Chytrý právnik (Michael Fassbender), známy tým, že robí správne veci pre nesprávnych ľudí, sa pustí do nebezpečného obchodu s drogami, aby rýchlo zarobil... ale čoskoro zistí, že hoci chce mať všetko, možno bude musieť všetko stratiť. (Disney+)

jakubiak777

Vysoko filozofický snímok, ktorý (bohužiaľ) nefungoval. Značne to však rozprúdil luxusný záver a neodolateľná Natalie Dormer, ktorá si strihla len dve scény, ale aj napriek tomu sa pre mňa stala najsympatickejšou postavou. Aj majster tesár sa utne, ale žeby nám začal pán Scott senilnieť?! ()

t.kavan

Na tento film jsem se velice těšil - zaujal mne trailer v kině a herecké obsazení také vypadalo velice nadějně. Bohužel realita byla pro mne jiná. Dvě hodiny trvající film s několika ději, kdy jsem se častokrát ztrácel, kdo s kým, kde a kam, proč a jak. Po shlédnutí tohoto filmu jsem si kladl několik otázek, které zůstali nezodpovězeny - pro koho pracuje Cameron Diaz, jaká je vlastně úloha Brada Pitta, proč se Counselor/Konzultant (správně právník) pouští do obchodu z drogami? Film není reálný, je zbytečně dlouhý a děj hodnotím 3-. Jediné co oceňuji je výkon Michaela Fassbendera - za projevy emocí. Celkově 40%. ()

Caesarion

Ty žvásty sou sračka ,ale čumí se na to dobře. Je to přesně ten tip filmu jakej mám rád hadry ,šperky,kočičky,zvraty,sviňárny a hlavně ferrari. ()

Muad

Nevím co nám chtěli pánové tímto filmem říct. Že zahrávat si s kartelem se nevyplácí? Že ženy můžou být ta největší zhouba muže? Že chamtivost vede jen a jen k bolesti a smrti? Možná všechno, možná nic. Já nevím. Popravdě mě tyto otázky nechávaly chladným. Nezajímalo mě co se lidem v tomto filmu stane, i když bylo celkem jasné co to bude poměrně dlouho dopředu. Film bez pointy. ()

hujerita

Nehovorím že to bolo zlé, ale nejak mi to nesadlo. Asi som čakal niečo iné. Je síce pravda že ma to aj celkom bavilo, ale ako celok to vyšumelo niekde do prázdna. ()

sigiq odpad!

Neskutočná stupidita ,keď je celý film ,len v náznakoch a zbytok si má divák domyslieť. Čiže ja niečo navrhnem ,načrtnem a ty to dokonči. Film je bez atmosféry je to bezduché ,totálna zlátanina ,ako celok jeden veľký chaos. ()

Upswing

Luxusný filmík. Nemám síce bohvieako rád Cameron, ale tu jej to aj s tým zlatým zubom sadlo parádne. Výborné herecké obsadenie. Film pri ktorom nestačí len pozerať, treba aj počúvať ... inak budete v prdeli ako moja mama, tú však aspoň na konci potešil jej Goran. :-) ()

goodjan

Ridley Scott jinak.Co se stalo a Vámi,lidičky s tím hodnocením???Skvělé sexy-drama-krimi-thriller a plus k tomu super český dabing,doporučuji.Prodlouženou verzi sem neviděl,jen kinoverzi,ale hvězdy dávám zatím 4,film si to zaslouží.Herecké orgie vedené Ridley Scottem a hlavně po první polovině se to rozjede,tak vyčkat po maličko nudném začátku filmu.Javier a Cameron jsou nej mezi hvězdami tohohle snímku. ()

awerto

NUDA... herecke obsadenie ok, ale celkovo s to hralo na intelektualnu sracku. A ten scenar? Ani Ridley si s nim nemohol poradit... ()

PORTER44

Tak trochu novodobá gangsterka ale s ne moc zajímavým příběhem.Chtělo to víc akce a méně romantických scén,nejvíce mě zklamal konec přišlo mi to hrozně useklý,čekal jsem zajímavější pointu na konec.Herecké výkony docela dobrý pro mě nejvíce zářil B.Pitt a J.Bardem. ()

LUCCKE

Dalo sa na to pozerat, ale ze by to cloveka nejak pobavilo sa uz neda povedat. Film postaveny na dialogoch, ktory nevtiahne do deja. Bolo mi uprimne jedno ako to cele skonci, prislo mi to monotonne a predvidatelne, akoby to malo byt nejake vystrazne video typu "nikdy sa nedajte na obchod s drogami lebo toto sa moze stat"...skratka to bolo take pekne instruktazne videjko :) ()

Shoshanna

Na môj vkus príliš veľa filozofie vo filme, kde sa zohavené ženské telá vyhadzujú na smetisko. Povedalo sa tam toho toľko...a pritom nič. Celé to bolo také strnulé, spomalené, nudné. Sexuálny aspekt, ktorý jediný to mohol ako tak ozvláštniť bol do filmu vsunutý trochu infantilným spôsobom. Fassbendera a Pitta tam bola naozaj škoda. Ženy to zahrali tradične zle. ()

Hacinho44

film mohol mat kľudne 20 minút lebo zvyšných 97 nestalo dokopy za nič. Čakal som od toho viacej a preto tento film radím do kategórie raz a dosť. Odporúčam ľudom, ktorí nemajú 117 minút čo robiť a hrozne sa nudia. ()

danny79

Neuveřitelně nudné, protahované s nulovým dějem a přitom hvězdně obsazené a režírované Ridley Scottem. Po herecké stránce není absolutně co vytknout, ale scénář je špatný. Dialogy jsou především o sexu, filozofii, psychologii a tváří se hrozně hluboce. Takže jsou dlouhé, nudné a jakoby vytržené z kontextu příběhu, ale ten tady vlastně žadný není. Občas se ve filmu něco stane, většinou šokujícího, aby to vybudilo divákovu pozornost, kterou film následně opět ubíjí. ()

MegaMass

Po zhliadnuti traileru som sa tesil na luxusny filmovy zazitok v rezii Ridleyho Scotta. Film mal vsetky predpoklady na to byt vynimocny a originalny. Skvele obsadenie, charizmaticke postavy, zaujimavy namet aj prostredie, no niekde nastala chyba. Mal som pocit akoby sa film cele 2 hodiny iba pomaly rozbiehal a na zaver rozbehnuty aj skoncil. Taktiez som sa pri sledovani nemohol zbavit pocitu akoby sa pan reziser silou mocou snazil spravit odlisny a zapamatatelny film. Z vysledku mam celkom zmiesane pocity. Genialnu scenu vystrieda nudna a nudnu zase zbytocna scena. Hnacim motorom filmu bol jednoznacne Michael Fassbender na Bentley s dokonalym imidzom pravnik/badboy. To vsak ale situaciu nezachranilo. Film pomaly vlece, casto nudi, je preplneny dialogmi a fylozofickymi uvahami z ktorych vacsina bezneho divaka za srdce nechyti ani nepobavi. Ridley Scott postavil film na netradicnych a zdlhavych dialogoch, coz je vsak velke riziko, pokial neni ste genius a sialenec Quentin Tarantino (ktorý keby dostal do ruk tento film, tak by nam vsetkym behal mraz po chrbte a na svete by bola dalsia diabolska oscarovka:) . Takze plne chapem veskeru kritiku na tento film a stotoznujem sa s priemernymi hodnoteniami. Samozrejme roznozka Cameron Diaz na celnom skle Ferrari highlight filmu :) "When you see thing like that, it changes you" ()

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

13.06.2023

Ridley Scott chystá drsný western

Ridley Scott chystá drsný western

12.05.2016

S. Craig Zahler proráží do Hollywoodu. Autor románu Bone Tomahawk napsal a natočil jeho loňskou adaptaci a očividně s ní zaujal Ridleyho Scotta. Legendární režisér Blade Runnera nebo Vetřelce totiž… (viac)

Ridley Scott chce točit Marťana a Blade Runnera 2

Ridley Scott chce točit Marťana a Blade Runnera 2

26.08.2014

Většina režisérů si mezi svými projekty nechává rozpětí alespoň dva roky. Ridleymu Scottovi ale dovolená očividně nic neříká, jelikož od přelomu tisíciletí natočil jedenáct filmů. Hodlá… (viac)