Chytrý právnik (Michael Fassbender), známy tým, že robí správne veci pre nesprávnych ľudí, sa pustí do nebezpečného obchodu s drogami, aby rýchlo zarobil... ale čoskoro zistí, že hoci chce mať všetko, možno bude musieť všetko stratiť. (Disney+)

nudlis

No ty vole! Mít smyčku lanka s motorkem kolem krku a vědět, že se to utahování nedá zastavit ... V tom Mexiku to musí bejt peklo. Zvlášť jestli tam kšeftujou takový slizký mrchy, jako Cameron Diaz a používaj takový praktiky, na jaký v závěru zkapal Pitt nebo krasava Cruz. Bardem byl výbornej a místama mi docela silně připomínal Roberta Downey Jr. Celkově je film trochu nadprůměrnej, námět šílenej. ()

pesbara

teda to je přesně ten druh filmu kde celou dobu vůbec nechápu co kdo a proč dělá a nevysvětlí se to ani na konci. Jeden večer jsem u toho usnul a další to dokoukal zcela bez zaujetí a pochopení.Vřele nedoporučuju ()

Raziel811

Defakto se jedná o soubor dialogových scén různých postav, kde příběhová linka místy nedává smysl, resp. není vysvětlen původ charakterů či jejich motivy. Vizualně příjemné, ale bezduché dílo. ()

gael83

Není nic staršího než včerejší úspěch! Ridley je Bůh, ale trochu jiné doby, tahle manýristická onanie s vaginálním nástřelem a kozama Miss Diaz je utopená sama v sobě a to natolik, že i dream team, který měl Scott k dispozici hraje podprůměrně, protože na rovinu, koho by bavilo si to dělat na autě. Kamera jako vždy luxusní avšak nedynamická a stativ v roce 2014 je ideální tak maximálně pro kouzelnou školku s Dádou. Hezky se na to dívá, ale ten "vymrdanej" scénář to je fakt z zblití, omlouvám se za ty výrazy! ()

Paokara odpad!

Kdo se v tom měl kurva vyznat??zapletený jak mexická telenovela,nic nedovysvětlený...čekal jsem Scottovku a dostalo se mě ODPADU!!! ()

Mark1983

Od začátku se to docela až nudně táhne s těma kecma o sexu a taqk podobně,ale ve druhé polovině filmu se to trochu rozhýbe a film začne býti aspoň o něco koukatelnější,což děj druhé poloviny filmu není vůbec špatný,ale díky první polovině filmu dávám jen tři hvězdičky. ()

sparrow1

Za začátku spoustu filozofování a chytrých řečí.Pak ovšem krutá realita jak to může dopadnout když člověk udělá jedno špatné rozhodnutí.Krásná nevinná Penelopka a pěkná mrcha Cameron které se to dá dobře uvěřit a k tomu ten její sex s Ferrari :-) no a na konci ten děsivý vražedný strojek ten mě fakt dostal.Celkově docela drsný film ale shlédnutí bych doporučil. ()

Johny24

5* za herecký výkon Javier Bardem a Cameron Diaz. Perfektní film z říše drogových kartelů. Celou dobu sledování sem hltal děj a film mě nenechal chvilku vydechnou. Škoda jen že nebyl děj rozsáhlejší. Dokázal bych si představit ještě minimálně 30 minut pokračování filmu. I přesto dávám 5 hvězd ()

Lailath

Veľa filozofovania, ,,hlbokých myšlienok,, a zbytočných rečí. Popravde, akcia mi až tak nechýbala, ale keď sa základ filmu stavia na dialógoch, tie by mali dávať zmysel a mali by objasniť aspoń časť toho, o čo tam ide. A tu sa práve stala chyba... Pomaly 70% dialógov je úplne zcestných, nedávajúcich zmysel a sú vcelku zbytočné. Charakterové vlastnosti postáv vykreslené dosť povrchne, myšlienka unikla už niekde v prvej polhodine a herecké výkony až na Javiera Bardema - ktorý s tým svojím milým, miestami až ..priblblým,, ksichtíkom a vygelovanou hrivou robí film o čosi stráviteľnejším. Od samého začiatku som nevedela o čo sa tam vlastne jedná, ako a prečo sa právnik zaplietol do obchodu s drogami, akú úlohu v tom všetkom majú Pitt s Bardemom, od koho sú ludia, ktorým prechádzalo cez ruky auto s drogami a podobne... Penelope je síce prítomná ale 10 minút po tom , ako sa film skončil, som vlastne ani nevedela, že tam bola, Cameron daná rola moc nesadla, nejak som jej postave nemohla uveriť. Zaáverečné zhrnutie : Film je jeden veľký, ťažko stráviteľný chaos bez logicky sa odvíjajúceho deja. Ale jedna veta tam predsa len stála za to, asi si ju poznačím do ,,debilníčka,, ako životné krédo. ,,Nikomu nic neodpoustejte, na to neni cas,, ()

zurivymlok

Ridley už delší dobu ví, že zubatá už stojí za jeho dveřmi a je to cítit i z jeho filmů. Prometheus nebo Konzultant, obojí se do značné míry zamýšlí nad životem. Bohužel, jeho filmům to moc neprospívá. Excelentní herecké výkony i velmi dobrá režie jsou k ničemu, když film nemá tah na branku. Je to vlastně konverzačka, která však na rozdíl od Tarantina postrádá spád či atmosféru u dialogů. Přesto si však myslím, že film je značně podhodnocen. Proto zaokrouhluji nahoru. ()

Fladko

Celkom Ridleyho podareny filmik.. Zapletka s vopred znamim sice koncom no ajtak milo prekvapilo. Herecke obsadenie tiez velmi dobre cize celkove hodnotenie tak na 70-80% odporucam. Skor ma mrzi Cameron a jej posobenie v posledných filmoch. Uz by sa jej hodila rola neakej matky kedze nieje najmladsia. ()

flouny8

Ridley Scott se asi zbláznil. Nejdřív slabý Prometheus a teď takováhle hovadina. Od začátku do konce to je snůška nesmyslnejch keců a filosofických blbostí o životě. Navíc se děj nikam neposouvá a celý to nedává smysl. Proč by proboha někdo natočil něco takovýho? Cameron vs čelní sklo je asi nepovedenější scénka a to už je co říct. Místní silná intoušká základna si tohle pouští po večerech místo porna a spokojeně si u toho chrochtaj. ()

Johgas

Divnej film. Někde se stala chyba, klidně možná na mém přijímači, ale mě to dost nudilo. Takové - sterilní. Co stálo za to byl úklid náklaďáku od mrtvol v mexickém depu. To bylo skoro tarantinovské. Jinak mi to celé přišlo jak přes deset vrstev igelitu, přes které nepronikne ven ani kousek emoce. Bruno Ganz v roli obchodníka s diamanty to nezachránil. ()

Habansz

Nebavil jsem se tolik jako u Tahle země není pro starý. Nepotřebuju 2 stejný filmy ze stejnýho prostředí od stejnýho režiséra, ale tady je ten propad kvality fakt propastnej. Herecky není co vytknout. Jen tomu chybel ten drive, jako měla Tahle země. ()

landavid

Jak moc je to vážný.Je to sakra vážný. Je to desetkrát vážnější než vážný. Vážně si to nedokážeš představit jak moc je to vážný vážený. S filmem je to fakt vážný a s tímto je to úplně nejvážnější. Zlatej herec Ben Afleck se svý jedním vobličejem Místo Fassbendera měl raději obsadit Bendera z Futuramy a vůbec snad kromě Pitta je to fakt hrůza. Mezi herci nefunguje vůbec nic a obzvlášť antierotický začátek kdy plechová huba líže kundun naivní padesátce. Vážný příběh,vážný kecy,vážný herci a celej vážně posranej film se utopil v tom nákláďáku ve kterym vezli ten koks. Možná kdyby ten koks při natáčení vyšňupali, kdo ví .....? Jediný čemu jsem věřil, že to auto je opravdu plný hoven a za to ta jedna hvězda za speciální efekty. ()

zeromen

Tady si myslím že Ridley šlápnul vedle. Film docela nuda, čekal bych toho víc a hlavně to herecké obsazení. No nic, měl by se vrátit ke kořenům toho co mu jde nejlíp. (Gladiátor, Prometheus, ...) tři hvězdy s lítosti a za menší snahu. ()

Titi14

Film, který kvůli obsazení skvělých herců a několika zajímavým scénám nevypnete, ale ani po téměř dvou hodinách film diváka nenadchne, ani neurazí. Prostě občas někdo umře a vy si řeknete: ,,no a co?" ()

ghoston

Dvě hvězdičky, ale nedejte se zmást. Je to spíše ocenění filmu. Mě se ten film líbil, ale má smůlu, že popisuje pekelný lidi a není mi dobře, když si představím, že podobná svoloč někde tady chodí. Nevím, jak ná vás film umělecky zapůsobí, ale vím, že vám bude při jeho sledování špatně, fyzicky i psychicky. Proto **. ()

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

13.06.2023

Ridley Scott chystá drsný western

Ridley Scott chystá drsný western

12.05.2016

S. Craig Zahler proráží do Hollywoodu. Autor románu Bone Tomahawk napsal a natočil jeho loňskou adaptaci a očividně s ní zaujal Ridleyho Scotta. Legendární režisér Blade Runnera nebo Vetřelce totiž… (viac)

Ridley Scott chce točit Marťana a Blade Runnera 2

Ridley Scott chce točit Marťana a Blade Runnera 2

26.08.2014

Většina režisérů si mezi svými projekty nechává rozpětí alespoň dva roky. Ridleymu Scottovi ale dovolená očividně nic neříká, jelikož od přelomu tisíciletí natočil jedenáct filmů. Hodlá… (viac)