Moderátor Will McAvoy se zotavil a vrací se ke své práci, tentokrát do večerních zpráv na ACN. Zjišťuje, že vedoucí produkce i většina členů bývalého týmu je pryč. Dozví se, že novou vedoucí produkce bude dělat MacKenzie McHaleová... jeho bývalá přítelkyně. Will a téměř zcela nový tým musí čelit bezprostřední výzvě - odvysílat mimořádnou zprávu, která právě přišla. (HBO Europe)

keoma26

Nikdo neumi udelat serial soucasne tak patetickej i sarkastickej jako amici, dokonce se tu objevuji momenty v te nejlepsi tradici parodie ala Pripoutejte se, prosim. Jenze do toho taky postavy zakopavaji o kabely, padaji a pitvori se jak ve filmech Marie Polednakove ... A na konci vsichni uplne vazne povstanou a zatleskaji si navzajem. ()

Necrotongue

Některým seriálům musím dát šanci, aby mě začaly bavit a vyjde to třeba až od třetí epizody, Newsroom mě chytil hned od počátku, nabídl velmi zajímavé prostředí, zábavný mix žánrů a kvalitní hereckou sestavu. ()

Trešlson

Takhle strhující pilot už si dlouho nevybavuju. Kolem Newsroom jsem kroužil dlouho a jsem opravdu rád, že se na něj konečně dostalo. 100% ()