Chipsonator

Don Jon je vtipný, dojemný, chytrý a velmi sebevědomý mladý muž, vlastně je to kopie mě samého i ze stejnou zálibou v Péčku! Režijní a scénaristický debut JG-L se dle mého skromného názoru prostě povedl. Film má tempo(přesto že se vlastně neustále opakuje), příběh o mladíkovy závislém na pornu je originální a zaujme, herecká parta je sympatická a na plátně odvádí solidní práci (především Scarlettka hraje svou roli sexy pipinky skvěle!). Jsem plně spokojen, dostal jsem ač jednoduchý tak originální příběh, který mě na hodinu a půl chytil, nepustil, zabavil. 75% PS: Já s tím též můžu přestat kdykoliv budu chtít. ()

Michelle41

"There's only a few things I really care about in life. My body. My pad. My ride. My family. My church. My boys. My girls. My porn." - Odvěký vztahový "problém", jestli je porno špatné nebo ne, dohnaný do extrému (vážně se kvůli tomu někdo rozchází?). Slizký Gordon-Levitt, protivná Johansson, divná Moore, kozy, zadky, mužský x ženský pohled na porno a nuda. Ještě, že to všechno Bůh nakonec odpustí... Relativně příjemný konec "nechám se unést a to porno zas tolik nepotřebuju" to ale moc nezachránil, spíš naopak film zařadil do škatulky happy endů, což pro mě bylo poněkud zklamání, čekala jsem originálnější závěr :-) Do komedie chybí Jonovi vtipné scény a k zamyšlení je možná leda tak pro holky :D Je fakt, že po shlédnutí traileru člověk očekává jiný film, ale to už tak prostě někdy bývá. ()

Benedygtus

Asi pomerne dost kontroverzni, ale ja ikdyz jsem si ten film nevybral a videt ho zas tak nechtel, musim hodnotit v podstate kladne. 1) vcelku jsem se bavil. 2) je to neco jineho 3) paradni konec a vubec mi nevadi, ze se to zvrtlo v "klise"! 4) pod tim nanosem povrchnosti je cosi, co vas preci jen k zamysleni primeje. ()

misstake

Alexis Texas, Kayden Kross, Tori Black a Scarlett Johansson v jednom flmu. Neskrytá reklama na pornhub a Brazzers. Nejpravdivější vztahový film poslední doby. Lze dát míň než čtyři? ()

Chmur

Film má svá slabší místa a je na něm možná trochu znát, že se jedná o debut a režisérskou nevyzrálost. Přesto to není na prvotinu vůbec špatné. Ba právě naopak. Film je zábavný a přitom zdravě sarkastický. Hlavní hrdinové nesympatičtí. To ovšem není výtka. Vždyť oni nemají představovat žádné líbivé charaktery. Téma mi taky přišlo celkem originální. Určitě dávám palec nahoru a doufám, že Levitt ještě nějakým filmem překvapí. ()

kukuuuc10

75% Kino. Levitt nás v traileru připravoval na to, co ve filmu probíhalo první polovinu. Vtipné dialogy i monology, neobvykle velká dávka porna doplněno šukézní Scarlett a metrosexuálem Donem Jonem! Film cíluje na převrat z komedie na drama a tady se možná ukázala režisérka nezkušenost, protože ta druhá polovina byla obskurní :) I tak, Gordon-Levittovi smekám, byl jsem ve finále spokojený. **** ()

noby

Sice neobjevný, ale zábavný film. Proč se ale pokusil spojit do jednoho ironizující formu jako paralelu se svým tématem a karikované postavy s (i přes všechnu snahu o udržení formy) hloupoučkým sladkým koncem?! Možná Gordon-Levittovi chyběl nadhled, možná se příliš snažil, aby film měl nadhled sám nad sebou, výsledku to každopádně nesluší. ()

dopita

Nějak nevim o co Josephovi při psaní scénáře vlastně šlo. Jeho Jon mě připadal jako ňáká figurka z kreslenýho komiksu. Zakoukal se do blondýny, která sice není prvoplánově pitomá, ale přirovnání "blbá blondýna" na ní sedne jak prdel na nočník. No a tahle slepice mohutně zacloumala s jeho prioritama. No a tyhle jeho životní priority... já nevim, jeho život je prostě divnej, velmi nezajímavej, jak z jinýho světa. Co mělo znamenat jeho každotýdenní vyzpovídání u černoprdelníka jsem nepochopil, stejně tak bych očekával nějaké vyústění jeho záchvatů při řízení auta. Nebo mě možná něco uteklo. Postava Esther (Julianne Mooreová) měla velkej potenciál, ale její směřování se ubírá tím nejdebilnějším možným směrem. Jak už jsem napsal, nějak nepobírám o co vlastně jde. Naštěstí Joseph režisér zdaleka tak špatnej není. Na debut je to víceméně ok - podivnej scénář odvyprávěl docela se ctí. ()

ZdenoLo

Súhlasím z teóriou že: ženy sú fajn ale porno je porno, ale všetky tie ostatné kecy a trápne dialógy ma fakt zabíjali. Neskutočne mi tam vadila Scarlett Johansson a nepochopil som ani postavu Julianne Moore. Komediálnych scénok tam bolo asi toľko čo 500 €uroviek v mojej peňaženke. No čo ma najviac zamrzelo, tak to bola ta mikro rolička pre Stoyu na ktorú som sa tešil asi najviac. No teraz si ju budem musieť stiahnuť ako sólo v nejakom jej porno filme. ()

kolemjdouc

film jsem si koupila kvůli a jenom kvůli Moore,je to moje oblíbená herečka.Ze začátku jsem si říkala že to snad ani nedokoukám.Asi ve třetině děje jsem to vrátila na začátek a zkusila jsem to brát tak,že to vlastně v životě chlapa někdy tak chodí.A nejlepší je hrešit celý týden pak zajít do kostela a ono to nějak dopadne.Oceňuji že to je jeden z mála filmů který se vyhnul takovým móresům jako jsou barevné filtry kamery a rozhoupané záběry z ní.Dobrá režie,žádné protahování nicneříkajících záběrů.Oceňuji že při milostné scéně režisér nechal Moore decentně oblečenou.Přeci jen už je v letech.Sice má pěknou postavu ale ...A ani nevadilo že se ve filmu moc neukázala.Přesto její role byla pro nevycválanou sexuální mlátičku,která už měla z vysedávání u porna na netu barvu obličeje rozsvíceného monitoru, stěžejní.Fakt mě film pobavil.U mě dobrý. ()