Lila sa práve vrátila do Berlína po tom, čo strávila rok v USA a zisťuje, že všetko sa zmenilo - jej matka sa opäť zamilovala a jej malá sestra je zbláznená do nejakej novej skupiny, o ktorej Lila nemá ani potuchy. Ale aj Lila sa čoskoro zamiluje do chlapca menom Chris. Nevie pri tom, že Chris je práve spevákom Berlin Mitte a najväčším idolom dievčat a aby to tak podľa manažérov aj ostalo, mal by stále vystupovať ako nezadaný. (oficiálny text distribútora)

baterka.27

Že je to předvídatelný a od začátku jasný, jak to dopadne? To přece všechny romantický komedie! Že je to nenáročný a naivní? To přece všechny romantický komedie! Ale na rozdíl od většiny tzv. romantických komedií, tohle je snímek romantický a vtipný, dělaný přesně pro takovou romantickou duši, jako jsem já. A že je zamýšlená cílová skupina diváků o deset let mladší než já? No co! Jasně, uvědomuji si pár nepropracovaností v příběhu a sem tam klišovitý scénář, ale bavilo mě to celou dobu, ať už jsem se smála nebo romanticky vzdychala, a to přesně tam, kde se to ode mě vyžadovalo. ()

smrk15

Pěkný film s předem známým koncem s milými herci. Takový na zpříjemnění sobotního deštivého odpoledne. Viděno v původním znění, takže žádná dabingová hrůza. ()

mzop

Nereálné, ale milé. U filmu jsem se i několikrát zasmála. Konec byl nechutně limonádový, stejně jako vzezřením dokonalý Kostja Ullman. Docela mě potěšilo, že Němci ve filmu klidně použijí skutečný bulvární plátek - ve všech českých filmech a seriálech je název novin vždy smyšlený. ()

Minoka

Jednoho krásného dne toto dílo bylo puštěno jako podkres k učení environmentální etiky, toď otázka, co mi celkový dojem pokazilo více...Takové naivní, nedotažené, předvídatelné, ...vlastně klasické teen-dílko. ()

MirINDay

Ačkoli film v ničem nevyniká, absolutně mi to nevadilo. Díky charismatickým hercům a líbivému soundtracku se film hezky sleduje a zároveň poslouchá. Romantické komedie mám vážně rád a tahle se mi opravdu moc líbila. ()

Sara12116

Jednoduše kýč. Podle hodnocení komentářů jsem očekávala něco víc, každopádně film jsem nedokoukala, vypla jsem v polovině, jelikož jsem byl dost znuděná... Podobné filmy mi nevadí, ovšem toto bylo očividně cílené na teeenegery, kteří nepoznají kvalitu filmu, takže si myslí jak je to romantické a krásné... Dle mého názoru nuda ()