„Ďalší, prosím!“ Týmto heslom sa už celé generácie riadia ženy v rodine pôvabnej zubárky Isabelle (Diane Kruger). Už viac než sto rokov totiž, akoby v dôsledku nejakej zvrátenej kliatby, všetky prvé manželstvá jej ženských predkov skončili v troskách – a až manželstvo číslo dva im prinieslo vysnívané šťastie! To, samozrejme, chce Isabelle tiež, podľa možností so svojím priateľom a kolegom Pierrom (Robert Plagnol). A preto, aby sa vyhla onej „kliatbe“, vymyslí zdanlivo dokonalý plán – rozhodne sa nájsť nejakého somára, zviesť ho, vziať si ho a obratom sa s ním opäť rozviesť, aby sa potom konečne mohla vydať za muža svojich snov! To síce možno jednoducho, keby tým „somárom“ nebol svojrázny Jean-Yves Berthier (Dany Boon), redaktor známeho cestovného magazínu, ktorého musí doslova prenasledovať od Massaiov na Kilimandžáre až do Moskvy, aby získala, čo chce! (TV Doma)

laik_60

Zpočiatku som si myslel, že ide o nejakú európsku napodobeninu amerických "krejzy komédii" ke som videl na začiatku Boona, myslel som že to vzdám a vypnem film. Ale Afrikou to začalo, komédia ma chytila a už nepustila až do konca. Aj keď ten záver si mohli odpustiť. Krugerka tam bola výborná, napokon ma dostal aj Danny , čo Vám poviem a aj dej. :). Kto sa chce pobaviť na nenáročnej komédii, tak tu je. ()

pakobylka

Komedie, která si svou cestu na výsluní razí dosti neobratně, neboť vybrané způsoby, vkus a elegance jsou jí cizí. Leč její svérázný, poněkud humpolácký až buranský styl vás možná zaujme - záhy seznáte, že si na nic nehraje ... a než si toho stačíte povšimnout, omotá si vás kolem prstu - svou neomalenou výřečností i střelenými nápady. Budiž jí přáno ... takže nakonec (trochu v rozporu sama se sebou) jí přihazuju solidní 4*. ()

Martrix

Překvapivě pohodová komedie, kde je poměr ztřeštěností, romantiky a nehloupých dialogů krásně vyvážený. Kruger i Boon jsou sympatičtí a působí mile, zápletka je ulítlá tak akorát, podíváme se na zajímavá místa... . Vlastně není moc co vyčíst. Snad jen stopáž je na komedii přetažená. Nicméně pokud je vám v milé společnosti fajn, na hodinky nekoukáte. Romantické komedie fungují tehdy, když postavám fandíte, když je očima tlačíte k setkání, polibku, žádosti o ruku. A to tady bylo splněno beze zbytku. ()

vesper001

Zhůvěřilost nechutná hned na několik způsobů. Diane Kruger je hezká, ale její postavě zubařky Isabelle (nechtěla bych se věru dostat do jejího křesla), které nějaká silně nadopovaná sudička v podobě scénáristy nadělila do vínku nepříčetnou pověrčivost a nespoutaný egoismus, přejete celý film jen jediné – toho neandrtálce Jeana-Yvese. O tom nelze říci, slovy klasika, že se svým zjevem blíží zvířecí říši jen proto, že když se to skutečně stane, zvířecí říše raději odkráčí pryč. Dalším problémem je humor. Tedy jeho absence. Jistě, třeba příslušníkům národa, který vynalezl UHO, se musí při pohledu na polévku „husí oči v moči“ sbíhat sliny, masochisté zase ocení zuřivé bodání injekcí do obličeje a romantici se nepochybně roztečou nad scénou, kdy postavám při západu slunce funí lev do ucha. Mám pokračovat? Radši ne, že jo… ()

FilMiki

Ve všech směrech předvídatelné, lehce-více nerealné, ale takové už pohádky bývají a já je mám ráda. Navíc Diane je prostě boží! ()

Mirokukii

Ztřeštěná komedie, ve které jsem se nepotkal s jedinou sympatickou postavu, zachraňují zajímavé lokace-Keňa, Rusko, a letadlo, které lítá sakra vysoko. ()

LiborGondek

Blbost, která se nakonec změnila v příjemnou blbost. U tohohle filmu opravdu nemusíte o ničem přemýšlet a překvapivě to není zase tak špatné. ()

Jizni Tlapa

Ukázková 70% věc s vnadnou Krugerovkou a dementním protikladem, dokazující onu pověstnou slepeckou “lásku”. Naivní, ale scénáristicky bohaté a výživné. Se zbytečně nataženou stopáží a fajn lokacemi napříč kontinenty... ()

Master19

První plán téhle romantické houpačky je hloupý, až to bolí, ale kolem toho se vyskytuje pár hodně dobrých záseků u kterých se dá dobře pobavit. Navíc je to všechno takové příjemně francouzské (ne ultrakorektně americké) a to se mi na tom líbilo asi nejvíc. ()

Witta

Byť příběh sám o sobě je velmi plitký místy až nesmyslný, několikrát jsem se u filmu velmi srdečně zasmál, což je víc než jsem očekával. Je to spíš na 3 hvězdy, ale jelikož jsem si to celkem užil, dávám hodnocení vyšší. ()

DannyBoy80

70%. Velmi slušná komedie na nedělní deštivé odpoledne. Pobavíte se, i když je to samozřejmě místy přitažené za vlasy. Ale to musí být u takové ztřeštěné komedie. Zahráno slušně, lokality fajn, pobavilo dost. Za mě ok. Velmi slušná oddychovka. ()

lucijelucije

Šílená netradiční komedie, určitě pobaví, dvojice D. Kruger a D. Boon si naprosto sedli. Já jsem se určitě nenudila i když je to praštěné. ()

Marys

Príjemný, vtipný a pohodový snímok so samými kladnými postavami, no myslím, že si ho veľmi dlho v hlave neudržím. Trošku škrípal vo vizuálnych efektoch, ktoré by ani nepotreboval. Rád som si ho pozrel, no pochybujem, že sa k nemu ešte niekedy dostanem. ()

Yardie

Celkem dobrý nápad, ale zpracování bylo takové slabší. Dokázal bych si představit mnohem vtipnější verzi. Nějak více jsem se zasmál tak 3x, pousmál tak 2x. Byla to spíše romantika než komedie. A musím říct, že po 3/4 filmu mě totálně vytáčel hlavní mužský protagonista. Na druhou stranu nutno říci, že se na to fajn koukalo, vyloženě to nenudilo a celkem rychle to utíkalo, až je to s podivem. Každopádně celkově jsem čekal více. Po druhé bych se na to už nedíval. Slabších 60%. Howgh! ()

Cement73

Ľahko nadpriemerná romanticko-cestovateľská srandolína. Bláznivá rodinná povera, krásna blbka, ktorá nevie čo chce a pár celkom trafených vtípkov… dobrý mix ()

Puol

Priznám sa, že na začiatku filmu mi boli titulné postavy riadne nesympatické, ale postupne sa to lepšilo. Taká príjemná pripomienka skutočnosti, že Francúzi romantické/dobrodružné komédie stále vedia. Tak 7/10. ()

RakeW

Teda neodhalil jsem to sám, ale zřejmě jde o francouzskou romantickou obdobu The Usual Suspects. Blbá zápletka s ještě blbějšími, přesto většinou zábavnými momenty totiž dává mnohem větší smysl, pokud přistoupíme na hru rodiny nespolehlivých vypravěčů. Ti, stejně jako můj oblíbený L'Arnacoeur, šikovně zvolenou manipulací směřují třetí, nicnetušící osobu k nalezení opravdového štěstí... Prostě scenáristický alibismus v praxi. Takže polopaticky: Isabelle a Jean-Yves svůj příběh v rámci načrtnuté filmové reality buď prožili "trochu" jinak, anebo, což je pravděpodobnější, ho neprožili vůbec. Tolik ke všem těm komentářům o pokulhávající logice a nesmyslnosti děje. ()

BOURQUE

Priemernejšia komédia z France. Samotný scenár jednoduchý a predvídateľný. D. Kruger je stále prekrásna s veľkou charizmou. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()