)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (10)

Tron: Povstání (2012)

Super! Stejně jako film, jehož prequelem jest tento lahůdkově vymazlený seriál. Předčasně ukončený, takže se nedočkáte pořádného závěru. Tak...bacha. Hudba 167% Vizuál 200% Paige (je krásná, inteligentní a vymyšlená, což jest velké mínus:( 666% Obsazení 100% Režie většiny dílů...Karlík Fazole;-) A padouch, který se jmenuje hezky česky či rusky, Pavel je k nezaplacení.:) Jen škoda, že tv s. vznikl až po filmu, páč by bylo supr, pokud by Quorra v Legacy zmínila Paige nebo Becka. ()

Isolated (2012) (E06)

Special quest star...Quorra! A s původní představitelkou. Tedy aspoň hlasově. I když ji vizuálně docela vystihli.;-) Za to ta její kámoška...protáhlý koňský obličej. Výborný hudební motiv, který se line z oné electronické hračičky. Jen škoda té zjednodušené polarity dobro vs zlo. Páč se mi nějak nezdá, že by zrovna Paige byla tak naivní a šla s Tesslerem hned poté (a to ho vidí po1.v životě a vůbec ho nezná), co ji navykládal, jaké zlo jsou ty ISO etc., i když pro to ona sama nemá žádný důkaz. Krom toho, že ji Quorra lehce fyzicky insultovala. ()

Scars, Part 1 (2012) (E09)

Pokud nepočítám úvodní 2díl, tak se bezesporu jedná o the best minifilm v celé sérii. No, ono jich ani vícero není.:( Dyson je pěknej hajzl. A Tronova neústupnost je opravdu pochopitelná a ukazuje tuto postavu v novém (dosud netušeném) světle. Vzhledem k tomu, co mu Dyson udělal, se ani nelze diviti. Kéž by ho oddělal. Dokonce se občas přistihnu, že Tesslerovi v tomto příběhu i fandím. ()

Scars, Part 2 (2012) (E10)

Special quest infamous star...C.L.U. ()

The Stranger (2012) (E13)

Fascinující. A docela i temné. Na Trona. Tento aspekt bych dal do 3.filmu. Jestli se Myšák k tomu někdy dokope a vykašle se na zbytečnosti typu... hrané verze svých slavných animáků. :-/ ()

State of Mind (2012) (E15)

Special quest star, Bit. :-) ()

Welcome Home (2013) (E16)

Ten vlak je prostě...Boží!!!! A jedná se o možná mou topku, kterou překonává snad jen následující díl. Beck a sexy kráska Paige by měli býti pár. Ta myšlenka mě už nikdy nepustí. Pokud by tento výborný tv s. dál pokr., sepsal bych za to petici a poslal ji autorům. ()

Rendezvous (2013) (E17)

Někdy mě v nějakém tv s. zaujme myšlenka, že by 2 postavy (zvláště, když stojí na opačných stranách barikády) měly vytvořiti romantický vztah a toto jest přesně ten případ.;-) Jenže zlí autoři vám předhodí dosud nederezzovanou kost a pak....vám ji vezmou. Grrrrrr!!!!!! Ten jejich pokr. vztah by tento tv s. okořenil přímo, neskutečně. Jsem si tím jist. P.s. totální bžunda je, jak si na zač. Beck stále dokola projíždí záběr na Paige a Tron ho přistihne (Beck, ne to není tak jak to vypadá:), takže to působí, jako by si četl pornočasák, hehehe. A pak si sčísne vlasy a řekne, že od ní sbírá informace a že je to pro dobro povstaní. Načež mu Tron odvětí, tvůj účes vypadá fajn a pak je souboj/tréning.;-) ()

No Bounds (2013) (E18)

Cyrus is back! ()

Terminal (2013) (E19)

A já se tak tehdá těšil, že to povede k přímému prequelu k Tronovi 2. Prd leda! :(((( Konec...nekonec. ()