Gab vede spořádaný život, má snoubenku a movité rodiče. Naopak Leila pendluje mezi studiem, brigádami a péčí o bratra, což jí neumožňuje žít svůj vlastní život. Střetnutí těchto dvou odlišných světů vyústí v začátek veliké lásky, která však narazí na tvrdou realitu. Nechte se okouzlit láskou a tancem v netradičním podání Romea a Julie v pestrém rytmu hip hopu, rocku a RnB. (oficiálny text distribútora)

Snorlax odpad!

Velebarevný skoromuzikál oslavující multikulturalismus pomocí těch nejotřepanějších klišé. Za takto odfláknutý film by se určitě styděl i Troška. Jenže ani ten si do svých filmů takhle špatné herce nevybírá. ()

claudel

Leïla Bekhti je momentálně v kurzu, takže si klidně může dovolit hrát ve filmu, kde se víc zpívá a tančí, než mluví. A ona povětšinou jen pláče a dělá smutné ksichtíky. Je to v prvé řadě muzikál, pak sladkobolná romantika a v neposlední řadě sociální drama jako by vystřižené z nějakých agitek Parti socialiste. Příběh je stokrát ohraný, tisíckrát viděný, ale asi se něco takového nikdy neomrzí. Si tu n´existais pas v Leilině podání nebylo špatné. ()

Johnny.ARN

Akože úplne nezaujímavý film. Žiadna WOW choreografia, kolotočárske pesníčky, veľa negrov a nesympatická ústredná dvojka. Ešte že Cassel je taká sexi a francúzština taká uchu lahodiaca. 1 z 5 ()

MUNRO odpad!

Nejedná se o žánr Komedie-Hudební,ale jde spíše o muzikál.Za úvodní půlhodinku,kterou jsem jakžtakž vydržel sledovat se v podstatě jen zpívá a tančí,což by pro fanouška muzikálů nemuselo být vůbec na závadu,Já ale fanda muzikálů nejsem a rozhodně jsem nečekal,když jsem si film pouštěl,že se bude 90% děje zpívat.Pro někoho možná barvité a efektivní,pro mne bohužel odpad. ()

Arehanah odpad!

Málokdy dávám odpad, ale tomuhle se nedá říkat film. Trapný a otřesně natočený snímek."Herci" úplně k ničemu, úděsná hudba, žádný příběh, prostě ztráta času. Fuj! ()

Evziiik

Příjemná podívaná! A zajímavá ukázka toho, že se lidi umí mnohdy chovat hůř než dobytek. Navíc zajímavé herecké obsazení, příjemná hudba. Jistěže se nejedná o bůhví jakou kvalitu, ale proč hledat pořád jen to nejlepší. Tohle je dobrý a mně to bohatě stačí. ()

marshmallow1

Čekala jsem od toho více. Krásní a sympatičtí herci, příběh fajn, ale nelíbí se mi celkové zpracování. Hudba ani taneční choreografie nic moc, občas se ztrácím, dost scén beze smyslu... ()