Nečakané odhalenie

• Česko Hrůzná minulost (viac)

Nichole Barlowová (Agnes Brucknerová) prichádza do San Pedra s dcérou Evou (Dakota Brightová) na pohreb svojej matky. Vyzýva svoju odcudzenú sestru Annie (Caity Lotzová), aby jej pomohla vyriešiť obchodné a finančné záležitosti, ale Annie je ešte stále traumatizovaná spomienkami na zlé zaobchádzanie zo strany nebohej matky, a nechce sa vrátiť do miest, kde strávila detstvo. Nichole presvedčí svoju sestru Annie, aby prišla aspoň na matkin pohreb. Nichole však bez stopy zmizne a Eva zostane s Nicholinou sesternicou Liz  (Kathleen Rose Perkinsová). Onedlho sa stratí aj Liz a polícia rozbieha vyšetrovanie. Aj keď Annie tvrdí, že v dome, kde vyrastala, sa odohrávajú nadprirodzené udalosti, stáva sa hlavnou podozrivou. Všetko sa zmení, keď vyšetrovanie preberie detektív Bill Creek (Casper Van Dien). Ten cíti, že v dome je niečo divné. Medzitým Annie privolá médium, veštkyňu Stevie (Haley Hudsonová), ktorá je presvedčená, že za zmiznutie Nichole a Liz je zodpovedný duch Anninej matky. Žena však Annie upozorní, že v dome na ňu číha veľké nebezpečenstvo. Annie sa rozhodne pokračovať v pátraní a odhaľuje temné tajomstvá z minulosti svojej rodiny. (TV JOJ)

Staceyn

Vůbec to nebyl špatný horor, celkem napínavé, s příběhem. Rozhodně stojí za zmínku.. Hororů jsem viděla už spoustu a tento patří do těch lepších za mně 4 ()

Duffson

Jednu jen za scenu a prekvapeni se sklepem...necekal jsem! Ale jinak, co to ku**a melo byt??! Jako lidi nechapu za co 4* proboha? Chovani hlavni postavy dementni, lekacky bez napadu, celkove souhlas s Livingdead-naprosta nuda kde se vic nic nedeje nez deje. Hnus ()

blexster

Z počátku duch, a na konec maniak v zádech, co víc si přát ? Snad jen žít 16 let v domě, a ani si nevšimnout, že v domě chybí jedna místnost, že má ve zdi díry o velikostech prstu nebo na stěnách fotky lidí které nikdo nezná XD logika nadevše kdo by se zajímal. Ale i přes to vše to mělo nedocenitelnou atmosféru která se každému ne vždy povede. ()

pupidup

Skvely horor.. a perfektni herecka v hlavni roli. Moje oblibena z Arrow... 😊 Caspra van Diena bych byla ochotna nechat podriznou ve vsech jeho filmech.. ale tady mi ho bylo lito... ()

Dalajlada

Na to, že hlavní hrdinka byla asi retardovaná to nebylo až tak špatné. Některé okamžiky byly opravdu napínavé, ale naopak zde byly i okamžiky, kdy jsem se ukrutně nudil. Navíc není vlastně vůbec nic vysvětlené a opravdu jen pár věcí dává nějak smysl. Ale je to lepší než průměrné. ()

Ospalek odpad!

Film absolutně o ničem, který ničím nezaujal a který jsem měl problém shlédnout až do konce, protože to byla tak neskutečná nuda, že je škoda povídat. ()

Cerna_kosile

Minulost může dohnat opravdu každého, a to i takovýmhle způsobem. Při zjištění, že někde, kde denodenně travíte svůj čas a najednou tam objevíte secret místnost, a ještě s takovou psycho spojitostí, jenom přebíhá mráz po zádech. Judas asi nebude ideální partner k seznámení.. ()

frenn

Než zelená přeblikne na modrou je konec filmu, já pomalu nestíhám napětím dýchat a hledím, že už běží titulky. Neskutečně nadupaný snímek, jehož krása tkví v jednoduchosti. Ovšem myslím, že to mohlo být o ten kousíček delší. Teď pláču já, protože ten tajuplný vzlyk bych chtěla prozkoumat víc. ()