Vtip za stovku!

Česko, 2012, 50 min

Réžia:

Peter Núñez

Účinkujú:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma (viac)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiálny text distribútora)

offlineman odpad!

Trapný kokůtek, který se schovává za kandelábrem a úchylně mele : Vtip, vtip, joke, joke....... Hrůza! Ve studiu ten mamrd z Ostravy! Jinak sem vůbec netušil, že trapný vtip jde ještě více ztrapnit!!! ()

Mr.nachos odpad!

Válím se na gauči, projíždím kanály a najednou koukám s otevřenou pusou na něco, co se až nebezpečně podobá pořadům před 15 lety!!!!! Jestli tohle někdo považuje za zábavu dnešní doby, tak je asi něco špatně. Záměrně vynechám hodnocení aktérů, protože to už bych musela být sprostá a protože neřeknu hovno ani za pytel sraček, tak si hodnocení vyšumělých nevtipných "umělců" odpustím. ()

rafix

Tento pořad jsem viděl párkrát ale stál za to. Některé vtipy se mě hrozně líbily natolik, že mě dostávalydo záchvatu sníchu. ()

route60 odpad!

Stejné jako u Kameňáku, nejlepší vtip je vyprávěn spontálně mezi lidmi a nedělat rádoby vtipný Tv pořad, smutný příklad dnešní televize. HollyW máš recht. ()

ESNYR

Ano, tenhle pořad je vtip. A tu stovku ať si strčí za klobouk ( za sem tam dobrý hosty , tu 1 hvězdu dám. Ale cukalo mi v ruce ) ()

tsatsiki

Vtipy v pořadu jsou dobré, jen hosté jsou někdy nudní, ale někdy jsou super. Michal Novotný a Vydra tomu dávájí šťávu, jen některé písničky Rudy jsou trapné. Ale za mě určitě 3*. ()

blezg odpad!

Nabízí se ocenit Vašíka hvězdou, jak mimoděk vybafne z voleje sem tam pěknej frk. Například znáte ten, jak přijde kostlivec do baru a říká: "Dejte mi pivo a hadr." Ale Novotný, eh... proklaté jméno. Game over! ()

marrrrian odpad!

Možno tak sranda pre účinkujúcich, lebo si posedia s kamarátmi a dostanú za to zaplatené. Ale aj tí občas vyzerajú, že sa musia sakra siliť, aby z javiska neutiekli preč, lebo ich v kútiku duše hanba fackuje. Podobné formáty už si svoju zlatú éru užili a znova ich vyťahovať, je neuveriteľné zúfalstvo. ()

Marty_cihi

V tomto pořadu absolutně nechápu přítomnost Rudy z Ostravy..občas nějaký slušnější fórek a zajímavý nápad se 100,- za vtip. To je ale dost málo a chce obrovskou odvahu pustit něco takového v prime time (od 20:00) ve středu. Tento pořad nevydrží dlouho.. ()