Keď sa Mitchie Torres vráti do letného tábora Camp Rock, očakáva leto plné romantiky, zábavy a všetkého o hudbe, no namiesto toho zažije leto plné sklamania a napätia. Celé toto leto strávi populárna kapela Connect Three v Camp Rocku a tak sa Mitchie a Shane spolu stretávajú. Keď to Tess Tyler zistí, pochytí ju žiarlivosť. Bratranec Caitlyn Geller, Connor, je v Camp Rocku nováčik a chce zapadnúť. Tess má zlomyseľný plán a chce medzi Mitchie a Shanea postaviť Connora. Tess Connorovi sľúbi, že sa potom môže pripojiť k nej a jej partii a tak môže byť populárny. Podmienka však je, že sa Mitchie musí rozísť zo Shaneom. Connor s plánom súhlasí. Neskôr Caitlyn zistí, že rozchod Mitchie a Shanea je Connorova vina a Tess naňho všetko zvalí. (Tony DiNozzo)

Lilloos

Pokračování nepřináší žádné velké inovace, písničky i choreografie jsou o něco lepší, přesto však snímek něco neurčitého kazí. Postavy jsou v rámci možností víceméně sympatické a děj reálný (vím, o čem mluvím), jenže rádoby vtipný či jindy vážný scénář je opravdu hrozný. A ta závěrečná zpomalená scéna, kdy všichni valí oči a šklebí se...to proboha proč? ()

rogger

Nebudem sa tváriť ako obrovsky vážny kritik filmov. Sám síce nie som na seba moc hrdý, že som film ktorý je určený pre teenagerov a deti videl 2 krát,no podotýkam , že vždy to bolo za účelom odpočinku po prekalenej noci. Čiste z pohladu detského(či rodinného) muzikálu je Camp rock 2 tak isto ako jednotka úplne neškodnou a dokonca mierne poučnou zábavkou. Jednoducho disneyovka posledných rokov. Takže veselo do toho a neberte sa príliš vážne. Určite zo mňa neubudlo a uvedomil som si to, že dnes puberťákom stačí k zábave to isté, čo pre rokmi stačilo mne. ()

TeeAge

|| Scenár: Dan Berendsen, Karin Gist, Regina Hicks / Charaktery: Julie Brown, Paul Brown, Karin Gist, Regina Hicks | Hudba: Christopher Lennertz | Produkcia: Kevin Lafferty, Alan Sacks | Distribúcia: Disney Channel | Štúdio: Coin Flip Productions Ltd., Alan Sacks Productions || Neni to taká sračka, jak by sa napohľad mohlo zdať. Pubertálna neznášanlivosť naokolo voči úspešným teen kapelám často zamlží skutočnú umeleckú úroveň diela. Ako film to nie je žiadný nadpriemer, sám by som zaň dal tak za 2 päticípe, ale kapela hraje na úrovni, pesníčky sú fajn, a chorošky sú tiež nápadité. Dík bratovi, že ma k tomuto kusu doviedol, aby som si urobil objektívni obraz o Jonas-ovinách. Aj napriek príjemnému prekvapeniu to môj šálok kávi asi nikdy nebude. Ps: Je v tom filme jedna veľko-peratá dievčina, mohla by pouvažovať nad zmenou. I keď možno vtom tkvý tajomstvo jej úspechov :D 50% | HD, DD, EN DTS | ()

Colour

Tí, čo tvrdia, že toto je úžasný rockový nářez, by si mali pustiť akúkoľvek rockovú skupinu (od Queen po Linkin Park). To, čo sa spievalo tu nebol rock, ale komerčný poprock spievaný ľuďmi, ktorí majú nosové hlásočky a metrosexuálny vzhľad. Texty sú des (klasické tínedžerské, ktoré by v slovenčine decká vysmiali), hlasy spevákov mi pília uši (uznávam, niekomu sa to môže páčiť) a hudba bola v norme. Len ona je vo filme normálna. Čo sa týka choreografií, podľa mňa nie sú tance mlátenie rukami, vrtenie zadkom a vytŕčanie pŕs. Námet viac ako okukaný, vtipy trápne, "romantika" niečo strašné, herci nezaujímaví. Ďalší z radov teenegerských filmov, ktoré sú vytvorené len pre vekovú skupinu do 14 rokov. Ostatným ľuďom a vyspelejšie uvažujúcim tínedžerom môže tento film vážne ublížiť na psychike. 15% ()

suzanne1997

Za jedno odpoledne jsem se podívala na oba díly a musím říct, že dvojka byla daleko lepší, nejvíce se mi líbilo to nadšení a odhodlání vyhrát, i když se jim to nepodařilo, vyhráli jinak, například Shane a Matchie, jsou oba spolu a co jeho brácha a dcera majitele camp staru. Nemám co vytknout, tento film sice nepatřil mezi ty nejlepší, ale musím se na něj podívat znovu, moc mne překvapil. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí zahnat dlouhou chvíli a trošku se i pobavit. ()

• Při natáčení scény ke skladbě "Wouldn't change a Thing' byla venku velká zima, přičemž Demi Lovato na sobě měla jen letní šaty. Aby nebyla jí ani Joemu Jonasovi vidět pára, jdoucí od úst, dostali oba ledové kostky, které si dali do úst. Pára, která se přesto objevila, byla odstraněna digitálně. (odmocnina)
  • Role Dany (Chloe Bridges) byla původně psaná pro houslistku. Chloe Bridges na ně neuměla, tak si na casting přinesla klavír, přesto ho vyhrála a role Nateovi přítelkyně byla přepsána na pianistku. V písni „Introducing me“ i přesto zůstal text: „I love sound of violens,“ v čestině „Miluji zvuk houslí.“ (Vitox)